Πώς αισθάνεστε;

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
ΠΤΩΜΑ!!! Έχω να κοιμηθώ 8ωρο κάτι βδομάδες, άφησα πίσω μου ένα καλοκαίρι μες τη δουλειά και τα ξενύχτια, μία εξεταστική όπου απλά δε λειτουργούσα και χτες ταξίδευα με το καράβι και όλη νύχτα ήταν ένας τύπος που έψαχνε τη θέση του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
από υγεία,καλύτερα :)
Παρ' όλα αυτά όμως ειμαι στεναχωρημενη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
από υγεία,καλύτερα :)
Παρ' όλα αυτά όμως ειμαι στεναχωρημενη :(

γιατί καλό μου..? :bigarmhug

αρκετά ήρεμη και χαλαρωμένη..κι ό,τι γίνει...
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ΠΤΩΜΑ!!! Έχω να κοιμηθώ 8ωρο κάτι βδομάδες, άφησα πίσω μου ένα καλοκαίρι μες τη δουλειά και τα ξενύχτια, μία εξεταστική όπου απλά δε λειτουργούσα και χτες ταξίδευα με το καράβι και όλη νύχτα ήταν ένας τύπος που έψαχνε τη θέση του...

Τι έκανε δηλαδίς ο τύπος;
Εγώ καλάαα... Αγκαλιές για όσες δεν είναι και τόσο!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
γιατί καλό μου..? :bigarmhug

αρκετά ήρεμη και χαλαρωμένη..κι ό,τι γίνει... :)

:kissing:


Δεν ξέρω...Αισθάνομαι λίγο περίεργα σήμερα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ψιλοστραβωμένη και ψιλοστεναχωρημένη :P
ακουσε ο αντρας μου τηλεφώνημα μου με την αδερφή μου (μα ρε φίλε στο μπανιο ήταν! λεει μιλούσα δυνατά! :mad:) και έμαθε για το παρτυ έκπληξη που ετοίμαζα για τα γεννέθλια του και χαλάσαν όλα :(
Τώρα.... δεν έχω ιδεα τι θα του κάνω για δώρο-εκπληξη...
Το ταξίδι που σκεφτόμουν δεν γίνεται.. ειναι οι εκλογές :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
ψιλοστραβωμένη και ψιλοστεναχωρημένη :P
ακουσε ο αντρας μου τηλεφώνημα μου με την αδερφή μου (μα ρε φίλε στο μπανιο ήταν! λεει μιλούσα δυνατά! :mad:) και έμαθε για το παρτυ έκπληξη που ετοίμαζα για τα γεννέθλια του και χαλάσαν όλα :(
Τώρα.... δεν έχω ιδεα τι θα του κάνω για δώρο-εκπληξη...
Το ταξίδι που σκεφτόμουν δεν γίνεται.. ειναι οι εκλογές :(

όχι ρε γ@μώτο..:( μα καλά,κι αυτός ο άντρας σου κουέ μου,κεραίες έχει..?? :P
τεσπα..γιατί δεν κανονίζεις το ταξιδάκι που σκεφτόσουν για το επόμενο Σ/Κ..? ίσως είναι καλύτερα έτσι,και θα του κάνεις ακόμη μεγαλύτερη έκπληξη,καθώς θα'χει περάσει και 1 εβδομάδα απ'τα γεννέθλιά του και δεν θα το περιμένει με τίποτα..;)

πάμε τώρα στο πώς νοιώθω..χμμμ...:hmm:
...νοιώθω πανέμορφα..!!!! :clapup: :happy: :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Νιώθω καλά. ήηηρεμηηη...!

Κουέ, είναι πολύ καλή η ιδέα του ετεροχτονισμένου της μπουρμπουλήθρας!!
Είτε το άλλο σκ, είτε το προηγούμενο ή επόμενο βράδυ των γενεθλίων...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Νυστάζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πολύ καλά, πήγα σε ένα μαγαζί fair trade και πήρα ένα σωρό κουκλάκια και έθνικ βλακειούλες για να κάνω το φοιτητοδωμάτιο πιο ανθρώπινο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:sorry:burbuja και γιδάκι... έχουμε ΗΔΗ κανονίσει ταξιδάκι για τις 28 οκτώβρη που ειναι αργία Σάββατο και δεν θα δουλεύω :/:
Δεν παίζει να κανονίσω ΚΑΙ άλλο ένα :/::offtopic:


αισθάνομαι μια χαρά :)
θα ήμουν τέλεια αν δεν μου τα είχε σπάσει η $%@#$%!#$ στη δουλειά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Κουρασμένη αλλά καλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
τρομερά ενθουσιασμένη (σήμερα με δέχτηκαν στους γιατρούς του κόσμου) παρ'όλο που τρέχει η μυτούλα μου κ βήχω, που προμηνύει τρελή ιωσούλα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
τρομερά ενθουσιασμένη (σήμερα με δέχτηκαν στους γιατρούς του κόσμου) παρ'όλο που τρέχει η μυτούλα μου κ βήχω, που προμηνύει τρελή ιωσούλα!!
Αυτή η ρημάδα η ιωση φέτος,αμάν :(
Εύχομαι να μην την περάσεις αλλά ακόμα κι αν αρρωστήσεις,να την περάσεις τελείως στο φλου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Αυτή η ρημάδα η ιωση φέτος,αμάν :(
Εύχομαι να μην την περάσεις αλλά ακόμα κι αν αρρωστήσεις,να την περάσεις τελείως στο φλου :)


ευχαλιστώωωωωωωωωωωωωωω κουκλίτσα!:bigarmhug
το θέμα είναι αν την περάσω τελικά:
1. σίγουρα θα σας κολλήσω στο meeting!!!:sick: :devil:
2. ποιός θα μου φτιάχνει σουπίτσα;;:/:
3. ο προσωπικόε γιατρός μου είναι πολύ απασχολημένος τελεύταια με την εξεταστική κ δεν μπορεί να με κανακέψει...:hug:

αλλά κ πάλι νιώθω τέλειααααααααααααααααααααα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έχω μία άλφα ψυχική αναστάτωση... Και δεν ξέρω γιατί... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Βρέχει(πολύ πρωτότυπο) και νταουνιάζω.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
πολύ ήρεμη... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
χάλια... :/: :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top