Πώς αισθάνεστε;

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,280 μηνύματα.
Ότι θέλω να βάλω τα κλάματα και να σπάσω κάτι, να βγάλω τα νεύρα μου κάπως ρε φίλε.
Αχ πώς θέλω έναν σάκο του μποξ τώρα, πότε θα τον αγοράσω να βαράω κάτι επιτέλους;

Αα και επίσης αποτυχημένη μην ξεχάσω
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κάμπια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,953 μηνύματα.
Ανυπόμονη και ενθουσιασμένη και φοβισμένη
 

gazaki voutaniou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η 2-προπανόλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 114 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
το αγχος βαρεθηκε να με χτυπαει μονο στον εγκεφαλο οποτε τωρα εχει γινει το στομαχι μου ο σακος του μποξ

θελω απλα να μπω σε πληρη λειτουργια αυτοματου πιλοτου μεχρι τον ιουνιο
 

Μήτσος10

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος10 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,123 μηνύματα.
Σκασμενος από το φαι και απορημένος (όχι για το προηγούμενο)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,701 μηνύματα.
Είναι αυτή η ώρα της νύχτας. Ξέρετε. Αυτή με τις κακές σκέψεις.

Πως αισθάνεστε: Αναστεναγμός βαρύς.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,701 μηνύματα.
Λεω στο βιβλιοπωλείο να γραφτώ, την έκπτωση να πάρω,
μα δεκαπέντε τόμοι πως θα ρθουν, θα θέλουν ένα κάρο
κι αν τα συνορα περάσουνε, λεφτά θα πρέπει να τσοντάρω
θα παω με μπουρνούζι σώβρακο, μπροστά τους σαν τον χάρο.

ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ ΠΟΛΥ. Ενα ιππότι να με σώσει.

Δεν εχω πονοκέφαλο, μαγειρευω καλά, ακούω ενεργά.
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,280 μηνύματα.
Πεθαμένη απ' την κούραση
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
prisoner-3228314.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,701 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
Νιώθω θυμό.

Και απογοήτευση.
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,324 μηνύματα.
Αγχωμένος
 
Top