Πώς με φαντάζεσαι;

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
μελαχρινός(για τα μαλλιά), λίγο punk στυλ, ύψος 1.75 με 1.85

:thumbsup:Μέσα έπεσες! :thumbup:

Και τώρα σε παγκόσμια αποκλειστικότητα, μια φωτογραφία του Ρεμπεσκέ, μωρό:

Hold your breath!
:baby:

on topic: Σε φαντάζομαι μαυριδερό, κοντούλη και ναζιάρη, σαν... γάτα! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Καλέ στην φωτό είναι ο Mr.Crowley μωρό.:confused:


Myrtle τη φαντάζομαι γύρω στο 1.72, 60 κιλά, μελαχρινή με σγουρά μαλλιά μέχρι τους ώμους και απλό ντύσιμο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λάουρα: πολύ ψηλή ίσα με 1.85, πολύ αδύνατη ίσα με 50 κιλά, και τέρμα ξανθιά.
Ντύσιμο σοβαρό, κάθε μέρα με ταγιέρ.

Έπεσα καθόλου μέσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
on topic: Σε φαντάζομαι μαυριδερό, κοντούλη και ναζιάρη, σαν... γάτα! :worry:
κι εσύ μέσα έπεσες...
εγώ σε φαντάζομαι κοκκινομάλλα με καρέ μαλλί, ύψος 1.65 με 1.75

να και μία φωτογραφία σου
:wacko:να σαι
πλάκα κάνω:laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Λάουρα: πολύ ψηλή ίσα με 1.85, πολύ αδύνατη ίσα με 50 κιλά, και τέρμα ξανθιά.
Ντύσιμο σοβαρό, κάθε μέρα με ταγιέρ.

Έπεσα καθόλου μέσα;

Μέσα έπεσες, αλλά δε πιάνεται γιατί με έχεις δει. :pfff:


Ο Γιώργος έχει κοτσίδα, έχει σκουλαρίκια και στα 2 αυτιά, και έχει τρυπήσει και το φρύδι του. Είναι και αυτός γύρω στο 1,75(τον περνάω στο ύψος, σκαμπό θέλει για να με βλέπει) και είναι μονίμως με μια ταμπέλα στα χέρια του που γράφει "Μαγείρεψέ μου".

Ο MAYROULIS είναι μισό μέτρο, έχει λίγα μαλλάκια, δεν μιλάει καλά, και γενικά είναι μωρό ακόμα (3ετών).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
2 ετών, απλώς η σδερφή μου έκανε λάθος

δεν είμαι μωρο! και δεν μπορώ να μιλήσω, μόνο να νιαουρίσω!
κανονικά είμαι 14 γατισίων χρόνων!:mad:
(απλώς οι άνθρωποι το μετράνε διαφορετικά...:pfff:)

εσύ είσαι ξανθιά, γύρω στο 1.75 και λεπτή περίπου 55 κιλά το πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Μικροσωμος, με μαυρα γουνα, αδυνατος.

Να φωτογραφια:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
καλέ πού με βρήκες;
δε θυμάμαι να έχω πάει τόσο μακριά από το σπίτι!
Για την περιγραφή μέσα έπεσες! (εκτός από το αδύνατος, γιατί ζυγίζω περίπου 6 κιλά, αλλά δεν είμαι και χοντρός)



εσένα σε φαντάζομαι με σκούρα καστανά μαλλιά, ύψος 1.65 με 1.75 και περίπου 55 κιλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Μαύρο.
Για να λέμε τη μαύρη αλήθεια, κατάμαυρο.:/:
Επίσης, σου αρέσει η χαλαρουίτα.:whistle: Α, και έχεις επίμονο βλέμμα.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
εγώ όμως δεν έχω κίτρινα μάτια!:pfff: πράσινα έχω!

εσένα σε φαντάζομαι όπως στο αβατάρ σου! (να μάθεις να μου βάζεις άλλα μάτια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Σε έχω δει, άρα δεν πιάνεται.:P
Πάντως πριν σε δω νόμιζα ότι ήσουν ξανθιά, σαν το αβαταρ σου.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
μαύρο μαλλί γύρω στο 1,60 και περίπου 50 κιλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
μαύρο μαλλί γύρω στο 1,60 και περίπου 50 κιλά
Σε όλα έξω έπεσες.:P

Χμ εσύ θα μοιάζεις με τον γατούλη στο αβαταρ σου. Μελαχρινός με σκουρόχρωμα μάτια.^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
τα μάτια μου είναι πρασινοκίτρινα και όχι σκουρόχρωμα :tongue: (:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
κατάμαυρος, με ωραία πράσινα ματάκια, και γλυκούλης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
ευχαριστώ! (για το γλυκούλης)

καστανό μαλλι, γύρω στο 1,55 με 1,60
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Μέσα έπεσες!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ξανθο σπαστο μαλλι?:hmm:
σαν την κοπελα στην υπογραφη καπως?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top