Πώς αισθάνεστε;

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Eκνευρισμένη.....κάποιος μόλις πνίγηκε στην παραλία μπροστά απο το γραφείο και δεν είμαι καθόλου σοκαρισμένη μιας και είναι η 5η φορά στα 3 χρόνια που είμαι εδώ που συμβαίνει κάτι τέτοιο (κυνικό ε?)........
Εκνευρισμένη με αυτούς που εκμεταλλεύονται την παραλία που ακόμη δεν έχουν φροντίσει να προσλάβουν ναυαγοσώστη, που κανείς κρατικός φορέας δεν τους μηνύει.....εκνευρισμένη ακόμη και με τους τουρίστες που έχουν μάθει να κολυμπούν μόνο σε πισίνες και νομίζουν πως το ίδιο είναι και η θάλασσα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δυστυχώς, Κλέφτρα μου, μία κόκκινη σημαία και τα θορυβώδη κύματα της Κρήτης δεν πτοούν τους τουρίστες...
Και δυστυχώς με τα ρεύματα που έχει η περιοχή δεν μπορεί να κάνει τίποτα ο ναυαγοσώστης.
Δεν ξέρω αν αυτή είναι η περίπτωση που είδες, αλλά συνήθως αυτό γίνεται... επαγγελματίες κολυμβητές και πνίγονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δυστυχώς, Κλέφτρα μου, μία κόκκινη σημαία και τα θορυβώδη κύματα της Κρήτης δεν πτοούν τους τουρίστες...

Μα δεν υπάρχει καμμία κόκκινη σημαία ούτε το παραμικρό κύμα σήμερα, σε πλαζ που την εκμεταλλεύεται μεγάλο ξενοδοχείο συνέβη αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τότε είναι αλήτες.
Είναι δηλαδή απομονωμένη η πλαζ αυτή, ανήκει όλη στο ξενοδοχείο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Τότε είναι αλήτες.
Είναι δηλαδή απομονωμένη η πλαζ αυτή, ανήκει όλη στο ξενοδοχείο;

Η πρόσβαση είναι ελεύθερη αλλά την εκμετάλλευση δλδ ξαπλώστρες,beach bar κλπ την έχει το ξενοδοχείο που βρίσκεται πίσω απο την πλαζ.Λογικά θα έχει κάποια άδεια απο τον ΕΟΤ για εκμετάλλευση αιγιαλού, δεν ξέρω και καθόλου απο αυτά, αλλά αυτή η άδεια δεν θα έπρεπε να προυποθέτει και ναυαγοσώστη?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαιρούλα

Νεοφερμένος

Η Μαιρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Όχι και τόσο καλά......:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Η πρόσβαση είναι ελεύθερη αλλά την εκμετάλλευση δλδ ξαπλώστρες,beach bar κλπ την έχει το ξενοδοχείο που βρίσκεται πίσω απο την πλαζ.Λογικά θα έχει κάποια άδεια απο τον ΕΟΤ για εκμετάλλευση αιγιαλού, δεν ξέρω και καθόλου απο αυτά, αλλά αυτή η άδεια δεν θα έπρεπε να προυποθέτει και ναυαγοσώστη?:worry:

Η κόκκινη σημαία είναι απαραίτητη, αλλά νομίζω είναι θέμα δήμου... Το Ρέθυμνο, πχ, έχει στην κεντρική παραλία...
Δυστυχώς αν είναι (μόνο) ναυαγοσώστη θα ήταν μόνο τυπικό θέμα, μιας και πραγματικά δεν μπορεί να κάνει τίποτα αν υπάρχει κόκκινη σημαία... :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
καλα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πονάει λίγο η κοιλίτσα μου αλλά κατα τα άλλα τέλεια! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
αγχωμένη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.

και εγω :confused:

θελω να περασω και κανενα μαθημα αυτη την εξεταστικη αλλα εχει πολυ ζεστη και δεν μπορω να συγκεντρωθω :redface:. το μυαλο μου ειναι αλλου :redface::redface::redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι να κάνω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλά! Ακμαιότατη! Πάω για διάβασμα :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Εδώ και μισή ώρα δε μπορώ να σταματήσω να κλαίω από χαρά!!!!:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flamelab

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Νυσταγμένος γιατί δεν κοιμήθηκα καλά :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
εχω πιασει πατο :/: :redface: :D

barning :verymad: :redface: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλά, γενικά, αλλά ζαβλακωμένη ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Τα ίδια χάλια, αλλά όχι και μαύρα χάλια...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γιατί, Νινινιάου'μ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Γιατί, Νινινιάου'μ;;

Τίποτα μωρέ, απλά δεν μπορώ να ελέγξω αυτά που σκέφτομαι και νευριάζω. Θα μου περάσει...
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top