Πώς αισθάνεστε;

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,864 μηνύματα.
fun part GIF
 

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Γειά σου φίλε Juste un Instant. Να ξέρεις: Δεν υπάρχει σημαντικότερο ερώτημα από τούτο. "Εχουμε cream crackers?" Την απάντηση δυστυχώς δεν θα στην δώσω.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Πεινασμένη
 

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Τι είν' αυτά που ποστάρεις ρε? :lol:
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,864 μηνύματα.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μου έκανε πολύ άσχημο trigger μία άποψη γνωστού Έλληνα τραγουδιστή.
Καιρό τώρα υποψιάζομαι πως έχω νευρώσεις, γιατί και σε άλλες παρόμοιες περιπτώσεις αντιδρώ υπερβολικά.
Αλλά πιστεύω ότι με τον καιρό θα μάθω να αντιδρώ διαφορετικά :)

Δεν είναι τα πράγματα που ταράζουν τους ανθρώπους,
αλλά η γνώμη που έχουν οι άνθρωποι για τα πράγματα.

Επίκτητος
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Άσχημα
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,961 μηνύματα.
βαριέμαι.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Απογοητευμένη με τον εαυτό μου
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Σκοτεινά οργισμένος, μα ολοζώντανος. Καίνε οι φλόγες μέσα μου και δεν καταλαγιάζουν αυτη τη στιγμή.

Τίποτα δε θα μεινει ορθιο. Έσπασε η σφραγίδα, το νιώθω να βγαίνει προς τα έξω το Σκοτάδι μου ξανά, τόσο λυτρωτικό.


malthael_1a.jpg
 

Guest 671981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάντα θα αισθάνομαι πάρα πολύ ή δεν θα αισθάνομαι τίποτα απολύτως. Ενδιάμεση κατάσταση δεν υπάρχει.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top