Πώς αισθάνεστε;

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,010 μηνύματα.
Ενώ ημουν μια χαρα ολη μερα σημερα… Τι ηθελα να κανω αυτό το τηλ :hmm:? Τωρα νιωθω ένα κομπο στο στομαχι:/:

Αν το άτομο ή η κατάσταση που σου προκλήθηκε από αυτό το τηλ. είναι πράγματα που μπορείς να ζήσεις και χωρίς αυτά, τότε πάψε να έχεις κόμπους και κοίτα να είσαι εσύ καλά πάνω απ' όλα! Βάζουν και οι άλλοι για σένα το ίδιο μαράζι που βάζεις εσύ γι αυτούς για να σκάς έτσι;:confused:

Πάμε γερά ρε!:clapup: :clapup: :clapup: Ο Άρχοντας εμίλησεν!8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: μεσα στην τρελη χαρα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μελαγχολικα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Αν το άτομο ή η κατάσταση που σου προκλήθηκε από αυτό το τηλ. είναι πράγματα που μπορείς να ζήσεις και χωρίς αυτά, τότε πάψε να έχεις κόμπους και κοίτα να είσαι εσύ καλά πάνω απ' όλα! Βάζουν και οι άλλοι για σένα το ίδιο μαράζι που βάζεις εσύ γι αυτούς για να σκάς έτσι;:confused:

Πάμε γερά ρε!:clapup: :clapup: :clapup: Ο Άρχοντας εμίλησεν!8)

Ευχαριστω πολυ Valder, Δεν εχεις αδικο σε αυτο που λες ... ειλικρινα ΔΕΝ πρεπει να καθομαι να σκαω αυτη την στιγμη για το συγκεκριμενο περιστατικο απλα μου καθησε καπως στραβα αυτο που ακουσα σε συναρτηση με κατι που θυμηθηκα εκεινη την στιγμη .

...i 'm fine :)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Σαν λιοντάρι μέσα στο κλουβί. Γ@*ώ την ατυχία μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τι έπαθες καλέ; :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Κουρασμένος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
μες στα νευρα ειμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
'Εχω γενικές φουσκοδεντριές και ορμονολογικές ανακατατάξεις μέρα με τη μέρα.
Α στην ερώτηση της μικρής πήγαινε αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
πιο χάλια από χάλια δε γίνεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Τι πάθατε όλοι σήμερα; :worry:
:bigarmhug :)

Πω πωωωω τώρα το είδα αυτό ! 17 χρονών μέλος ? Εσύ κι αν πρέπει να νοιώθεις φουσκοδεντριές. Πάντως ο καλύτερος μήνας φουσκοδεντριών είναι ο Μάιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Γελάω με όσα γράφει ο αποπάνω μου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Πω πωωωω τώρα το είδα αυτό ! 17 χρονών μέλος ? Εσύ κι αν πρέπει να νοιώθεις φουσκοδεντριές. Πάντως ο καλύτερος μήνας φουσκοδεντριών είναι ο Μάιος.
Μη κοιτάς που δε τα γράφω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Πω πωωωω τώρα το είδα αυτό ! 17 χρονών μέλος ? Εσύ κι αν πρέπει να νοιώθεις φουσκοδεντριές. Πάντως ο καλύτερος μήνας φουσκοδεντριών είναι ο Μάιος.

χαχαχα :whistle::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Μη κοιτάς που δε τα γράφω... :P

'Οχι τέκνο μου, εξομολογήσου και συ όπως κι εγώ. Δεν βλέπω να αποφύγω το μοναστήρι και τις κολασμένες καλόγριες, είμαι τόσο σεμνό και καλό παιδί που
δεν κολάζω καμμία κοσμική γυναίκα πια, φοβούνται την χρυσή μου αύρα και το εξαγνισμένο μου κάρμα. Θα κάνω μια προσπάθεια να γίνω ταπεινός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Μπα εμένα δε με κολάζουν οι καλόγριες. Εγώ έχω πέσει θύμα καθημερινών πειρασμών που προσπαθούν να με αποτρέψουν απ' το να πετύχω τον στόχο μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Εγώ πάλι εξουθενωμένος από τις ηδονές και τις οδύνες στέκω ακίνητος μεσοπέλαγα του κυβερνοχώρου και αναφωνώ ''δεν ελπίζω τίποτα, δεν φοβάμαι τίποτα, είμαι ελεύθερος'' όπως είπε και ο συνάδελφος Καζαντζάκης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Μπα εμένα δε με κολάζουν οι καλόγριες. Εγώ έχω πέσει θύμα καθημερινών πειρασμών που συναντώ καθημερινά και προσπαθούν να με αποτρέψουν απ' το να πετύχω τον στόχο μου :P

Μα καλε μου Βασιλη, πρεπει να μαθεις οτι δεν πρεπει να λες ΟΧΙ στους πειρασμους! Μαθε πως μπορεις, να απολαυσεις καθε πειρασμο που θα βρεθει στον δρομο σου ... για να εισαι ικανος κ ετοιμος αργοτερα να πετυχεις τον στοχο σου!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ελαφρά ανεβασμένος :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top