Πώς αισθάνεστε;

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
χοντρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
καλτσονε ειναι θα περασει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Να σου πω τη λυση??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Πολύ όμορφα! Την ξαναείδα απόψε!:clapup: Τι ωραίο κορίτσι έφτιαξε ο Παντοδύναμος!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Να σου πω τη λυση??

καθαρκτικο?:confused::P

:hehe::hehe::lol:

(κοιτα το λοβακι, με κανε και εκλαψα:P)

συγκινηθηκες πουλιμ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.



- ότι θέλω να διατάξω τα όνειρά μου προτάσσοντας την πεταλουδένια ελπίδα πολύ κοντά στο μάτι, σαν τον Τιμ Ρόμπινς με το Ζουατανέϊχο και την ύστατη ελπίδα του Pasific Ocean στην τελευταία έξοδο :worry:

(πώς δεν παραιτήθηκα από τη δουλειά την επόμενη μέρα, ακόμη απορώ...)

- λαχταρεμένος να στεριώσω μέσα μου μπας κι έτσι (μόνο) καταφέρω να λάμψει κι ο κόσμος...

- ότι δεν ξέρω που θα σε τρακάρω πάλι. Σε ξενώνα ή σε κρησφύγετο;

- ότι κανείς δε σκέφτηκε να κλείσει φεύγοντας την πόρτα,
κανείς δε σκέφτηκε τον άνεμο που θα ερχόταν σε λίγο,
κανείς δε σκέφθηκε τι άφηνε και τι έπαιρνε κοντά του,
ημερολόγια, τσάντες, εκτυπωμένα χαρτιά, σπαραξικάρδιοι εναγκαλισμοί, βλέμματα ή τα τελευταία λόγια που θα'διναν στην παρεξήγηση ένα τέλος..

- ότι θέλω να σ'αγαπήσω μα δε γίνεται, έχω αργήσει,
να σκιστώ για σένα, ν'αλλάξω γειτονιά, ν'αλλάξω στέκια..

(ρομαντικοί όλου του κόσμου ενωθείτε :P)

- ένας χαμάλης σκλάβος του στήθους σου και των γοφών σου που ξεδιψούν μισά πάθη, τα άλλα μισά μισοκλαίνε (όχι γιατί πλήρωσαν τη Νόβα κι αυτή μισή :D) γιατί η ζάχαρη στη κλεψύδρα λιγοστή (και πικρίζει).

-ότι μου φεύγουν οι λέξεις σαν πρωινά πουλιά, ξαναγυρίζουν το βραδάκι, γίνονται χάδι για την καρδιά, κατεβαίνουν τις πλαγιές της αορτής και με βρίσκουν με παγωμένο σβέρκο γιατί ακόμα φορώ κοντομάνικο φανελάκι κι έχω ανοιχτή βεράντα!

και τέλος:

σήμερα αισθάνομαι καλύτερα
γιατί δεν χτύπησα εισιτήριο στο μετρό
και δεν με έπιασε ο ελεγκτής.

:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
- ότι θέλω να διατάξω τα όνειρά μου προτάσσοντας την πεταλουδένια ελπίδα πολύ κοντά στο μάτι, σαν τον Τιμ Ρόμπινς με το Ζουατανέϊχο και την ύστατη ελπίδα του Pasific Ocean στην τελευταία έξοδο :worry:

Άμα κάνω τον Μόργαν Φρίμαν θα με πάρεις μαζί; Μιλιά δεν θα βγάζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Άμα κάνω τον Μόργαν Φρίμαν θα με πάρεις μαζί; Μιλιά δεν θα βγάζω...


Όχι γιατί:

1. είσαι ήδη φαντασμένος, που θα πει ότι είσαι ήδη στο Νιου Μέξικο, που παναπει ότι ΕΓΩ πρέπει να 'ρθω μαζί σου που τελικά αλλάζει το ρου της υπόθεσης (αφού εσύ θα οδηγηθείς με ακρίβεια χιλιοστού στην fanta-land, έξω απ'το Περτούλι), άρα δε μιλάμε για την ίδια ταινία πια, άρα δεν έχει νόημα να σε πάρω μαζί μου γιατί είμαστε σε διαφορετικά πλατώ..:eek:

2. έχεις ιδρυματοποιηθεί και διαλέγεις το "get busy dying" αφού ουσιαστικά εξαρτήθηκε η ελπίδα σου από ένα "approved" ενώ ο φουκαράκος ο Άντυ το πήρε όλο πάνω του. Ατόφια ελπίδα, όχι δανεισμένη :)

3. το να είναι ένας φαντασμένος εις άγραν μιας ηφαιστειογενούς πέτρας σε ένα χωράφι δίπλα σε ένα μεγάλο δέντρο στην άκρη του βορρά θα´ταν σα να περίμενε να ξεχυθεί μέσα απο το σακουλάκι με τα ντόλαρς και λίγη λάβα. :D

4. δε μοιάζεις με νέγρο βαρυποινίτη και σίγουρα δε μοιάζεις με αμίλητο νέγρο!

5. είχες τόσες πολλές ιστορίες να μας πεις
και όμως προτίμησες
να παίξεις φυσαρμόνικα δίχως ελπίδα. Αλήθεια τα πνευμόνια σου από που την ξάφρισαν την ελπίδα κι ήταν γεμάτα αέρα; :P

6. ελπίζω να ´χεις όρεξη για επαναστατικό τρίψιμο καρίνας σκάφους όσο εγώ θα τρώω πίνατς και θα πίνω καμπάρι με σπράϊτ. Η ελπίδα έχει και τα σπασίματά της...

7. αν μπεις στο μέιλ σου σου εχει σταλει μια επιστολή απο το πανεπιστημιο της Οξφόρδης για την εκτροφή πτηνών και συγκεκριμένα χήνων και περιστεριών. Δε φτουράει το όνειρο να τρίβεις σαπιόβαρκες μπροστά του ;)
Και μη νομίζεις, κι οι ωκεανοί ξεβράζουν σκατά σαν ωραία κοτρόνια και μάλιστα δίχως τέλος.

8. Η έλλειψη της ελπίδας σου μεταγράφει και ερμηνεύει αδρανειακά τον πόνο και την οργή, την απόγνωση και τη νοσταλγία, τη πικρα και το σαρκασμό όσων ακόμα την έχουν μέσα τους...

Καλή αντάμωση στα τρίκαλα


υγ. μην αυτοκτονήσετε κι εσείς. Το σχοινί δε θα συγκρατήσει το βάρος σας. Το πολύ να αφήσει πιπιλιές στο λαιμουδάκι! :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Τουρμπαρισμένος κι ορμονιασμένος! Τι Turbo-X ήταν αυτό ρε φίλε!

Και η βλακεία είναι ότι κάθομαι εγώ και ο εαυτός μου και ο Μίκυ Μάους τι διάολο και θεωρητικολογώ και μπουρου μπουρου (όχι εσύ mpourou:P) και δώστου internet και δώστου facebook και δώστου MSN με ότι καρυδιάς καρύδι θες, αντί να είμαι όλη μέρα έξω και να έχω παρε δώσε με ανθρώπους. Πολύ ωραίοι άνθρωποι ρε κυκλοφορούν....

Χτες η πολυαγαπημένη μελαχρινή (καλά αυτή μπαίνει στο βασιλικό θρόνο, είναι ειδική περίπτωση:inlove:), σήμερα το πανέμορφο ξανθό (απλά με εντυπωσίασε)... και το καλύτερο; Η ΡΗΜΑΔΑ Η ΜΠΟΓΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ!!!:clapup:

ΤΙ ΚΑΝΩ ΕΔΩ ΡΕ;;;;; Ήρθε η ώρα να κατακτήσω τον κόσμο και να χαρώ τη ζωή μου!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
κρυυυυυο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
άγχος, σε λίγο ξεκινάω για σταθμό να πάω στις γιαγιάδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
άγχος , σε λίγο θα πάω στο σταθμό να παραλάβω την εγγονή μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melenios

Νεοφερμένος

Ο melenios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εχω ενα κενο που δυστηχως δεν ξερω τι ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Aυτη τη στιγμη νοιωθω οτι νοιωθει και ο μελενιος. Ενα τεραστιο κενο..

























..στο στομαχι μου!!

(πναααααααω!!:/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
πτώμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τελεια!
επιτελους ξεκιναω να βαφομαι και το make up δε γινεται λασπη μεχρι να τελειωσω!

ΚΡΥΟ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top