Πώς αισθάνεστε;

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Ακόμα ψιλοχάλια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Νυσταγμένη:sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Κοιμαμαι ορθια :sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Βαριεμεεεεε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ειμαι χαμενος στο πουθενα... Κλασικη περιπτωση "Μολις ξυπνισα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
cooool:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλα,ξυπνησα με κεφι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
τώρα ποιο καλύτερα από το πρωί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Aγχωμένη με τις τόσες αλλαγές στη ζωή μου.. για να μου βγουν όσα θέλω χρειάζεται πολύ δουλειά ακόμα.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Νεύρα...

Δηλαδή πόοοοσο δύσκολο είναι, ένα κούρεμα ζήτησα!!!
Και καλά αυτό, ένα, μόνο ένα πράγμα ήθελα... να μη χάσω μήκος, που τα τραβάω εδώ και ενάμιση χρόνο πώς κι αμάν να μακρύνουν!!!!

Παλιοάσχετες, γαμώτο, νιώθω χάλια...

Ναι, ρε, τραβάμε κανένα ζόρι;;; Έχω παθολογική λατρεία με τα μαλλιά μου, δεν τα φτιάχνω πολύ, αλλά τα λατρεύω και θέλω να είναι εκεί που θέλω εγώ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γιδάκιιι..:bigarmhug

Εμάς μας αρέσεις όπως και να'σαι! :D:)




Εγώ πάλι είμαι πολύ-πολύ ωραία. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γιδάκιιι..:bigarmhug

Εμάς μας αρέσεις όπως και να'σαι! :D:)




Εγώ πάλι είμαι πολύ-πολύ ωραία. :clapup:

Να 'σ' καλα, βρε Γιώργο μου... :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Νυστάζω, βαριέμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εμάς μας αρέσεις όπως και να'σαι! :D:)


ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΑΥΤΟ!!!!!!!!!!
(Σφύρα το τηλ του ιχλίμπιντιχ να τον πάρω να του πω να σου πει πόσο πιο σέξυ σε δείχνει αυτό το μαλλί ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Νεύρα...

Δηλαδή πόοοοσο δύσκολο είναι, ένα κούρεμα ζήτησα!!!
Και καλά αυτό, ένα, μόνο ένα πράγμα ήθελα... να μη χάσω μήκος, που τα τραβάω εδώ και ενάμιση χρόνο πώς κι αμάν να μακρύνουν!!!!

Παλιοάσχετες, γαμώτο, νιώθω χάλια...

Ναι, ρε, τραβάμε κανένα ζόρι;;; Έχω παθολογική λατρεία με τα μαλλιά μου, δεν τα φτιάχνω πολύ, αλλά τα λατρεύω και θέλω να είναι εκεί που θέλω εγώ!!!!


Μην δεινεις βαση Γιδακι... Την εχω πατισει και εγω με ηλιθιους κουρεις, ηλιθιες κουρευτριες και με στραβαρα πατερα.... και φαντασου πως ειναι και για μενα το μαλλι ε.... Εγω ειχα φτασει στο σημειο να δακρισω, που δεν θυμαμε ποτε τον ευατο μου να δακριζει η να κλαιει εκτος απο αυτην την φορα για το μαλι. Αλλα δεν αξιζει, ουτος η αλλος δεν γυριζει πισω ο χρονος, οποτε υπομονι μεχρι να ξαναμακρινει οσο θες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κουεδίνω μου και Νταρκ:
:bigarmhug :bigarmhug

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΑΥΤΟ!!!!!!!!!!
(Σφύρα το τηλ του ιχλίμπιντιχ να τον πάρω να του πω να σου πει πόσο πιο σέξυ σε δείχνει αυτό το μαλλί ;))

Το καλό που του θέλω να το πει μόνος του!! Αλλιώς θα έχω τραύμα για τους επόμενους 6 μήνες, μέχρι να επανέλθει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Μια χαρά αν και βαριέμαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Πολύ πεσμένη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pantazis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pantazis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 61 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
περιμένω να περάσει ή ώρα να βγω έξω .....................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πτωμα, ζαλιζομαι, ποναει το κεφαλι μου και πειναω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top