Πώς αισθάνεστε;

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Κουρασμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Μουτζωμένη...:ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Ότι είμαι από άλλο κόσμο! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Πως αισθάνομαι ε ? Ε , θα σας πω λοιπόν παίζει να είναι και το μεγαλύτερο ποστ στο εν λόγω θέμα αλλά αμα δεν τα πω θα σκάσω
και όοοοχι δεν τα λέω στους φίλους μου και στους δικούς μου , γιατί θα γελάνε μέχρι το Πάσχα – το επόμενο. Εσείς και να γελάσετε τουλάχιστον δε θα σας βλέπω .

Ξεκινάω λοιπόν η καλή σου για ένα επαγγελματικό ραντεβού και βάζω φόρεμα ( μέγα λάθος ) , φτάνω στο ραντεβού 5 λεπτά πριν , και μπαίνοντας στην είσοδο γδέρνει η πόρτα το πόδι μου και σκίζεται το καλσόοοον !!
Χρόνο για να πάω να αγοράσω άλλο δεν είχα , ευτυχώς φορούσα μπότες το φόρεμα στο γόνατο , οπότε λίγο θα φαινόταν όταν θα καθόμουν σκέφτηκα ( σαχλαμάρες καραφαινότανε ).
Ξεκινάει λοιπόν η κουβέντα και μου φέρνουν γαλλικό , πάω κι εγώ να πιω μια γουλιά που τι την ήθελα τρομάρα μου και τι παθαίνω ??? αν έχετε τον Μανιτού σας δλδ , δεν το έχω πάθει ποτέ στη ζωή μου αυτό , την ώρα που έχω τον καφέ στο στόμα μου …φτερνίζομαι !!! ΝΤΟΙΝΓΚΚΚΚΚΚΚΚΚ!!!
Όπως καταλαβαίνετε γίνεται λίμπα το σύμπαν εκεί μέσα , χαρτιά , τα ρούχα του παπάρα που κουβεντιάζαμε , τα γυαλιά του έταιρου παπάρα που ήτο παρόν στη συζήτηση … ΞΕΦΤΙΛΑΑΑΑΑΑΑ.
Τι να πρωτοσυμαζέψεις τον καφέ που όλως καλλιτεχνικώς είχε απλωθεί στο χώρο ( ούτε η ανηψιά μου όταν τρώει τη φουτόκρεμα να ήμουν ) ή την αξιοπρέπεια μου από τα πατώματα ??

Τεςπα δεν μπορώ να πω ευγενέστατοι οι άνθρωποι είπαν δεν πειράζει συμβαίνουν αυτά ( που στο μπαγκς μπάνυ ???? βέβαια τους είδα που μαζέψαν τους αναπτήρες , σου λέει αυτή μπορεί να μας ανατινάξει …)
Τελειώνει κάποια στιγμή το ρημαδοραντεβού και φεύγουμε όλοι μαζί προς την έξοδο , συνεχίζοντας με πιο χαλαρή συζήτηση πλέον , καθώς βγαίνουμε από το ασανσέρ τι παθαίνω λέτε ???
Γλιστράω στο προ ολίγων λεπτών σφουγγαρισμένο πάτωμα , εμ ήθελα και τακουνάρα στη μπότα , δεν πέφτω κάνω 2-3 χορευτικές φιγούρες , παραπατάω και προσπαθώντας ο ένας τους να με κρατήσει πάει το χέρι μου που λέτε ??
Ναι, ναι καλά καταλάβατε εκεί πήγε το χέρι μου , βρήκα μέρος και γω να πιαστώ , πως λέμε έπιασε τον Πάπα από τα α…………

Πλέον δεν υπάρχει κόχη σʼ αυτό τον κόσμο να κρυφτώ , ο άνθρωπας βέβαια μου είπε : υπάρχουν πολλές πιθανότητες συνεργασίας , αλλά φυσικά δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση αφού χαλαρά θα με χαρακτήρισε ΤΟ νούμερο .

Φυσικά δεν τελειώσαν όλα εκεί , έχει και συνέχεια , αφού περίμενα 3 τέταρτα για ταξί ,ενώ ψιλόβρεχε κι εγώ δεν είχα ομπρέλα επιτέλους δέχεται ένας ταρίφας που ήρθε κατευθείαν από την ταινία ο " μάγκας με το τρίκικλο " , αφού νόμισα πως από κάπου θα βγει ο Φίνος και θα πει , στοπππππππ καρέ !!!Κάθομαι μπροστά αφού πίσω καθόταν ένα ζευγάρι και την ώρα που πάω να βάλω τη ζώνη τι μου λέει ωρε παίδες ???
- Μανίτσα , το καλτσονάκι σου είναι σκισμένο ναʼουμε κι όχι τίποτις αλλά επειδή σε κοζάρισα ότι είσαι σένια ντυμμένη μη σε δει ο γκομενάκος σου ναʼ ουμε έτσι , δε λέει , με πιάνεις ? Στο γκομενάκο σου δεν πας ??

Ας μου πει κάποιος ότι έπαιζα στο Κάντικ κάμερα , ας μου το πει σας παρακαλώ !!!

Θέλετε ακόμα να μάθετε πως νιώθω?? :mad:








Όποιος γελάσει να του καεί το τοστ ! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
αγαπητη μελιω ,νομιζω οτι το συμπαν σου στελνει μηνυματα για καποιον λογο.κατι δεν κανεις καλα στην ζωη σου και σε πληροφορει οτι πηρες λαθος δρομο.προσπαθησε να δεις τους οιωνους (δες το ετσι,μηπως και σταματησεις να νιωθεις σουργελο!)

κατα τα αλλα ,ενα φουσκωμα νιωθω με αυτα που τρωω πρωι πρωι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.

(τωρα που μπορω να βάλω φωτο πολυ το χαιρομαι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
μελιώ υπομονή όλοι έχουμε άσχημες μέρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΣΠΑΣΩ ΟΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!!!! :verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Είμαι σε αναμονή! Και περιμένω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
σκ@τα.
Τόσον καιρό είχα μείνει με την αίσθηση ότι από το κ@λολάπτοπ που μου κλέψανε πέρσι είχα χάσει μόνο την Up-to-that-date δουλειά του Γενάρη του '08 [οπότε έκατσα και τα ξαναφτιαξα μάνι μάνι].

Και τώρα που πέρασε ένας+ χρόνος, μου φυγε το...όποιο άγχος είχα από το γεγονός για τα καλά (συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες) και ήρθε η ώρα που συγκεντρώνω το υλικό όλων των 4 χρόνων για να το βάλω σωστά μέσα στο διδακτορικό, μετά από 2 μέρες ψάξιμο σε όλα τα cd,στικάκια, δίσκους, Pcια και γενικώς οτιδήποτε έχω και καταλαβαίνει ...γλώσσα υπολογιστή τα αρχεία από 2ο (από τα 4) setup του ενός συστήματος ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!
:'(:'(:'(:'(:'(


Μη μου πείτε γιατί δεν είχες κάνει backup ... ΗΤΑΝ 8 ΗΜΕΡΩΝ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ όταν μου το κλέψανε!!!! Δεν είχα προλάβει μου ανοίξανε το σπίτι παρασκευή και το πλανάριζα για το σουκου που θα είχα χρόνο!!! :'(:'(:'(:'(:'(


5-6 μήνες δουλειά χαμένη εντελώς τελείως (μόνο η actual κατασκευή στέκει στο κουτί της δίπλα μου αυτή τη στιγμή, αλλά άντε να αιτιολογήσω γιατί από το σεταπ 1 πήγα απευθείας στο σετάπ 3, όταν δεν έχει καμία απολύτως λογική να το έχω κάνει, αφήστε δεν που μοιάζει και με ...λάθος έτσι ξεκάρφωτα...]

Κάποιος θα ξενυχτίσει τις επόμενες μέρες να (ξανα)κάνει part of the job που ούτε τόσο καλή θα βγει ούτε τόσο πλήρης φυσικά, να πρέπει να συμπυκνώσω 6 μήνες σε ...3-4 24ωρα...

Που να του καεί το. !#$@%@# του @$%#$%^#@ που μου το πήρε το λάπτοπ...

και επίσης...

ΣΤΑΜΑΤΑ να με φτύνεις ρε συ εκεί πάνω, δεν μπορώ άλλο!!!! :'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Με ένα σπυρί στο μάγουλο.

Γαμώτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
αχ βρε ρέζιντεντ:/: κουράγιο.
είμαι σίγουρη ότι μετά από τόση γκαντεμιά θα σου τύχει κάτι πολύ πολύ καλό:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Πολύ καλά, πάρα πολύ καλά λέω....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Χμ και χμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
:D μόλις έφαγα την θεσπέσια μακαρονάδα που έκανα... με άσπρη σάλτσα με τυριά,......... πω πω δεν σας λέω.... ωχ το στομάχι μου είναι ντίγκα...

Θα έλεγα κάποτε " να είχα τώρα και ένα τσιγάρο"
Αλλά το μωρό ει το μωρό....
Α ξεχασα να σας πω είμαι τέλεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Νυστάζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Φουντωμενη, απειρως εκνευρισμενη!! Εχει ανεβει το αιμα στο κεφαλι μου και απο οπου και να με πιασεις τωρα θα σκασω! :angry:
Μα ειναι δυνατον να ειναι το πολυ :kill: ηλιθιοι:whatever: αυτοι στην εξυπηρετηση εκ τηλεφωνου της Οτενετ?! :knife: :wall: :angry:
Αλλα δεν κρατηθηκα, τον απεκαλεσα γελοιο και το ευχαριστηθηκα! Γκρρρρρ!!!!:rant: :angry:
:verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ανήσυχη. Έλεος πια με τη γκαντεμιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top