Πώς αισθάνεστε;

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εξαιρετικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Πολλά νεύρα... :mad: Κοίτα να δεις που στο τέλος θα μας πουν και ....!!!

Μήπως έφευγες;;; Άντε πρωί πρωί και δεν έχω πιεί καφέ... άντε στην ευχή του Θεου! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Πολλά νεύρα... :mad: Κοίτα να δεις που στο τέλος θα μας πουν και ....!!!

Μήπως έφευγες;;; Άντε πρωί πρωί και δεν έχω πιεί καφέ... άντε στην ευχή του Θεου! :mad:


Mπούιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup:

Ανησύχησα βρε τέρας!!!!!!! :mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Πολλά νεύρα... :mad: Κοίτα να δεις που στο τέλος θα μας πουν και ....!!!

Μήπως έφευγες;;; Άντε πρωί πρωί και δεν έχω πιεί καφέ... άντε στην ευχή του Θεου! :mad:

:console::hug:RELAX

μαι χαρα!!! ερχεται σκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Εκνευρισμένος. Κύριε Πρωθυπουργέ της χώρας, θα βγάλετε κανα σκουπιδιάρικο στο δρόμο να μαζέψει τα βουνά σκουπίδια ή θα πνιγούμε σ' αυτά όπως πνίγεται και η οικονομία;:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

helga

Νεοφερμένος

Η helga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
χαλια :-( :-( :-(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Συναχωμένη, πιασμένη, ξενυχτισμένη, νυσταγμένη κατα τα άλλα μια χαρα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σαν να εχω μια τεραστια κοτρωνα πανω μου που δεν μ'αφηνει να αναπνευσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Παγωμάρα :cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Χαμένη...στο χωροχρονικό συνεχές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
μια χαρά,
αστράφτει ο ουρανός,γίνονται γκρίζα τα σύννεφα, πέφτουν οι πρώτες στάλες βροχής, τα φωτάκια αναβοσβήνουν......κι εγώ γράφω στο e-steki
αυτή την εικόνα είδα τώρα που σήκωσα τα μάτια μου και κοίταξα έξω από το παράθυρο του γραφείου μου

αααα ακούω και Loreenna....περιέργως ταιριάζει με την όλη ατμόσφαιρα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexxandra

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
ήρεμη!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
μια χαρά,
αστράφτει ο ουρανός,γίνονται γκρίζα τα σύννεφα, πέφτουν οι πρώτες στάλες βροχής, τα φωτάκια αναβοσβήνουν......κι εγώ γράφω στο e-steki
αυτή την εικόνα είδα τώρα που σήκωσα τα μάτια μου και κοίταξα έξω από το παράθυρο του γραφείου μου

αααα ακούω και Loreenna....περιέργως ταιριάζει με την όλη ατμόσφαιρα......



και το αφεντικό σου πώς αισθάνεται για όλα αυτά ; :P



οντόπικ : αισθάνομαι πολλά και ένα από αυτά είναι ότι ότι θα ήθελα να αισθάνομαι λιγότερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
και το αφεντικό σου πώς αισθάνεται για όλα αυτά ; :P



οντόπικ : αισθάνομαι πολλά και ένα από αυτά είναι ότι ότι θα ήθελα να αισθάνομαι λιγότερα

είμαι αφεντικό του εαυτού μου......:P:P:P

μια χαρά είμαστε λέμε..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Θέλω ν'ανέβω level σε κάποια θέματα :/: (καλά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Θέλω ν'ανέβω level σε κάποια θέματα :/: (καλά)


και γω στο cafe world. δε γινεται να με περναει ο γερασιμος.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
1300 σελίδες με το πως αισθανόμαστε.....
αισθάνομαι.....
αισθάνεσαι.....
αισθάνεται.....
αισθανόμαστε.....
αισθανόσαστε.....
αισθάνονται.....



στο αισθανόμαστε είναι όλη η ουσία......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top