Πώς αισθάνεστε;

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Ναι εμένα μου έφυγε ο πυρετός. I need some hot stuff baby tonight yeaaaahhhh!:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
εγώ πάλι,νομίζω ότι είμαι στα πρόθυρα του ν'αρρωστήσω,γιατί νοιώθω λίγο τον λαιμό μου να με καίει..:/: το μισώ όταν γίνεται αυτό...:mpliaks::mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Eγω παλι ειμαι....αστα να πανε!!!!
15 ωρες ταξιδι με πλοιο για να γυρισω Ιταλια εκ των οποιων και οι 15 ωρες ηταν μεσα σε πολλα "κουνηματα"...:/:
Το καλο ειναι οτι δν ζαλιζομαι (πλεον εχω φει τετοια ταξιδια...με το κουταλι) αλλα το τελευταιο μας ξεσκισε!:P
Περαν τουτου αισθανομαι και λιγο "μελαγχολια" μιας και οσο ημουν στην Ελλαδα περασα πολυυυυ ομορφα...αχ...:inlove: :redface: (αλλα κι αυτες τις καταστασεις τις εχω ζησει...και ξαναζησει...και ξαναματαζησει...αλλα ποτε δεν συνηθιζονται!:whistle: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Γιατί δεν πας με αεροπλάνο??:hmm:

Βάλντερ το βρήκες αυτό το καυτό μωρό??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Γιατι κουνελακι μου πρωτον το αεροπλανο ειναι πραγματικα πανακριβο σε σχεση με το καραβι(τουλαχιστον τελευταια φορα που κοιταξα) και δευτερον το πλοιο με βολευει σαν ωραριο.Εχει καθε μερα Πατρα-Μπαρι.Ενω με αεροπλανο δεν με "βοηθουσαν" οι μερες που ειχαν πτησεις...
Ακομα επειδη ταξιδευω συνηθως με τον αδερφο μου, αλλο δυο εισητηρια στο καραβι, και αλλο στο αεροπλανο.Ειναι μια-καποια διαφορα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μμμ...υπέροχα....επικίνδυνα υπέροχα....Και ξέρω ότι αυτό θα χαλάσει....Αλλά μου φτάνει που το ζω και πάλι....Και ξέρω πως αργεί να τελειώσει όλη αυτή η ανατροπή....Αυτό το υπέροχο λάθος μου....Αχ...τι ήθελα και ήρθα Πάτρα, αφού αυτή η πόλη με τρελαίνει! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Γιατι κουνελακι μου πρωτον το αεροπλανο ειναι πραγματικα πανακριβο σε σχεση με το καραβι(τουλαχιστον τελευταια φορα που κοιταξα) και δευτερον το πλοιο με βολευει σαν ωραριο.Εχει καθε μερα Πατρα-Μπαρι.Ενω με αεροπλανο δεν με "βοηθουσαν" οι μερες που ειχαν πτησεις...
Ακομα επειδη ταξιδευω συνηθως με τον αδερφο μου, αλλο δυο εισητηρια στο καραβι, και αλλο στο αεροπλανο.Ειναι μια-καποια διαφορα...:(


ΑΑ έχεις απόλυτο δίκιο τότε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Οτι να ναιιι, οτι να ναιιιι, οτι νααααααααααα ναιιιιιιιιιι!!!:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Στεναχωρημένη με αυτά που μου είπε μια φίλη μου:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Στεναχωρημένη με αυτά που μου είπε μια φίλη μου:/:

Κι εγώ το ίδιο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Στεναχωρημένη με αυτά που μου είπε μια φίλη μου:/:

Και εγω το ιδιο αλλα συγχρονος αισθανομαι και λιγο ηλιθιος και ανοητος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,859 μηνύματα.
Ερωτευμένος και αναστατωμένος [όπως πάντα] :inlove: :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Γκκκκκρρρρρρρρρ, τώρα με εκνεύρισε και η μάνα μου :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
ν:yawn:υστάζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Nυσταγμένη, ξεθεωμένη και νευριασμένη με το καιρό!Όχι άλλη βρόχη 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Καθόλου καλά νιωθω μια ατονία:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Μετά το καφεδάκι που πήγα
το ταβλάκι που έπαιξα και κέρδισα είμαι οοοκκ:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
εγω βαριέμαι γενικώς.. αλλά και ειδικώς το να διαβάσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Κι εγώ βαριέμαι σε λίγο θα πρέπει να πάω στην δουλειά και δεν θέλω:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Κι εγώ βαριέμαι..θέλω να πάω βόλτα με το μωράκι μου,αλλά τον έχει πιάσει υπερνύστα και δεν ξυπνάει... :/: :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top