Πώς αισθάνεστε;

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΕΛΛΑΝΤΑ!!!

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΕΛΛΑΝΤΑ!!!

Αυριο τετοια ωρα θα ειμαι καπου στο Παρισι, επιτελους διακοπες!!!!!!!! (οσο διακοπες ειναι ενα επαγγελματικο ταξιδι, αλλα λεμε τωρα)

Αααααχ παιζακια μου πολυ θα στεναχωρηθω μακρια σας 8 μερες αλλα δεν θα σκασω κιολας!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
... ................ ..................... .........
υποθέτω κενό και απελπισία...:worry: :/: :(


hacunaki αντε να ξελαμπικάρεις κ να φέρεις φωτο από παρίσι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
νορμαλ:clapup:μετα απο πολύ καιρό:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΕΛΛΑΝΤΑ!!!

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΕΛΛΑΝΤΑ!!!

Αυριο τετοια ωρα θα ειμαι καπου στο Παρισι, επιτελους διακοπες!!!!!!!! (οσο διακοπες ειναι ενα επαγγελματικο ταξιδι, αλλα λεμε τωρα)

Αααααχ παιζακια μου πολυ θα στεναχωρηθω μακρια σας 8 μερες αλλα δεν θα σκασω κιολας!!! :P

Να περάσεις τέεελειαααα!!!
Εγώ.. καλά, ξύπνησα λίγο μουτζούφλω σήμερα, αλλά... θα τραβήξω κάποιες γραμμές αυτό το Σαββατοκύριακο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Να περάσεις τέεελειαααα!!!

Thaaaanks!!!


Εγώ.. καλά, ξύπνησα λίγο μουτζούφλω σήμερα, αλλά... θα τραβήξω κάποιες γραμμές αυτό το Σαββατοκύριακο!!!

Χαχαχα συμφωνα με αλλο θρεντ πρεπει να...σνιφαρεις καποιες γραμμες!!!!!!! :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Να περάσεις τέεελειαααα!!!
Εγώ.. καλά, ξύπνησα λίγο μουτζούφλω σήμερα, αλλά... θα τραβήξω κάποιες γραμμές αυτό το Σαββατοκύριακο!!!

τι γραμμές;;;:confused:
κόκας;;;:P :P :P


εγώ περίεργα, αλλά μετά συνειδητοποίησα ότι είναι Παρασκευή και αναθάρρησα!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
τι γραμμές;;;:confused:
κόκας;;;:P :P :P


εγώ περίεργα, αλλά μετά συνειδητοποίησα ότι είναι Παρασκευή και αναθάρρησα!!! :)

Χαχαχα συμφωνα με αλλο θρεντ πρεπει να...σνιφαρεις καποιες γραμμες!!!!!!! :laugh:

:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Περαστικά σε όλους.Και εγώ σήμερα νιώθω σχεδόν εντελώς καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
δεν υπάρχει περίπτωση, κάποιος με έχει μουτζώσει...
πάει κ η αυριανή εκδρομούλα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Μιου;
Γιατι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
έτσι κι ετσι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
έτσι κι ετσι:(

Μια απ' τα ίδια κι εγώ :|








Θες να μετρήσουμε τις στενοχώριες μας μπανίνο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Εξασθενημένη από τον βήχα και ψιλο-αγχωμένη για τις εξετάσεις της άλλης βδομάδας...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εφυγε ενα βαρος απο πανω μου! Και εχω και μια ικανοποιηση και μια χαρα!


Χωρισα ρε!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
αρκετα καλυτερα σημερα το πρωι, για να δουμε πως θα παει η μερα.

@Κρονε - Plenty Fish In The Sea My Friend
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Εχω μια απιστευτη βαρεμαραααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
κι εγώ βαγιέμαιιιι λιγάκιι... :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ωραία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Λυπημένη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top