Πώς αισθάνεστε;

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πειναω! Και επισης βαριεμε να παω να φαω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Γαιδούρα που δεν κάθομαι να διαβάσω για τη σχολη:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εχω απιστευτα νευρα λεμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
:D :D :D 1 ωρίτσα και κάτι το ΠΟΛΥ για σήμερα στη δουλειά... μετά gym, μπανάκι και βόλτα με το μωρό μου....super!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
ζούυυπερ :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Πολυ πεσμενη νιωθω γμτ. Ακουστε φαση που μου ετυχε σημερα. Εδινα το πρωι και οταν τελειωσαμε συνειδητοποιω οτι εχω ξεχασει να γραψω το ονομα μου στην κολλα. Και βλεπω την καθηγητρια μου στο δρομο με τα γραπτα στο χερι και της λεω, ξερετε ξεχασα να γραψω ονομα. Και μου λεει:"ατυχησες". Και της λεω "και τωρα τι θα γινει?" και γυρναει την πλατη και φευγει. Ε ρε κατι φαπες που θελει η σκυλ@...Ολοι οι καθηγητες ειναι απιστευτα καλοι και αυτη ειναι ξυνη, στραβη κι αναποδη. Το τι καντηλια της εχω ριξει απο μεσα μου σημερα.....:angry::knife::kill::beating:

Παλι καλα που εγραψα τον αριθμο μητρωου μου και δεν πιστευω να υπαρχει προβλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πολυ πεσμενη νιωθω γμτ. Ακουστε φαση που μου ετυχε σημερα. Εδινα το πρωι και οταν τελειωσαμε συνειδητοποιω οτι εχω ξεχασει να γραψω το ονομα μου στην κολλα. Και βλεπω την καθηγητρια μου στο δρομο με τα γραπτα στο χερι και της λεω, ξερετε ξεχασα να γραψω ονομα. Και μου λεει:"ατυχησες". Και της λεω "και τωρα τι θα γινει?" και γυρναει την πλατη και φευγει. Ε ρε κατι φαπες που θελει η σκυλ@...Ολοι οι καθηγητες ειναι απιστευτα καλοι και αυτη ειναι ξυνη, στραβη κι αναποδη. Το τι καντηλια της εχω ριξει απο μεσα μου σημερα.....:angry::knife::kill::beating:

Παλι καλα που εγραψα τον αριθμο μητρωου μου και δεν πιστευω να υπαρχει προβλημα...

Αχ τη βλαμμένη... Τσήζους...

Αλλά ναι, δε θα 'χεις πρόβλημα. :)


Εγώ πάλι... χάλια όλη μέρα. Μας πήραν από τα μούτρα το πρωί και τα 'χω βάλει με όλους. ΟΛΟΥΣ!!!

Θέλω να αλλάξω δουλειά, θέλω ανανέωση, θέλω να τρυπήσω τα αυτιά μου, θέλω... ΘΕΛΩ ΣΟΚΟΛΑΤΑΑΑ...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
γώ πάλι... χάλια όλη μέρα. Μας πήραν από τα μούτρα το πρωί και τα 'χω βάλει με όλους. ΟΛΟΥΣ!!!

Θέλω να αλλάξω δουλειά, θέλω ανανέωση, θέλω να τρυπήσω τα αυτιά μου, θέλω... ΘΕΛΩ ΣΟΚΟΛΑΤΑΑΑ...!!!

Ήρθα ήρθα!!!!!

Όπα γιδάκι μου!!! πρώτα πρώτα ηρέμισε.... εδώ είμαι....
1) Σου βρήκα δουλίτσα η αν δεν σου κάνει έχω και άλλη
2) Για τα αυτιά σου σκεφτόμουν κάτι τέτοιο
3) Σοκολάτα βρήκα αρκετή

Όσο για την ανανέωση βρήκα αυτό ή αυτό :confused:

Ποιός τσόγλ@νος σε πείραξε πάλι ?:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
LOOOOOL!!!!!!

:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

Γεια σου, ωρέ Γιάννη!!!

Νομίζω απ' όλα θα προτιμήσω αυτό:
View attachment 1069

Τίποτα μωρέ, η κατάσταση στο γραφείο...
Το χάος, το ότι δεν είμαι σίγουρη τι κάνω...

και βασικά, δε θέλω να κάνω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
LOOOOOL!!!!!!

:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

Γεια σου, ωρέ Γιάννη!!!

Νομίζω απ' όλα θα προτιμήσω αυτό:


Τίποτα μωρέ, η κατάσταση στο γραφείο...
Το χάος, το ότι δεν είμαι σίγουρη τι κάνω...

και βασικά, δε θέλω να κάνω!!


Όταν δεν ξέρεις τι να κάνεις.... απλά μην κάνεις τίποτα!!! :P
Χαλάρωσε, φώναξε τον πίτσα μπόι + μπύρες + dvd και άσε τον κόσμο να ..... τρέχει!
Και άυριο μέρα είναι για να σκάμε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ψιλοποναει το κεφαλι μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ax John... :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Τα νευρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ:mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Πεινάω & βαριέμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Μπερδεμένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ζούπερ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top