Πώς αισθάνεστε;

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ηρεμη..:) εχω πεθυμησει να ειναι συννεφιασμενος ο καιρος και να ψιλοβρεχει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Υπέροχα! Ήρεμη, αποφασισμένη, μια γλυκύτητα χωρίς ιδιαίτερο λόγο με αγκαλιάζει και ανυπομονώ να βγάλω εισητήριο για Λάρισα να βρω αγαπημένους φίλους να περάσω όμορφα και μετά από λίγες μέρες να τελειώσει η εξεταστική, να ξεκινήσει η σχολή και να πάω Candlemass. Αισθάνομαι ευτυχισμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valeria

Νεοφερμένος

Η ελλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
αχ βαριεμαι αλλα χαιρομαι που μου κρατατε συντροφια;)

:Dτι απολαμβανετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Αρκετά καλά απλά με πονάει λίγο ο λαιμός μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τελεια!

παω πασαλιμανι να δω σε κανα καφε ΠΑΟΚ-ΟΣΦΠ..



να θυμηθω μονο να μη φωναξω δυνατα οτι θα μαι με τον παοκ!






''ΠΑΟΚ εισαι!!''


εεεε τοσες φορες μου το πε. μου μεινε στο τελος κουσουρι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ατίθασο πνεύμα

Νεοφερμένος

Η ατίθασο πνεύμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Περίεργα... είναι κάπως το να συνειδητοποιείς ότι κάποιος με τον οποίο είστε ερωτευμένοι τα καταστρέφει όλα γιατί είναι ανασφαλής και η πρώτη κίνηση που κάνει από αντίδραση είναι να τα βρίσκει με την πρώην του ..! Και μάλιστα με μια κοπέλα που δεν πέρναγε καλά και έπειτα από ένα χρόνο χωρισμού και ενώ περνάγατε μαζί υπέροχα για έξι μήνες... τι να πω?? Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου .. Δεν ξέρω αν πρέπει να θυμώσω, αν πρέπει να στεναχωρηθώ ή να χαρώ που τουλάχιστον γνωρίζω.. αυτό που σίγουρα ξέρω είναι ότι αισθάνομαι μια βαθιά απογοήτευση.. έπεσε πολύ στα μάτια μου .. αυτά. Ωραίο το πρώτο μου ποστ ε?? τι να πω..μες την αισιοδοξία .. Υπόσχομαι να υπάρξουν άλλα πιο χαρούμενα πάντως.. Άλλωστε "ότι δεν σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό" ..αυτός χάνει .. θα βρω κάποιον ο οποίος θα ξέρει να εκτιμάει αυτά που έχει και που σίγουρα θα μου αξίζει περισσότερο ! ;)

Απλά το κακό είναι ότι όσο αισιόδοξος και να 'σαι , όσο και να απλουστεύεις τα πράγματα και τις καταστάσεις.. όσο και να κάνεις πράξη αυτά που σκέφτεσαι και τις αποφάσεις που πέρνεις τα συναισθήματα σου δεν μπορείς να τα κοντρολάρεις... και αυτό πονάει ..πολύ...
Αλλά δε βαριέσαι.. ροδα ειναι και γυρίζει ! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Τελεια!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ποναω! εχουμε παει στο καραισκακι να δουμε τον αγωνα απο ενα καφε που εχει εκει.
μολις βαζει το δευτερο γκολ ο ολυμπιακοσ
σηκωνεται ο γερασιμος, γινεται ενας πανικος εκει απο ολους τους καφρους και ξαφνικα ο γερασιμος χωρις να σκεφτει παιρνει το ΓΕΜΑΤΟ μπουκαλακι νερο και παει να το πεταξει με πολυ πολυ πολυ δυναμη(οπως ανακαλυψα) στο κενο. και πετυχαινει το γονατο μου.


περιττο να πω οτι πεθανα στον πονο, και εχει σχηματιστει μια τεραστια μαυρη κυλιδα στο γονατο μου!
και εχει πρηστει κιολας!


ποναω λεμε!



αι σιχτιρ με τα ποδοσφαιρα σας!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
αι σιχτιρ με τα ποδοσφαιρα σας!:redface:
Μην βριζεις τα θεια, αγαπητη μου!! :devil: (οταν παιζεις με τα θεια ξυπναει ενας Νωευς μεσα μου)



οντοπικ: Αισθανομαι οτι βρωμαω.. (οχι, μπανιο εχω κανει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
...Αισθανομαι οτι βρωμαω.. (οχι, μπανιο εχω κανει)

Τυχερέ! Βρίσκεσαι μπροστά στη θύρα! Κι όποτε θες, κτύπα την και θα σου ανοιχθεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
μου τη δινουν οι Δευτερες:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
χάλια.. νομίζω πάω να αρρωστήσω :worry:


πάει η Αντοχή. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Πονάει το μάτι μου! Νιώθω μικρές μικρές σουβλιές! :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
πολύ καλύτερα.. :)

τι σου κάνει μισό Panadol..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top