Πώς αισθάνεστε;

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
πονάει το κεφάλι μου:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πολύ καλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
υπέροχα και γκλυκουλιάρικα..! :hug: (μετά τον Μπαμπινιώτη,εγώ..! :bleh:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εξαντλημένη από το πρώτο μάθημα γυμναστικής! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
πιο χαλια δε γινεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pantazis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pantazis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 61 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
........άντε και από αύριο άνοιξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χαλια ψυχολογικα, πονανε τα δαχτυλα μου, το φαΐ δεν ητανε αρκετο.... Ολα τα καλα μαζεμενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ειμαι μια χαρα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πολλύ όμορφα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Είμαι πιασμένη του θανατά! :jumpy::fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Απελπιστικα μονη...

Μετα απο μια κουβεντα ανακαλυψα οτι ΚΑΝΕΙΣ απο τους κοντινους μου δεν εχει βρεθει ποτε στη θεση μου. Ποτε κανεις δεν χωρισε απο μακροχρονια σχεση για να μεινει μονος του. Ειτε τους χωριζαν ειτε εφευγαν απο τον εναν για να πανε στον αλλον.
Κι ετσι οταν ειμαι χαλια η απαντηση που παιρνω ειναι "παρ'τον τηλεφωνο".

Καταρα, κανεις δεν μπορει να με καταλαβει πια;;;

Γιατι κανεις δεν μπορει να καταλαβει οτι το γεγονος οτι δεν θελω να γυρισω πισω ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ οτι ειμαι μια χαρα;;

Καλυτερα μονος μου εγω κι ο πονος μου να κανουμε παρεα.

Η οπως λενε και οι θεοι Metallica

By myself but not alone
I ASK NOONE
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χακούνα μου, λίγοι άνθρωποι έχουν τα κότσια να μείνουν μόνοι τους απλά επειδή δεν τους καλύπτει η σχέση. Πάντως αν έχεις ανάγκη να βρεις ..ομοιοπαθούσες, να κανονίσουμε να σε βγάλω με τις κολλητές μου - ναι, υπάρχουν κι άλλες που έχουν αντιδράσει έτσι, δεν είσαι η πρώτη! :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Αλλα δε φταιει κανας αλλος, εγω φταιω που καθομαι σαν τον Μ@Λ@Κ@ (please μην με κοψετε, απλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗ ΛΕΞΗ που να μπορω να χρησιμοποιησω) και τρωω το πακετο μονη μου, αντι να επιλεξω την ευκολη λυση οπως κανουν ολοι και να βρω εναν αντικαταστατη, μην τυχον και μεινω μονη μου και παθω τιποτα.
Αι σιχτιρ infatuation junkies ολοι σας.

Φαινεται οτι εχω τα νευρα μου σημερα;;

Kajira ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΤΟ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
κ εγώ έχω τα νεύρα μου σημερα ρε γμτ:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αλλα δε φταιει κανας αλλος, εγω φταιω που καθομαι σαν τον Μ@Λ@Κ@ (please μην με κοψετε, απλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗ ΛΕΞΗ που να μπορω να χρησιμοποιησω) και τρωω το πακετο μονη μου, αντι να επιλεξω την ευκολη λυση οπως κανουν ολοι και να βρω εναν αντικαταστατη, μην τυχον και μεινω μονη μου και παθω τιποτα.
Αι σιχτιρ infatuation junkies ολοι σας.

Έτσι μπράβο! That' s the spirit! ;)

Φαινεται οτι εχω τα νευρα μου σημερα;;

Kajira ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΤΟ!!

Όποτε θες.. θα είναι και το Σάββατο στο meat-ing αν μπορείς, αλλά παίζει και όποια άλλη μέρα θες! :) (ΠΜ me όταν μπορείς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Εχει μητινγκ το Σαββατο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
ναι εχει meeting το σάββατο.
και θα ειμαστε εκει (οι κολλητές της kajira) για αυτό κανόνισε να έρθεις...
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ρε γμτ Σαββατο βραδυ;;
Εχω ενα παρτυ να παω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εχει μητινγκ το Σαββατο;;

Καλά κοτζάμ θέμα δεν το είδες; :hmm:

https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=5955

:clapup::clapup::clapup::clapup:

(έλαααααααααα..θα είναι κι η Τράβελ αργά είπε! :clapup:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Βασικά εγώ νιώθω εδώ και πολύ καιρό κουρασμένος και ρουτινιασμένος.Καθημερινά στην δουλειά,κάθε Τρίτη και Παρασκευή μάθημα ξένης γλώσσας και Ελληνικό Ανοιχτό Πανεπιστήμιο με τις πάρα πολλές εργασίες.
Ουφφφφ μετά δεν έχω όρεξη ούτε να βγώ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top