Πώς με φαντάζεσαι;

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
μπαααα κάμερα έχω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Απο disk space ειμαστε πολύυυυ άνετα προς το παρόν. Το δύσκολο είναι πως θα τις υλοποιήσουμε...
Για attach στο thread ελεγα εγω. Αν και δεν είναι τιποτα να παίξει και κανα gallery απο τα ετοιμα αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει κανενα multiuser.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
μπαααα κάμερα έχω!
Το'ξερα!!!!!!!!!!!! χμμμ.... Για να σιγουρευτώ....Τι κάνω τώρα?!?!? 8) :jumpy: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis :
Για attach στο thread ελεγα εγω. Αν και δεν είναι τιποτα να παίξει και κανα gallery απο τα ετοιμα αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει κανενα multiuser.

Το θέμα ειναι πως θα καταφέρουμε να έχει το gallery την ίδια database με το φόρουμ... τεσπα 3εφύγαμε, ας τα πούμε αυτα στο IRC καμια μέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Το'ξερα!!!!!!!!!!!! χμμμ.... Για να σιγουρευτώ....Τι κάνω τώρα?!?!?

:devil: :devil: το απολαμβάνεις :devil: :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
:devil: :devil: το απολαμβάνεις  :devil: :devil:
:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Κleftra: μικροκαμωμένη, κόκκινο μαλλί λίγο πιο κάτω απο τον ώμο,παιχνιδιάρικα μελί μάτια,την μια πολύ πειραχτήρι αλλά δεν σηκώνει και πολλά πολλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Κleftra: μικροκαμωμένη, κόκκινο μαλλί λίγο πιο κάτω απο τον ώμο,παιχνιδιάρικα μελί μάτια,την μια πολύ πειραχτήρι αλλά δεν σηκώνει και πολλά πολλά

Που να σηκώσεις πολλά 5 κιλά κουνέλι? άντε κανα δυο καρότα μόνο.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Που να σηκώσεις πολλά 5 κιλά κουνέλι? άντε κανα δυο καρότα μόνο.!

Καλέ δεν είπα για εμένα για την κλέφτρα είπα :D αμέσως εσύ..... :bleh: :bleh:

Να περάσει λίγο ο καιρός μήπως θέλει κανείς άλλος να γράψει και μετά θα πέσουν οι μάσκες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λοιπόν..... έχουμε και λέμε....
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Κακή επιρροή: ξανθιά μαλλιά μακρυά, αδύνατη, εντυπωσιακή, "γυναίκα"
Από εδώ κρατάμε το "εντυπωσιακή γυναίκα" :devil: (Είμαι ψώνιο :rofl:)

Αρχική Δημοσίευση από Founes :
ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ, μακρύ μαύρο μαλλί με έντονο βλέμμα και νομίζω δυναμική
Από εδώ κρατάμε το μαύρο μαλλί, το έντονο βλέμμα και το δυναμική :D

Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
Κακή επιρροή:Μελαχροινή,με καρέ μαλλί,ιδιαίτερα σοφιστικέ ύφος κι ανάλογο ντύσιμο,αδύνατη γύρω στο 1,70
Εδώ κρατάμε το μελαχροινή, (καρέ μαλλι είχα παλιά ;)) και το γύρω στο 1,70 :D

Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
ΚΑΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ : μμμ...εδώ τα δύσκολα...ψηλή, με καμπύλες....αρκετά δυναμική και δραστήρια...ανοιχτόχρωμα μάτια και μακρια σγουρά μαλλιά...χρώμα δεν μπορώ να φανταστώ (βοηθήστε με 8) )
Από εδώ κρατάμε το "με καμπύλες αρκετά δυναμική και δραστήρια" (σγουρά μαλλιά παλιά που φαινόταν στο καρέ ;))

Το μόνο που τελικώς δεν έχετε βρει είναι ουσιαστικά το βάρος και το μήκος των μαλλιών.... είμαι πληθωρική με τις σωστές καμπύλες στα σωστά σημεία ;) Δε με λένε χοντρούλα... αλλά σε καμία περίπτωση και αδυνατούλα! Μάλλον κάτι στο κανονική είμαι με κάτι παραπάνω :D
Το μαλλί.... πολύ πολύ κοντό :D .... tredy καρφάκια και μυτούλες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
το τέλειο δηλαδη!!!

ps. Ενα φετιχ που δεν εχω αναφέρει στο άλλο ποστ: Εχω μεγάλο κόλλημα με το κοντό μαλλί στην γυναίκα! με την προϊπόθεση πάντα να της "πάει"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
το τέλειο δηλαδη!!!

ps. Ενα φετιχ που δεν εχω αναφέρει στο άλλο ποστ: Εχω μεγάλο κόλλημα με το κοντό μαλλί στην γυναίκα! με την προϊπόθεση πάντα να της "πάει"!


χε χε χε ευχαριστώ :redface:
όλοι όσοι με ήξεραν και με μακρύ και με βλέπουν τώρα και με το κοντό, μου λένε ότι μου πάει σαφώς περισσότερο το κοντό γιατί έχω έντονα χαρακτηριστικά στο πρόσωπο
Βέβαια η αλήθεια είναι ότι η απόφαση για κοντό μαλλί σε μία γυναίκα είναι πολύυυυυυυ δύσκολη!
Το 90% των ανδρών θέλουν μακρύ μαλλί κι αυτό γιατί (λανθασμένα κατά την άποψη μου) συνδιάζουν την θηλυκότητα με το μακρύ μαλλί.... :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ :
χε χε χε ευχαριστώ  :redface:
όλοι όσοι με ήξεραν και με μακρύ και με βλέπουν τώρα και με το κοντό, μου λένε ότι μου πάει σαφώς περισσότερο το κοντό γιατί έχω έντονα χαρακτηριστικά στο πρόσωπο
Βέβαια η αλήθεια είναι ότι η απόφαση για κοντό μαλλί σε μία γυναίκα είναι πολύυυυυυυ δύσκολη!
Το 90% των ανδρών θέλουν μακρύ μαλλί κι αυτό γιατί (λανθασμένα κατά την άποψη μου) συνδιάζουν την θηλυκότητα με το μακρύ μαλλί.... :wacko:

Αν παέι στην γυναίκα το κοντό είναι πολύ ... πως να το πώ χωρίς να γράψω κακή λέξη? :hmm: Το βρήκα κάνει ρήμα με το παύλα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Αν παέι στην γυναίκα το κοντό είναι πολύ ... πως να το πώ χωρίς να γράψω κακή λέξη? :hmm: Το βρήκα κάνει ρήμα με το παύλα!  :D

ναι καλά....
με το που είπα ότι έχω κοντό μαλλί έχασα μια ψήφο εμπιστοσύνης :rofl:
από τις 6 που είχα πήγα στις 5 γμτ :P
για να καταλάβετε τι τραβάμε εμείς οι κοντομαλλούσες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Λοιπόν να πω κι εγώ :)

Δεν είμαι κοντούλα και μικροκαμωμένη όπως με έχετε φανταστεί είμαι 1,78-1,80 κάπου εκέι σε ύψος.
Δεν είμαι ξανθιά είμαι καστανή με μακριά ολόισια μαλλιά μέχρι την μέση.
έχω καστανά ανοιχτα, εκφραστικά μάτια.
είμαι πληθωρική με τις σωστές καμπύλες στα σωστά σημεία Δε με λένε χοντρούλα... αλλά σε καμία περίπτωση και αδυνατούλα! Μάλλον κάτι στο κανονική είμαι με κάτι παραπάνω(βαρίομουν να τα γράψω και έκανα αντιγραφή απο την έπιρροή) :)

έτσι είναι το κουνέλι σας :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Λοιπόν να πω κι εγώ  :)

Δεν είμαι κοντούλα και μικροκαμωμένη όπως με έχετε φανταστεί είμαι 1,78-1,80 κάπου εκέι σε ύψος.
Δεν είμαι ξανθιά είμαι καστανή με μακριά ολόισια μαλλιά μέχρι την μέση.
έχω καστανά ανοιχτα, εκφραστικά μάτια.
είμαι πληθωρική με τις σωστές καμπύλες στα σωστά σημεία   Δε με λένε χοντρούλα... αλλά σε καμία περίπτωση και αδυνατούλα! Μάλλον κάτι στο κανονική είμαι με κάτι παραπάνω(βαρίομουν να τα γράψω και έκανα αντιγραφή απο την έπιρροή) :)

έτσι είναι το κουνέλι σας :tongue:
 

Τα βασικά δεν μας είπες χρώμα γούνας, αν είσαι παρδαλό με 3-4 χρώματα η όλο ένα χρώμα κτλ! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Τα βασικά δεν μας είπες χρώμα γούνας, αν είσαι παρδαλό με 3-4 χρώματα η όλο ένα χρώμα κτλ! :hmm:

είπα....καστανή όλη μου η γούνα :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ :
ναι καλά....
με το που είπα ότι έχω κοντό μαλλί έχασα μια ψήφο εμπιστοσύνης :rofl:
από τις 6 που είχα πήγα στις 5 γμτ :P
για να καταλάβετε τι τραβάμε εμείς οι κοντομαλλούσες :P

ΟΚ +1 from me! γμτ πρέπει να περιμένω ενα χρόνο για δεύτερη ψήφο... ελπίζω να μην έχεις μακρίνει τα μαλιά σου τότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Έφτασε η ώρα που πέφτουν οι μάσκες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πιστευω πρεπει να βαλουμε φοτο πια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top