Πώς αισθάνεστε;

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Έτοιμη για ένα ακόμα φορτωμενοτρελοανοργανωτο = δεν ξερω που πατάω και που βρίσκομαι Σαβατοκύριακο!!!
καλή ξεκούραση σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cookie

Νεοφερμένος

Η cookie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
καπως ετσι------------------------->>>>> :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
πολύ καλύτερα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Εχμμ...f*cked up..τίποτα δεν πάει ευθεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
:inlove:Κουρασμένη αλλά τέλεια!!!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
:yahoo:

Ο μικρός έσκισε στις πανελλήνιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Fraked upside down... Τι στην ευχή συμβαίνει;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
καλουτσικα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Πολλή νύστα ρε παιδιά..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
με πονάει πολύ το κεφάλι μου!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Περαστικά. :hug:




Κάπως έτσι κι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Μεταίωρη... Νιώθω ότι όλοι προχωράνε κι εγώ μένω στάσιμη...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Μεταίωρη... Νιώθω ότι όλοι προχωράνε κι εγώ μένω στάσιμη...:(

+1. Παρ'όλα αυτά το έχω πάρει σχετικά ψύχραιμα...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Μεταίωρη... Νιώθω ότι όλοι προχωράνε κι εγώ μένω στάσιμη...:(

Χα... πόσες φορές το χω νιώσει αυτό... Και ξέρεις τι λύσεις υπάρχουν... Η μετριοπαθής λύση να πεις "ε δεν πειράζει και τι έκαναν οι άλλοι που είναι ένα βήμα παρακάτω"... η εξίσου μετριοπαθής λύση να κάθεσαι να κλαίς και υπάρχει και το καθήκον, η μοναδική επιλογή σου, να συνεχίσεις, για τον εαυτό σου και μόνο.

Όταν αντιμετωπίζουμε μετριοπαθείς επιλογές, πρέπει να σκεφτούμε το καθήκον μας!:)


Απλά να ξέρεις ότι σε νιώθω, σε καταλαβαίνω και είμαι μαζί σου σ' αυτό!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Μεταίωρη... Νιώθω ότι όλοι προχωράνε κι εγώ μένω στάσιμη...:(


Μετά την μπόρα βγαίνει το ουράνιο τόξο. εσυ το ειπες αυτο νομιζω ολα καλα θα πανε απλα λιγη υπομονη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eilat

Νεοφερμένος

Η eilat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Πρησμένη,πεινασμένη και σε υπερένταση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
+1. Παρ'όλα αυτά το έχω πάρει σχετικά ψύχραιμα...:hmm:

Χα... πόσες φορές το χω νιώσει αυτό... Και ξέρεις τι λύσεις υπάρχουν... Η μετριοπαθής λύση να πεις "ε δεν πειράζει και τι έκαναν οι άλλοι που είναι ένα βήμα παρακάτω"... η εξίσου μετριοπαθής λύση να κάθεσαι να κλαίς και υπάρχει και το καθήκον, η μοναδική επιλογή σου, να συνεχίσεις, για τον εαυτό σου και μόνο.

Όταν αντιμετωπίζουμε μετριοπαθείς επιλογές, πρέπει να σκεφτούμε το καθήκον μας!:)


Απλά να ξέρεις ότι σε νιώθω, σε καταλαβαίνω και είμαι μαζί σου σ' αυτό!:)

Μετά την μπόρα βγαίνει το ουράνιο τόξο. εσυ το ειπες αυτο νομιζω ολα καλα θα πανε απλα λιγη υπομονη :)

Ευχαριστώ πολύ παιδάκια!!! Πιστεύω πως οι περισσότεροι το έχουν νιώσει έστω και μία φορά στη ζωή τους αυτό το συναίσθημα και σίγουρα δεν είναι ωραίο... Βάλντερ μου γι αυτό συνεχίζω τόσο καιρό, απλά έρχονται αυτές οι στιγμές που νιώθεις ότι όσο και να προσπαθείς μένεις στο ίδιο σημείο και αυτό όσο να ναι σε τρελαίνει! Ελπίζω σύντομα να ανακάμψω και να σας πω εδώ πόσο ανακουφισμένη και χαρούμενη νιώθω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλά. Δεν ξαναχάνω προπόνηση, λέμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

newyork

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nancy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
βα......ριέ.......μαιιιιιιιιιιιιιιι
Τι άλλο να κάνω τέτοια ώρα...
Ωχ Ωχ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μέτρια.... :/:


Σαν καφές ακούγομαι ρε γμτ, όταν είμαι καλύτερα λες να γίνω γλυκή-βραστός? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top