Πώς αισθάνεστε;

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ή να ανησυχήσω: το δρακουλάκι κοιμήθηκε το βράδυ σερί 6 ώρες σχεδόν!
το κακό είναι ότι ξύπναγα εγώ στις ώρες που με είχε συνηθίσει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Έχω πολλά νεύρα... δε θέλω να δω άνθρωπο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Time heals all!Δεν αξίζει να χαλιέσαι για τίποτα!Κακό στον εαυτό σου κάνεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,808 μηνύματα.
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Time heals all!Δεν αξίζει να χαλιέσαι για τίποτα!Κακό στον εαυτό σου κάνεις;)

Το ξέρω... Απλά μερικά πράγματα είναι σαν να γίνονται επίτηδες για να σου σπάσουν τα νεύρα! Εκεί που νομίζεις ότι είσαι καλά και ήρεμος, τσουπ σκάει η βόμβα και δεν ξέρεις από πού σου 'ρθε! :mad: Και το ωραίο είναι ότι μόνο εσύ χαλιέσαι, οι άλλοι λένε "Έλα μωρε, δε βαριέσαι"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Εννοείται γιατί έχουν τρίτο μάτι.9/10 φορές αφού ηρεμίσεις το ίδιο λες...Δεν σου κάνει εντύπωση πως στα δικά σου προβλήματα δεν βρίσκεις λύση ενώ των άλλων λύνονται άνετα?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μιλάω και για ανθρώπους που εμπλέκονται εξίσου με εμένα... Να δεις που θα ζήσουν πολλά περισσότερα χρόνια! :confused:

Οι άλλοι το βλέπουν αντικειμενικά... Όταν είσαι μέσα στο πρόβλημα και συναισθηματικά φορτισμένος δεν μπορείς να το δεις αντικειμενικά, εκ των πραγμάτων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Προφανώς!Απλά πάντα πράττεις όπως νομίζεις καλύτερα.Δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Άκεφη που πάω για δουλειά. Και ακόμα πιο ακέφη που θα δουλέψω και αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Προβληματισμένη, γιατί όλη μέρα χαζεύω και δεν κάνω τίποτα ενώ θα έπρεπε να διαβάζω και παρόλα αυτά δεν έχω τύψεις :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
  1. Με τραβάνε τα ράμματα και δυσκολεύομαι να καταπιώ.
  2. Χαζός που δε διαβάζω όσο θέλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πεινάουυυυυυυυυυυυυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Αισθανομαι:hmm: μπερδεμενη, εχει γινει τετειος χαμος στο site και εγω δεν εχω καταλαβει Χριστο!!
Δεν καταλαβαινω τι παιζετε ισως φταιει που ειμαι χαζη ή φταιει που δεν ξερω τις διαφορες ορολογιες που χρησημοποιειτε!! Με αλλα λογια 2 μερες τωρα αισθανομαι σαν τον μπαμπα στην διαφημιση που ρωταει την κορη του τι εχει και του λεει κατι κινεζικα(και για μενα) και της απαντα "Στην μανα σου το ειπες;":redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Αισθανομαι:hmm: μπερδεμενη, εχει γινει τετειος χαμος στο site και εγω δεν εχω καταλαβει Χριστο!!
Δεν καταλαβαινω τι παιζετε ισως φταιει που ειμαι χαζη ή φταιει που δεν ξερω τις διαφορες ορολογιες που χρησημοποιειτε!! Με αλλα λογια 2 μερες τωρα αισθανομαι σαν τον μπαμπα στην διαφημιση που ρωταει την κορη του τι εχει και του λεει κατι κινεζικα(και για μενα) και της απαντα "Στην μανα σου το ειπες;":redface:

διαβασε την κουβεντουλα καλη μου απ την αρχη του διαπληκτισμου:P
κατι θα καταλαβεις δεν μπορει...;)

εγω αισθανομαι... βαρεμενη... τπτ δεν ειναι οπως πριν εδω... τπτ :(
χαθηκαν ολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Εγώ, αν και καινούριαστην παρέα σας, στενοχωρήθηκα για αυτό που έγινε αν και δεν τα κατάλαβα όλα :hmm: Ελπίζουμε σε καλύτερες μέρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πονάω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
κουρασμενη και ποναω παντου...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Κι εγώ πολύ κουρασμένη νιώθω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
διψασμενη και πεινασμενη, λεμε!!!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Σαν εκκρεμές!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top