Πώς αισθάνεστε;

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εδώ μπορείτε να γράψετε κάθε στιγμή της ημέρας πως αισθάνεστε.

Εγώ αυτή τη στιγμη νιώθω μοναξιά:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αισθάνομαι τόσο πολύ κουρασμένη... και σκέφτομαι τι έχω να κάνω και κουράζομαι περισσότερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,500 μηνύματα.
Έχω νεύρα γιατί διαβάζω σε πιο αργό ρυθμό απ' οτι προγραμμάτισα...... :mad: :mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Έχω πιο πολλά νεύρα από το Valder γιατί η απεργία των λιμενικών συνεχίζεται μέχρι και την Τετάρτη και δεν μπορώ να ανέβω Αθήνα :angry::angry::angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Η actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Εγώ ,παιδιά,είμαι σούπερ!:clapup: πίνω καφεδάρα,ακούω μουσικούλα:whistle:,ασχολουμαι με το σκυλί μου,που και που βάζω κανένα ξύλο στη φωτιά...:yahoo:
παρόλα αυτά,στέλνω την συμπαράσταση μου σε όσους διαβάζουν:P,τα περαστικά μου σε όσους δουλεύουν αυριο:( και ένα χαμόγελο σε όλους!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Αισθάνομαι ένα φούσκωμα στο στομάχι! :blink: Από άυριο ΔΙΑΙΤΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
σήμερα αισθανομαι ΤΕΛΕΙΑ και ευχομαι να μη μου το χαλασει κανεις.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αισθάνομαι μια ΑΝΗΣΥΧΙΑ γιατί δεν μπορώ να τσεκάρω αν έχω ξεχάσει το κινητό στο σπίτι ή αν το παράτησα πουθενά αλλού..... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εγώ παράξενα, απο την μια μελαγχολία απο την άλλη νεύρα. τώρα τον λόγο δεν τον γνωρίζω:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αισθάνομαι ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗ :clapup::clapup::clapup: Κοιμήθηκα μέχρι τις 11:30 το πρωι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εγω γενικά αισθάνομαι μια πίεση και λίγα νεύρα! Να βρίσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Εγω γενικά αισθάνομαι μια πίεση και λίγα νεύρα! Να βρίσω?

Ελεύθερα! Αστεράκια θα μπουν ούτως ή άλλως!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Πολύ καλα
έρχεται το αγόρι μου:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Πολύ καλα
έρχεται το αγόρι μου:clapup::clapup::clapup::clapup:


Χμμμμ :hmm: :hmm: :hmm: πολλές επαφές έχετε εσείς οι δύο τώρα τελευταία!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ποιοι???:worry:

εγώ και το αγόρι μου??
πάντα είχαμε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
εγώ αισθάνομαι λιγάκι κουρασμένη,γιατί είμαι με 3ώρες ύπνο,έδινα μάθημα στις 09:00,είχα διάφορες ψιλοδουλείτσες,κι απ'το πρωί τώρα κατάφερα να κάτσω επιτέλους λιγάκι...:/: ήρθα με την μία όμως στο στέκι και τώρα λέω να παίξω κανα παιχνιδάκι..!!:clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
αισθανομαι οτι μολις ξεπερασα την καθημερινη καταθλιψη. ε, ολο και καποιος πρεπει να παθαινει........
αλλα τωρα ειμαι καλα, λιγο ψυχικα ψοφια γιατι η καταθλιψη κουραζει.......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κυρίως ξαλαφρωμένη (μπαίνουν σε σειρά κάποιες δουλειές που είχα με πολύ τρέξιμο αλλά και αρκετά κουρασμένη(δεδομένου ότι η ώρα είναι 11 παρά τέταρτο και μπήκα σπίτι πριν ένα τέταρτο (από το πρωί που έφυγα για δουλειά...)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Νυσταγμένη... δεν κοιμήθηκα καθόλου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΗ........Είχα μια κουβέντα εχθές και έχω μπει σε πολύ βαθιές σκέψεις......:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top