Πώς αισθάνεστε;

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Μαλλώσαμε για ένα πρόγραμμα της ΕΟΚ όπου και έχουμε ενταχθεί και κατάλαβα πως έχει κάνει χοντρή πουστιά και στην Τετάρτη που μας έρχεται έχουμε έλεγχο και δεν προλαβαίνουμε μέχρι τότε να διορθώσουμε την κατάσταση....του είπα πως δεν μπορώ να το αναλάβω γιατί δεν έιχα ενημερωθεί για την φάση και πως δεν θέλω να εκτεθώ στους ελεγκτές που θα έρθουν γιατί στο παρελθόν είχα ξανά επαφή μαζί τους (για 2 άλλες εταιρείες του ομίλου)...και φυσικά έγινε το έλα να δεις....έλεγε αυτός, έλεγα εγώ...δεν θυμάμαι ποτέ στην ζωή μου να έχω βγεί ΤΟΣΟ μα ΤΟΣΟ εκτος ελέγχου...:mpinelik: :mpinelik: .... αφού το σφίξιμο με πονάει το στομάχι μου και έχω αναγούλες :sick: ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Να μη με ματιάσω,-φτου- αισθάνομαι μια χαρά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Μαλλώσαμε για ένα πρόγραμμα της ΕΟΚ όπου και έχουμε ενταχθεί και κατάλαβα πως έχει κάνει χοντρή πουστιά και στην Τετάρτη που μας έρχεται έχουμε έλεγχο και δεν προλαβαίνουμε μέχρι τότε να διορθώσουμε την κατάσταση....του είπα πως δεν μπορώ να το αναλάβω γιατί δεν έιχα ενημερωθεί για την φάση και πως δεν θέλω να εκτεθώ στους ελεγκτές που θα έρθουν γιατί στο παρελθόν είχα ξανά επαφή μαζί τους (για 2 άλλες εταιρείες του ομίλου)...και φυσικά έγινε το έλα να δεις....έλεγε αυτός, έλεγα εγώ...δεν θυμάμαι ποτέ στην ζωή μου να έχω βγεί ΤΟΣΟ μα ΤΟΣΟ εκτος ελέγχου...:mpinelik: :mpinelik: .... αφού το σφίξιμο με πονάει το στομάχι μου και έχω αναγούλες :sick: ....

Ψυχραιμία και πάρε βαθιές ανάσες...τώρα ό,τι έγινε, έγινε και δεν μπορεί να αλλάξει.
Ηρέμησε πάνω απ’όλα και σκέψου λογικά…τσακωθήκατε οκ ..συμβαίνει σε όλους τους εργασιακούς χώρους .Μην αρρωστήσεις γι’ αυτό

Υγ δεν πάμε στην κουβεντούλα χωρίς θέμα να το συνεχίσουμε αν θες γιατί το βλέπω να μας εξοστρακίζουν από δω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
πάντα τετοια prime!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εγω να δεις.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
νεύρα :rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Βαριέμαι και νυστάζω :yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Ο ένας ξυπνάει και ο άλλος θέλει να κοιμηθεί:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
πολύ down και πολύ μπερδεμένη...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
ζηλευω,δε παω καλα.ελεος δεν γινεται να διαγραφει τελειως απο την μνημη μου? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τέλεια....μέχρι στιγμής στην οικογένεια μου όλα πάνε μια χαρά...Ο αδερφούλης πέρασε εκεί που ήθελε...Ο μπαμπάς πήρε επιτέλους την μετάθεση στο Βόλο... Τι άλλο να ζητήσω; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
To τζοκερ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχω μια περιεργη χαρα... Σαν να το σιγουρεψα οτι θα περασω Ικαρων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

.... καθώς και φίλους εμάς για να τα μοιραστείς :D
:P :P

αισθάνομαι νυσταγμένη... κουρασμένη.....
πρέπει να έχω "μάτι" :P (και φρύδι αλλά τες πα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.


μμμ...δεν είναι κακή ιδέα....λες να είναι η μέρα μου;


Αλλά η ΚΟΥΕ θέλει να τα μοιραστώ μαζί σας...Δεν ξέρω αν με συμφέρει τελικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
μμμ...δεν είναι κακή ιδέα....λες να είναι η μέρα μου;


Αλλά η ΚΟΥΕ θέλει να τα μοιραστώ μαζί σας...Δεν ξέρω αν με συμφέρει τελικά :P

μην κάνεις έτσι. μόνο 5000 για το κουεδίνι (χαλάλι αφού είναι για το μωράκι), άλλα τόσα σε εμάς τους άμοιρους και τα υπόλοιπα δικά σου (μένει τπτ); έτσι για να νιώσουμε καλύτερα!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ζηλευω,δε παω καλα.ελεος δεν γινεται να διαγραφει τελειως απο την μνημη μου? :(

πάλι καλά που νιώθεις κάτι! σκέψου να ήσουν αναίσθητος!!!:redface:
πάντος αν εξαιρέσεις τον κρονάκο, όλοι οι υπόλοιποι τα χάλια μας έχουμε!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
μην κάνεις έτσι. μόνο 5000 για το κουεδίνι (χαλάλι αφού είναι για το μωράκι), άλλα τόσα σε εμάς τους άμοιρους και τα υπόλοιπα δικά σου (μένει τπτ); έτσι για να νιώσουμε καλύτερα!!!:D

Άντε βρε...όλο και κάτι θα σας δώσω...μην βγω χρεωμένη όμως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
όχι φυσικά. αν και τι κ αν βγεις χρεωμένη; αν ξεμείνεις εμείς είμαστε εδώ να σου δώσουμε αφού θα έχουμε πλουτίσει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Δεν ξέρω γιατί αλλά έχω αγχωθεί :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top