Πώς αισθάνεστε;

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
δεν κρυονες κρονε?:worry:

Κρυονα... Σε ολο το συγκενολοΐ πες τα που μου λεγανε οτι εχει ζεστη και οτι η θαλασσα ειναι ωραια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εγω παντος δεν κρυωνα μια χαρα ηταν...

το λεω επειδη εσυ κρυωνεις παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Βαριέμαι και δεν έχω όρεξη για διάβασμα μετά.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
ΔΙΚΑΙΩΜΕΝΗ

Επιτελους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Καλύτερα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ζεστενομαι εχω αναψει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πεινάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ήρεμη... ευδιάθετη... ισορροπημένη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χάλια... διάβασμα, διάβασμα, διάβασμα. :/:



+ because a good friend is εξίσου χάλια και χειρότερα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Αγιασμοοοοοοοοοό, θέλω αγιασμοοοοοοοοοοοοοό !!!!!!!! Ξόρκια, βουντού, ευχέλαια, προσευχές, επικλήσεις πνευμάτων, και ό,τι άλλη μέθοδο, νόμιμη ή παράνομη υπάρχει, χριστιανική ή μη. Αλλιώς με βλέπω σύντομα στον χοντρό Πητ τον Παπαδάκο :devil:να του ζητήσω να μου μάθει αυτός τίποτα ξόρκια ή θα κατηφορίσω προς 'Αφρικα μεριά μπας και μου κάνουν τίποτα μαγιολίκια οι μαύροι με τα ξόανα. Dr Strangelove αναζητά επειγόντως τον μάγο της φυλής. Μήπως σας φαίνομαι νευρικός ? Είμαι ο βασιλιάς του Γκαντεμιστάν, παρακαλώ ανακηρύξτε με επίτιμο, τρώω τον ψηλό στα σημεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ηρεμησε παιδακι μου. ειμαι ο μαγος σου και ξερω πως θα γιατρευτεις... (αληθεια τι χρωμα ειναι η σκηνη σου, για να σε εχω υποψη μου εκει που θα κανεις τη θεραπεια που θα σου προτεινω?? χεχε!)

κουρασμενη.... πολυ...
αλλα την παλευω ακομα, ματια μου... την παλεεεεεεευωωω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
ηρεμησε παιδακι μου. ειμαι ο μαγος σου και ξερω πως θα γιατρευτεις... (αληθεια τι χρωμα ειναι η σκηνη σου, για να σε εχω υποψη μου εκει που θα κανεις τη θεραπεια που θα σου προτεινω?? χεχε!)

κουρασμενη.... πολυ...
αλλα την παλευω ακομα, ματια μου... την παλεεεεεεευωωω...

'Εχει ξασπρίσει απ'τον ήλιο η σκηνή μου. Κι εγώ κουρασμένος ψυχικά, ένα ράκος κι αύριο πάω πάλι στον οδοντρίατρο - Κοντολάζο. Ε ρε γλέντια, εύχομαι να μην έχει πιει πάλι ουίσκι και μ'αφήσει φαφούτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
οκ καλο μου, θα σε μπανισω.... :P

εμ, αισθανομαι τωρα ανακουφισμενη... χαιρομαι που την εφαγε (ναι ειμαι εκδηκητικη με το συγκεκριμενο ατομο) και που εγω της τα ειχα πει. αντε πια.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Νυσταζω αλλα αιστανομαι οτι αμα ξαπλωσω δεν θα με παρει ο υπνος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

Είναι κάποιο πρόβλημα με τα ''δόντια''. 1) Δεν έχω δόντι. 2) μου πονάει το δόντι μου 3) Κουράστηκα να κάνω το γιατρό και ψάχνω γιατρό για τον εαυτό μου. (και εννοείται όχι τον νταβραντισμένο οδοντίατρο μου - γιατρό-Κοντολάζο που μερακλώνει κάθε τόσο :D).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Είναι κάποιο πρόβλημα με τα ''δόντια''. 1) Δεν έχω δόντι. 2) μου πονάει το δόντι μου 3) Κουράστηκα να κάνω το γιατρό και ψάχνω γιατρό για τον εαυτό μου. (και εννοείται όχι τον νταβραντισμένο οδοντίατρο μου - γιατρό-Κοντολάζο που μερακλώνει κάθε τόσο :D).

1) Κυριολεκτικό...2) μεταφορικό ε; :P
3) μια γυναίκα-νοσοκόμα θα βοηθούσε νομίζω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εγω αντιθετα τα καταλαβαινω. μιλαει για μεσο, πονο, και ερωτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
1) Κυριολεκτικό...2) μεταφορικό ε; :P
3) μια γυναίκα-νοσοκόμα θα βοηθούσε νομίζω ;)

Μια ελάχιστη απόσταση χώριζε πάντοτε τα ψυχαναλυτικά ντιβάνια από το κρεββάτια του πάθους. Κολάζομαι άγιος άνθρωπος, και πώς θα πάω στις σέξυ καλόγριες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top