Πώς αισθάνεστε;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμ, όλο μαζί δεν το λέμε;; :hmm:

Αλλά και τρομάρα, ο φόβος της νέας αρχής, και τα όοοσα πρέπει να κάνω μέχρι τότε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Χμ, όλο μαζί δεν το λέμε;; :hmm:

Αλλά και τρομάρα, ο φόβος της νέας αρχής, και τα όοοσα πρέπει να κάνω μέχρι τότε!!!

άσε βρε τα μπουχέσικα!!!:D
πάγαινε να τους βάλεις τα γυαλιά, να δουν τι εστί ελληνιδα!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
άσε βρε τα μπουχέσικα!!!:D
πάγαινε να τους βάλεις τα γυαλιά, να δουν τι εστί ελληνιδα!!!:clapup:

Έεετσιιι!!! :clapup: :kill::boxing::boxing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γεμάτος ενέργεια :bounce: :strong:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
δεν ειμαι καθολου μα καθολου καλα, παω σπιτι μου να κοιμηθω λιγακι, να σκεφτω, ισως να χαλαρωσω λιγακι.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
δεν ειμαι καθολου μα καθολου καλα, παω σπιτι μου να κοιμηθω λιγακι, να σκεφτω, ισως να χαλαρωσω λιγακι.........

:console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
:clapup: :clapup: :D :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
χαλια... .στη δουλειά από τις 8.30 το πρωι και άρρωστη και πρέπει να είμαι εδώ (όπου εδώ ο πελάτης οπότε εν μέσω implementation στον πελάτη στην Κύπρο δεν μπορώ να κάνω τίποτα!) ως τις 10 το βράδυ στην καλύτερη!!!

Και 8.30 το πρωί πάλι εδώ για meeting με τον Manager του πελάτη (ο οποίος βέβαια είναι σπίτι του και ξεκουράζεται από τις 2!)

γκρρρρρ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Βαριεεεεεεεεμαιιιιιι! :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Ειμαι πολυ χαλια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Βαριέμαι πολύυυυ :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλάαα... νυσταγμένη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Kαλά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
underwater καλό μου, τι έπαθες;
τι πληρώνεις;;;:worry:

Τώρα το είδα Travel. Έγινε μια βλακεία με την πτυχιακή μου από την επιτροπή που εξετάζει το "ηθικό" για να σου δώσει άδεια να κάνεις έρευνα χρησιμοποιώντας ανθρώπους σαν δείγμα. Κι επειδή εγώ θα χρησιμοποιήσω ΑΜΕΑ είναι ΠΟΛΥ ψείρες. Και με γράφει κι η supervisor μου και την κυνηγάω. Τα σκέφτομαι και τσαντίζομαι πάλι.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αγχωμενη.. Αν δεν κατσει και το αυριανο θα ειμαι το τριτο παιδακι που παραδειγματιστηκε απ'τον Σανταμ! :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
καλουτσικα αν και νυσταζω αρκετα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
η διαθεση μου εφτιαξε στο κατακόρυφο!!! μολις μου στειλανε με email το "φιλιι φιλιι με λιυτρώνιεις" και εχω φτιαχτει φοβερά!!!

φιλιι φιλιι με λιυτρωνιεις
φιλιι φιλιι με σκοτωνιεις
φιλιι φιλιι με τελιωνιεις
με αποτελιωνιεις
φιλιι φιλιι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
η διαθεση μου εφτιαξε στο κατακόρυφο!!! μολις μου στειλανε με email το "φιλιι φιλιι με λιυτρώνιεις" και εχω φτιαχτει φοβερά!!!

φιλιι φιλιι με λιυτρωνιεις
φιλιι φιλιι με σκοτωνιεις
φιλιι φιλιι με τελιωνιεις
με αποτελιωνιεις
φιλιι φιλιι...


Αλήθεια;;;;; Δεν μας το προωθείς κι εμάς;;;

Καλημέρα! Κι εγώ καλά νιώθωωω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αλήθεια;;;;; Δεν μας το προωθείς κι εμάς;;;

Καλημέρα! Κι εγώ καλά νιώθωωω!!!

γιδάκι μου στο έχω ηδη στειλει.. ;) με το που το ειδα προωθηθηκε παντου!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top