Πώς αισθάνεστε;

sesilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ράνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
μπερδεμένη πολύ....πάρα πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Εξοργισμένη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Νευριασμένος. Μερικά άτομα όσο διακριτικά και να διατείνονται ότι είναι, οι πράξεις τους είναι απολύτως εξευτελιστικές και κατακριτέες. Η πλήρης περιφρόνηση εκ μέρους μου, πρέπει να είναι ο μόνος δρόμος αντιμετώπισής τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Απογοητευμένη με την Εθνική..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Δεν ξέρω οι 4 που μου έριξαν -1 στο προηγούμενο πόστ μου με τι συνδίασαν το περιεχόμενο αυτού αλλά μάλλον θα πρέπει να επανεξετάσουν την κρίση τους. Το πόστ πήγαινε για συγκεκριμένο άτομο και όχι για την Καλυψώ όπως θα φαντάζεστε. Της έστειλα πμ για να λύσουμε την παρεξήγηση, δεν είμαι τόσο τσάτσος όσο νομίζετε. Περιμένω να τα πάρετε πίσω τα μείον σας κύριοι/ες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fay

Νεοφερμένος

Η Fay αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Νευριασμένος. Μερικά άτομα όσο διακριτικά και να διατείνονται ότι είναι, οι πράξεις τους είναι απολύτως εξευτελιστικές και κατακριτέες. Η πλήρης περιφρόνηση εκ μέρους μου, πρέπει να είναι ο μόνος δρόμος αντιμετώπισής τους.
Don't worry be happy:whistle:τέτοιες παρεξηγήσεις έχουν συμβεί σ'όλους μας στο net, αν και δεν γνωρίζω τι έγινε ωστόσο σε συμβουλεύω να μην δίνεις εκ των προτέρων σημασία σε άνθρώπους που το βλέπεις...ότι δεν κολλάς:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Don't worry be happy:whistle:τέτοιες παρεξηγήσεις έχουν συμβεί σ'όλους μας στο net, αν και δεν γνωρίζω τι έγινε ωστόσο σε συμβουλεύω να μην δίνεις εκ των προτέρων σημασία σε άνθρώπους που το βλέπεις...ότι δεν κολλάς:)

Μα γλυκιά μου δεν αναφερόμουν καν στην παρεξήγηση! Σε άσχετο άτομο αναφερόμουν!:eek:


ΥΓ: Κάποιοι όμως είναι αρκετά κουτοπόνηροι για να συνεχίζουν να βάζουν -1. Να στείλω σχετική αναφορά στην ΟΔ για να ησυχάσετε ή το σταματάτε τώρα; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έχω τρελό πονοκέφαλο από την ένταση του παιχνιδιού, αλλά αυτή τη φορά δεν είμαι καθόλου απογοητευμένη από την Εθνική. Ήταν καλό παιχνίδι!!!
Μόνο με το διαιτητή έχω κάτι παράπονα, αλλά... τι να πεις...

Τίποτα μωρέ, απλά δεν μπορώ να ελέγξω αυτά που σκέφτομαι και νευριάζω. Θα μου περάσει...
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.

:bigarmhug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
καλα ειμαι απλα καποια πραγματα που βλεπω με εκνευριζουν παρα πολυ και δεν μπορω να κοντρολαρω τον εαυτο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Aυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί όταν τρώμε ένα μείον (άσχετα αν πιστεύουμε ότι το αξίζαμε ή όχι) το σχολιαζουμε στο αμέσως επόμενο ποστ.
Δεν έχω δει κανέναν να αναρωτιέται "ποιος μου έβαλε ρε +1, να βγει να το πει αμέσως".Αλοίμονο αν τόσα άτομα συμφωνούσαμε πάντα μεταξύ μας, δεν θα ήταν φόρουμ αλλά γκρουπ θέραπι:P

Για να μην μακρυγορώ εγώ σου έριξα ένα μείον(Βαλ) στο ποστ Νο 10347 για την φράση "περιμένω να πάρετε πίσω τα μείον σας" το ίδιο κάνω σε όσες παρόμοιες απο οποιοδήποτε χρήστη συναντώ εκφράσεις.......δεν μου αρέσει να "εξαναγκάζουμε" την άποψη των άλλων και κανένα πρόβλημα δεν έχω να το παραδεχτώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Για να μην μακρυγορώ εγώ σου έριξα ένα μείον(Βαλ) στο ποστ Νο 10347 για την φράση "περιμένω να πάρετε πίσω τα μείον σας" το ίδιο κάνω σε όσες παρόμοιες απο οποιοδήποτε χρήστη συναντώ εκφράσεις.......δεν μου αρέσει να "εξαναγκάζουμε" την άποψη των άλλων και κανένα πρόβλημα δεν έχω να το παραδεχτώ.

Ασχέτως αν διαφωνώ στο τι έκανες, σε ευχαριστώ πολύ που βγήκες και το είπες. Εμφανής η ποιότητά σου και σαφώς δεν περίμενα τίποτε λιγότερο από σένα;)

Μην αναλωνόμαστε άλλο σ' αυτό θα το βρει η υπηρεσία, συνεχίζουμε στο θέμα μας.


Αισθάνομαι ανακούφιση λοιπόν! Για πείτε κι εσείς πως αισθάνεστε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
Εμενα δεν μου αρεσει γενικα η φρασεολογια που χρησιμοποιει ο valder. (msn και μερικες φορες στο ε-στεκι )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MysteriousWoman

Νεοφερμένος

Η Ζέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Νοσταλγία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ζαβλακωμένη που λέει και το Γίδι... Θέλει καμιά ώρα ώσπου να με πιάσει ο καφές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Χαρούμενη! Προσωρινά, αλλά χαρούμενη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
λιγο αδικημένος . σε γενικες γραμμες ειμαι καλα. τουλαχιστον προσπαθω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Σκ@τά. Μου λείπει πολύ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MysteriousWoman

Νεοφερμένος

Η Ζέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Βαρεμάρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top