Πώς αισθάνεστε;

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Κάπως έτσι, χωρις λογια:

chibsgif5.gif
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Το μυαλό μου αχαλίνωτο, το στομα μου ευθύ κι η ψυχή μου ελεύθερη κι ελαφριά.

lucifer_morningstar9.jpg
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,965 μηνύματα.
βαριέμαι. αύριο είναι δευτέρα. πφφ
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Ηθελα να φάω κάτι γλυκό, αλλά συγκρατηθηκα ενεκα δίαιτας.

Δε μπορει και να ενδιδω και να θέλω αποτελέσματα στο στόχο.

Αισθάνομαι ως εκ τούτου λιγάκι πρέσσα, αλλά θα μου περάσει.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,832 μηνύματα.
καπως χαμενη.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Απαραδεκτος.

Πάλι ηπια καφέ και εχω πει οτι θα τον περιορίσω.

ΑΠΑΡΡΡΡΑΔΕΚΤΟΣΣΣΣ!!
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,965 μηνύματα.
απογοήτευση. :(
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Ετοιμος για διαιτάρα και gym, να συγκεντρωσουμε τη λίστα με τα φρουτάκια για το μπλεντερ και τη διατροφή της παλιάς δίαιτας των μειον 40 κιλών. I am hyped να κανω κορμί να γίνω μνάρα.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,965 μηνύματα.
1706128690798.png



κάπως έτσι.

(frame από το "Πράσινη Θάλασσα". καλό)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Mad Lilo And Stitch GIF
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top