Πώς αισθάνεστε;

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μαζί σου κι εγώ. Περίεργα, αισθάνομαι. Είμαι στο ίδιο δίλημμα μ' εσένα. Έχω κάπου να πάω και είμαι ανάμεσα σε δυο σύνολα... Μπερδεύτηκα...

Λοιπόν, ξέρεις τί διαπίστωσα ; Ο καθρέφτης μού 'είπε' ποιό, απ' τα δυο, να φορέσω. Σαν τα κοιτούσα, μπερδευόμουν, δεν έβγαζα άκρη. Σαν τα δοκίμασα και τα είδα (και με είδα...), στον καθρέφτη, ξεμπερδεύτηκα...
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
775dt.gif
 

Euge.loukia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευγενία Λουκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Ήμουν τόσο καταβεβλημένη ψυχικά τον τελευταίο καιρό, έλυνα κάποιες ασκήσεις μαθηματικών τελείως λάθος λόγω άγχους, έγραψα το πρώτο μου 78/100(ο πιο χαμηλός μου βαθμός), κοιμάμαι ελάχιστα, δίνω προκαταρκτικές εξετάσεις 20/3 αστυνομία.
Κάτι άλλαξε ριζικά μέσα μου...
Αν και το ερώτημα είναι <<Πως αισθάνεστε?>>, θα απαντήσω ερωτευμένη με έναν άγνωστο, και τα παραπάνω να τα πάρει η ευχή!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Περίεργα
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Καλά.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Tired Wake Up GIF
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
louislitt3.gif
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
d57846.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
damongif3.gif
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Sick 1980S Tv GIF by absurdnoise
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Καλά υποθέτω.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Δεν θα ήθελα να το μοιραστώ ... Το μόνο που έχω να πω είναι ότι κάποιοι είναι στον κόσμο τους και δεν τους νοιάζει για το συνάνθρωπο
Εγώ τι να πω που βοηθησα όλο το τμήμα να περνάει μαθήματα και μου φέρθηκαν άσχημα?? Γιατί νομίζεις ότι είχα το Breakdown πριν λίγο καιρό?? Επειδή μου φέρθηκαν απαίσια. Εδώ ο καλύτερος φίλος μου είπε κατάμουτρα όταν τον είπα αδερφό μου ότι δεν είμαστε άδερφια.

ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΞΕΝΑ ΑΤΟΜΑ. Εσύ να κοιτάς να είσαι εσύ καλά και άσε τους άλλους να είναι αυτοί που είναι.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top