Πώς με φαντάζεσαι;

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
εγω συμπαθω απο γυναικες την bunny και kleftra και τις φανταζομαι πιο ορεεσ απο τισ αλλεσ και παω τον founes και giostau(αυτο που λες για το συμπαν το εχω απορια και εγω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από modelos :
εγω συμπαθω απο γυναικες την bunny και kleftra και τις φανταζομαι πιο ορεεσ απο τισ αλλεσ και παω τον founes και giostau(αυτο που λες για το συμπαν το εχω απορια και εγω)

σε ευχαριστώ πολύ μοντέλε :D :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑ!!! ΠΟΛΥ πετυχημενο το λαγουδακι!!
μμμ, ωραιο ποστ! bunny φανταζομαι κατι σε μετριο υψος, καστανοκκοκινα ισια μαλλια και φακιδουλες, μια γλυκα!
Vkey..ψηλη, καστανα σκουρα μαλλια και πολυ ωραιο σωμα! α, και σπασμενα τακουνια! ειδικα τωρα που εχει και πτυχιο, χεχε! :P
Κleftra μελαχροινη, αδυνατη, με εκφραστικα ματια!
weak and powerless..Φαινεται στη φωτο, αλλα σε καμια περιπτωση δεν μου κανει ουτε για weak ουτε για powerless, μαλλον το αντιθετο!!
Gilie..νομιζω εχω δει φωτο, αν ηταν αυτη που θυμαμαι, οποτε μαλλον δεν εχει νοημα να περιγραψω!
Για valder ειμαι πολυ περιεργη!! Φανταζομαι μακρια μαλλια και μαυρα ματια, ψηλος και με γυαλια!
μαρεσει πολυ αυτο το game! προσεξα οτι καποιοι "εριξαν" τις μασκες, αλλα ηθελα πρωτα ν'απαντησω και μετα να τις διαβασω (για να γελαω με αυτα που εγραψα μετα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna :
weak and powerless..Φαινεται στη φωτο
...ο πατατής; :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis :
Ο Yomanation είναι ένας ψηλός και ευτραφής (όχι χοντρός) πρόσχαρος και γελαστός τύπος.

1.84, 81 κιλά (είμαι κάτι λίγα παραπάνω από το κανονικό), καστανό σκούρο μακρύ μαλλί, με μια κιθάρα στο χέρι και με μπλούζες Iced Earth/Blind Guardian/Death etc και μαύρο/μπλε Jean πάντα.

Μπουχουχουχ γιατί κανείς άλλος δεν ασχολείται μαζί μου; :'( :P

Εγώ φανταζόμουν τη Vkey και τη bunny αντίστροφα :P

Πώς μου ξέφυγε τέτοιο thread τόσο καιρό; Εύγε bunny! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster :
...ο πατατής; :blink:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Μπουχουχουχ γιατί κανείς άλλος δεν ασχολείται μαζί μου; :'( :P
ελά βρε yoma.... :console: :sorry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna :
ΧΑΧΑΧΑ!!! ΠΟΛΥ πετυχημενο το λαγουδακι!!
μμμ, ωραιο ποστ! bunny φανταζομαι κατι σε μετριο υψος, καστανοκκοκινα ισια μαλλια και φακιδουλες, μια γλυκα!
Vkey..ψηλη, καστανα σκουρα μαλλια και πολυ ωραιο σωμα! α, και σπασμενα τακουνια! ειδικα τωρα που εχει και πτυχιο, χεχε!  :P
Κleftra μελαχροινη, αδυνατη, με εκφραστικα ματια!
weak and powerless..Φαινεται στη φωτο, αλλα σε καμια περιπτωση δεν μου κανει ουτε για weak ουτε για powerless, μαλλον το αντιθετο!!
Gilie..νομιζω εχω δει φωτο, αν ηταν αυτη που θυμαμαι, οποτε μαλλον δεν εχει νοημα να περιγραψω!
Για valder ειμαι πολυ περιεργη!! Φανταζομαι μακρια μαλλια και μαυρα ματια, ψηλος και με γυαλια!
μαρεσει πολυ αυτο το game! προσεξα οτι καποιοι "εριξαν" τις μασκες, αλλα ηθελα πρωτα ν'απαντησω και μετα να τις διαβασω (για να γελαω με αυτα που εγραψα μετα!)

Σε ευχαριστώ πολύ για το γλύκα κουκλίτσα
έχω περιγράψει πως είμαι για να μην βασανίζεσαι να με φαντάζεσαι :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Λοιπόν να πω κι εγώ  :)

Δεν είμαι κοντούλα και μικροκαμωμένη όπως με έχετε φανταστεί είμαι 1,78-1,80 κάπου εκέι σε ύψος.
Δεν είμαι ξανθιά είμαι καστανή με μακριά ολόισια μαλλιά μέχρι την μέση.
έχω καστανά ανοιχτα, εκφραστικά μάτια.
είμαι πληθωρική με τις σωστές καμπύλες στα σωστά σημεία   Δε με λένε χοντρούλα... αλλά σε καμία περίπτωση και αδυνατούλα! Μάλλον κάτι στο κανονική είμαι με κάτι παραπάνω(βαρίομουν να τα γράψω και έκανα αντιγραφή απο την έπιρροή) :)

έτσι είναι το κουνέλι σας :tongue:
 
σωωωπα ρε κουνελακι εισαι 2 μετρα γυναικα που λενε...πωπω ποσο εξω επεσα...γμτ χαχαχα...εμενα και παλι ομορφη μου ακουγεσαι... οπως και να χει εισαι ενα απο τα ποιο αγαπημενα μας μελη με συνεπεια στο φορουμ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Yoma said: " καστανό σκούρο μακρύ μαλλί"

You wish. :p

Μην βιάζεσαι, θα έρθει και αυτό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
σωωωπα ρε κουνελακι εισαι 2 μετρα γυναικα που λενε...πωπω ποσο εξω επεσα...γμτ χαχαχα...εμενα και παλι ομορφη μου ακουγεσαι... οπως και να χει εισαι ενα απο τα ποιο αγαπημενα μας μελη με συνεπεια στο φορουμ!

Ε όχι και 2 μέτρα έχω ακόμα να ψηλώσω είμαι πάνω στην ανάπτυξη :tongue:
Σε ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου είσαι πολύ γλυκιά. :hug:
Παντως εντάξει γαι το μικροκαμωμένη να με φανταστείτε απο το νικ και την φωτό. αλλά ξανθιά ακόμα δεν έχω κατλάβει. υπονοείτε κάτι για το μυαλό μου??? :hehe:(πλάκα κάνω μην παρεξηγηθείτε οι ξανθιές της παρέας) :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Ε όχι και 2 μέτρα έχω ακόμα να ψηλώσω είμαι πάνω στην ανάπτυξη :tongue:
Σε ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου είσαι πολύ γλυκιά. :hug:
Παντως εντάξει γαι το μικροκαμωμένη να με φανταστείτε απο το νικ και την φωτό. αλλά ξανθιά ακόμα δεν έχω κατλάβει. υπονοείτε κάτι για το μυαλό μου??? :hehe:(πλάκα κάνω μην παρεξηγηθείτε οι ξανθιές της παρέας) :/
ρε εγω ειμαι ξανθια και φυσικη και βαμμενη! καλα το λεω οτι ειμαι το βουρλο της παρεας...χαχαχαχα...καποιος παππους (ονοματα δε λεμε)θα χαρει μ'αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
ρε εγω ειμαι ξανθια και φυσικη και βαμμενη! καλα το λεω οτι ειμαι το βουρλο της παρεας...χαχαχαχα...καποιος παππους (ονοματα δε λεμε)θα χαρει μ'αυτο...
ποιός σε είπε έτσι να τον δαγκώσω??? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Εγώ φανταζόμουν τη Vkey και τη bunny αντίστροφα :P

Δεν έχεις καλή φαντασία :tongue: αν και μία μιξη κάτι γίνεται...τα μισά από εμένα τα μισά απο το κουνελάκι και κάτι βγαίνει :tongue:

ʼσχετο αλλά έχω ήδη πει πως είμαι 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Μπουχουχουχ :'(

Ρε Porcelain το μαλλί μου είναι στους 25-30 πόντους σε μήκος... Δε θεωρείται μακρύ; Μη μιλήσεις! ΣΟΥΤΟΥΤ! ʼντε μη φας κανα warning (j/k of course) :D

Από όλες τις περιγραφές (κοπελών) του φόρουμ που έχω ακούσει μέχρι τώρα όλες μου αρέσετε :Ρ

Γενικά το όχι-τόσο-λεπτή-ούτε-και-τη-λες-χοντρή (και καπμύλες.patch included) το γουστάρω!!!!!  :thumbsup:

Βέβαια και μόνο που τονίζετε το θηλυκό στοιχείο του διαδικτύου εμένα μου αρκέι! YOU RULE GIRLS! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Μπουχουχουχ :'(

Ρε Porcelain το μαλλί μου είναι στους 25-30 πόντους σε μήκος... Δε θεωρείται μακρύ; Μη μιλήσεις! ΣΟΥΤΟΥΤ! ʼντε μη φας κανα warning (j/k of course) :D

Από όλες τις περιγραφές (κοπελών) του φόρουμ που έχω ακούσει μέχρι τώρα όλες μου αρέσετε :Ρ

Γενικά το όχι-τόσο-λεπτή-ούτε-και-τη-λες-χοντρή (και καπμύλες.patch included) το γουστάρω!!!!!  :thumbsup:

Βέβαια και μόνο που τονίζετε το θηλυκό στοιχείο του διαδικτύου εμένα μου αρκέι! YOU RULE GIRLS! :jumpy:

Για άντρα θεωρείται μακρύ :) αλλά γενικά δεν θεωρείται μακρύ μουαχαχαχα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Για άντρα θεωρείται μακρύ :) αλλά γενικά δεν θεωρείται μακρύ μουαχαχαχα :hehe:

Παλιά είχα πιο μακρύ, αλλά φοβόμουν μη μείνω καράφλας και κουρεύτηκα πολύ κοντά. Τώρα τα ξαναμακράινω :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
είχα μακρύ μαλλί (απο λίγο κάτω απο τον ώμο) απο τα 13-14 μέχρι τα 22... μέχρι και κοτσιδάκια τα είχα κάποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
είχα μακρύ μαλλί (απο λίγο κάτω απο τον ώμο) απο τα 13-14 μέχρι τα 22... μέχρι και κοτσιδάκια τα είχα κάποτε...

Μακρύ μαλλί?!?!? :blink: Είσαι από τους λίγους μες στο στέκι που δεν θα φανταζόμουν ποτέ με μακρύ μαλλί!! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Μακρύ μαλλί?!?!? :blink: Είσαι από τους λίγους μες στο στέκι που δεν θα φανταζόμουν ποτέ με μακρύ μαλλί!! :hmm:

και όχι με οτι κι οτι μακρύ μαλλί αλλά και με κοτσιδάκια :hehe:
Μου αρέσουν πολύ τα κοτσιδάκια αρκεί να πηγαίνουν στον άλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top