Πώς αισθάνεστε;

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Πολύ μα πολύ κουρασμένη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Πονάνε τα πόδια μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Σκάω και χρειάζομαι κατεπειγόντως μια παραλία ή στη χειρότερη πολλά πολλά παγάκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Το Σαββατοκυριακοδεύτερο, έλειπα εκτός Αθηνών. Επέστρεψα με καράβι και εκτοτε, παρόλο που δεν είχε θάλασσα στην επιστροφή, νιώθω ότι δεν έχω κατέβει από το καράβι. Μια συνεχή ζαλάδα, λες και ακόμα ταξιδεύω. :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από prime:
Σκάω και χρειάζομαι κατεπειγόντως μια παραλία ή στη χειρότερη πολλά πολλά παγάκια

Ομολογώ πως κι εδώ στη Ρόδο έχει ζέστη. Όμως στο σπίτι μου έχω δροσιά! Και σε συνδυασμό με τη θέα της θάλασσας που έχω από την μπαλκονόπορτα δροσίζομαι αρκετά!

Όποιος συμφορουμίστας θέλει κερνάω καφέ στη βεράντα :) !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Το Σαββατοκυριακοδεύτερο, έλειπα εκτός Αθηνών. Επέστρεψα με καράβι και εκτοτε, παρόλο που δεν είχε θάλασσα στην επιστροφή, νιώθω ότι δεν έχω κατέβει από το καράβι. Μια συνεχή ζαλάδα, λες και ακόμα ταξιδεύω. :sick:

πωπω!!το έχω πάθει και τώρα που μου το θύμισες, το ένιωσα πάλι :sick:

στιμμένο λεμόνι με λίγο νερό βοηθάει πάρα πολύ...να το ξέρεις για νεκστ ταιμ;)

υγ. μόλις πρόσεξα ότι εκτός από το ίδιο όνομα έχουμε και 2 μέρες διαφορά!!!:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από prime:
πωπω!!το έχω πάθει και τώρα που μου το θύμισες, το ένιωσα πάλι :sick:

στιμμένο λεμόνι με λίγο νερό βοηθάει πάρα πολύ...να το ξέρεις για νεκστ ταιμ;)

υγ. μόλις πρόσεξα ότι εκτός από το ίδιο όνομα έχουμε και 2 μέρες διαφορά!!!:clapup: :clapup:

Δεν νιώθω, παρόλο το κούνημα, ούτε αναγούλα, ούτε ναυτία, ούτε να τα βγάλω μου'ρχεται..... Γενικά, η θάλασσα δεν με πιάνει και δεν με ζαλίζει καθόλου, γι'αυτό και μου κάνει εντύπωση που 3 μέρες τώρα είμαι λες και διασχίζω το Κάβο Ντόρο!!!!
Μήπως να πάω σε κανένα ωρυλά? :hmm:

Υ.Γ. Λενάκι και συ????
Υ.Γ. 2 ή 6?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από BReaTHeR:
Ομολογώ πως κι εδώ στη Ρόδο έχει ζέστη. Όμως στο σπίτι μου έχω δροσιά! Και σε συνδυασμό με τη θέα της θάλασσας που έχω από την μπαλκονόπορτα δροσίζομαι αρκετά!

Όποιος συμφορουμίστας θέλει κερνάω καφέ στη βεράντα :) !

ένα φραπέ γλυκό με γάλα πλιζ..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Δεν νιώθω, παρόλο το κούνημα, ούτε αναγούλα, ούτε ναυτία, ούτε να τα βγάλω μου'ρχεται..... Γενικά, η θάλασσα δεν με πιάνει και δεν με ζαλίζει καθόλου, γι'αυτό και μου κάνει εντύπωση που 3 μέρες τώρα είμαι λες και διασχίζω το Κάβο Ντόρο!!!!
Μήπως να πάω σε κανένα ωρυλά? :hmm:

Υ.Γ. Λενάκι και συ????
Υ.Γ. 2 ή 6?


ωρυλα? λοοοολ :D :clapup:

Υγ Λενάκι νο 2, yes
Υγ 6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Μια χαρά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Μήπως να πάω σε κανένα ωρυλά? :hmm:


εχμ δεν θέλω να σπείρω τον πανικό αλλά... πότε περιμένεις περίοδο είπαμε? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από prime:
ωρυλα? λοοοολ :D :clapup:

Υγ Λενάκι νο 2, yes
Υγ 6

Υπάρχει περίπτωση αυτή η ζαλούρα που νιώθω να προέρχεται είτε από τα αυτιά μου, είτε από τα μάτια μου. Τα μάτια μου τα έχω τσεκάρει προσφατα, οπότε χλωμό μου κάνει να έχει ανέβει η στραβωμάρα. Άρα τι μας μένει? Ο ωρυλά..... (ωτορυνολαρυγγολόγος)

Υ.Γ. Και οι χρονολογίες έιναι ίδιες? (άσε.....δεν θέλω να ξέρω....Θα ακούσω κανένα 1985 και θα πικραθώ....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
εχμ δεν θέλω να σπείρω τον πανικό αλλά... πότε περιμένεις περίοδο είπαμε? :whistle:

Είναι καλή ιδέα να πάς σε ωριλά, γυναικολόγο - ωριλά καλήτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Υπάρχει περίπτωση αυτή η ζαλούρα που νιώθω να προέρχεται είτε από τα αυτιά μου, είτε από τα μάτια μου. Τα μάτια μου τα έχω τσεκάρει προσφατα, οπότε χλωμό μου κάνει να έχει ανέβει η στραβωμάρα. Άρα τι μας μένει? Ο ωρυλά..... (ωτορυνολαρυγγολόγος)

Υ.Γ. Και οι χρονολογίες έιναι ίδιες? (άσε.....δεν θέλω να ξέρω....Θα ακούσω κανένα 1985 και θα πικραθώ....)

Χμμμμμ:hmm: ..τσέκαρε το τότε, μην το αφήσεις

υγ και οι χρονολογίες ίδιες βρε Λενάκι..Εχω βάλει ηλικία στο προφιλ :D
Εσύ Παρασκευή και εγώ Κυριακή!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Είναι καλή ιδέα να πάς σε ωριλά, γυναικολόγο - ωριλά καλήτερα!

Καλέ, δεν είμαι έγκυος! Με τίποτα!
Εγώ φοβάμαι για κανένα "λαβύρινθο".......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από prime:
υγ και οι χρονολογίες ίδιες βρε Λενάκι..Εχω βάλει ηλικία στο προφιλ :D
Εσύ Παρασκευή και εγώ Κυριακή!!;)

Πωπω στραβωμάρα.......:redface: :redface: :redface:
Απ'τα μποφορ κουνάει η οθόνη......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Καλέ, δεν είμαι έγκυος! Με τίποτα! Έτσι έλεγε και η μαμα μου πριν απο 30 χρόνια περίπου
Εγώ φοβάμαι για κανένα "λαβύρινθο"....... ποιός ήρθε?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Καλέ, δεν είμαι έγκυος! Με τίποτα! Έτσι έλεγε και η μαμα μου πριν απο 30 χρόνια περίπου
Εγώ φοβάμαι για κανένα "λαβύρινθο"....... ποιός ήρθε?:confused:

Λαβύρινθος, είναι μια ασθένεια στα αυτιά, που σε κάνει να χάνεις την ισορροπία σου και να έχεις συνεχείς ιλίγγους. Δεν γίνεσαι καλά ποτέ. Το κουβαλάς για πάντα και σε πιάνει σε ανύποπτο χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Καλέ, δεν είμαι έγκυος! Με τίποτα! Έτσι έλεγε και η μαμα μου πριν απο 30 χρόνια περίπου

και μετά και μετά????????????????








:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Το σεξ τα φταίει ολα! Παιδάκι θα κάνεις!:clapup:

Στην περιοχή του αυτιού, δόκτωρ Γιάννη (πως σου ρθε το "γιατρός" btw? Πονηρή έννοια;:P ), είναι κάτι σαν "κέντρο" ισορροπίας. Αν αυτό το κέντρο διαταραχθεί, χάνεις την ισορροπία σου αλλά και αποπροσανατολίζεσαι, από πλευράς οράσεως. Μπορείς εύκολα να το διαπιστώσεις εαν κινήσεις κυκλικά και γρήγορα το κεφάλι σου, γύρω στις 10 με 15 φορές και μετά να προσπαθήσεις να δεις και να περπατήσεις.

Δεν είμαι γιατρός και δε μπορώ να ξέρω αν λέω κάτι λάθος. Έτσι έχω μάθει, έτσι σας το λεω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top