Πώς αισθάνεστε;

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Δεν χαρακτηρίζεται...απλα ψάχνω μια καραμπίνα με βλήματα διασποράς γιατι τα σχέδια πάνε στράφι!
To περιεργο μ'αυτες τις περιπτωσεις ειναι οτι μεχρι να βρεις την καραμπινα στο τελος ολα εχουν βρει τον δρομο τους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
To περιεργο μ'αυτες τις περιπτωσεις ειναι οτι μεχρι να βρεις την καραμπινα στο τελος ολα εχουν βρει τον δρομο τους..

To θέμα είναι να πάρουν το δρόμο που θέλω...Κι όχι τον κωλόδρομο,τη λεωφόρο Βαρης-Κορωπίου... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Νιώθω ανακουφιση... Χθες τελειωσα τις πανελλήνιες και επιτέλους τελειωσε το διαβασμα το αγχος και η κουραση!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Τα νεύρα μου.. τα νευρα μουυυυυυυ... φυτεύω άνθρωπο χαλαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hliana+Mixalhs

Νεοφερμένος

Η Ηλιάνα - Αρχοντία - Κεραμιδά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγώ αισθάνομαι τώρα νύτα(:P)και κάτι ακόμα παράξενο....είναι λίγο δύσκολο να εξηγήσω.....

συγνώμη νύστα ήθελε να πω χεχε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
αισθανομαι οπως αισθανεται ο καθε ανθρωπος που εχει 2 μερες 38 πυρετο , βυχα , πονολαιμο ,ατονια και ζαλαδες. καλοκαιριατικο βρηκα κι εγω να αρρωστησω............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αισθανομαι οπως αισθανεται ο καθε ανθρωπος που εχει 2 μερες 38 πυρετο , βυχα , πονολαιμο ,ατονια και ζαλαδες. καλοκαιριατικο βρηκα κι εγω να αρρωστησω............

περαστικα!:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.

ποκαχοντας

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
:whistle:ΧΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ!!!!!!!:worry::worry::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
:whistle:ΧΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ!!!!!!!:worry::worry::whistle:

Περαστικά σου!:D

Υπενθυμίζω να μην συνηθίζεις να γράφεις όλα τα γράμματα κεφαλαία γιατί είναι σα να φωνάζεις, και μετά θα είναι όλα τα μέλη κουρασμένα από το διάβασμα του πόστ και μετά όλα τα μέλη θα αισθάνονται το ίδιο χάλια και δε θέλουμε να συμβεί αυτό στα μέλη, δηλαδή τα μέλη να είναι χάλια επειδή θα έχουν κουραστεί, ενω σε προειδοποίησα οτι θα κουραστούν τα μέλη, κι εσύ δεν με άκουσες κάνοντας τα μέλη να κουραστούν και έτσι να είναι χάλια τα μέλη...... Τα μέλη!!! Κατάλαβες;; Όχι;; Ούτε εγώ!!!

Είδες πόσο χάλια με έκαναν τα κεφαλαία σου;:P

Αισθάνομαι κι εγώ χάλια!:P

ΥΓ: ...και τα μέλη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Και τα μέλη χάλια αισθάνονται.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
βαρύ το κεφάλι μου... έκλεισα 12ωρο ύπνου :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ποκαχοντας

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
ενω εσυ με αυτα που λεσ εισαι καλα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
βαρύ το κεφάλι μου... έκλεισα 12ωρο ύπνου :confused:
πο και γω θέλωωωωωωω.... καζάνι το κεφάλι μου από την αϋπνία...:worry: ηλίθια σκνιπάκια:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
.. νυσταγμένη....παω για νάνι,καλό σας βράδυ! :sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Λουζεράς μέχρι το κόκκαλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πώς αισθάνεστε;
Δεν αισθανόμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
δεν μπορω να πω οτι αισθανομαι καλα αλλα οχι και χαλια ...νιωθω περιεργα χωρις λογο !!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Νευριασμένος διότι είμαι μια βδομάδα χωρίς υποχρεώσεις και όλο νυστάζω και χασμουριέμαι και νιώθω χώμα, με συνέπεια να μη μπορώ να χαρώ στιγμή από το καλοκαίρι μου.... Έβγαλα τα γυαλιά να δω μήπως αυτά με κουράζουν, αλλά δε βλέπω την τύφλα μου!:mad:

Στο διάολο...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top