Πώς αισθάνεστε;

Ερωφίλη

New member

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 911 μηνύματα.
Με εκφράζει...

Συνημμένα

• 23.4 KB Εμφανίσεις: 28

kalypso

New member

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.
Δεν αισθάνομαι. Μέχρι τις 21.15 ήμουν στο εμπ και έδινα μάθημα...

6-9, όχι καλή ώρα.. :no:

WhiteDrum

New member

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,190 μηνύματα.
κομμάτια. γλυκά κομμάτια σε λέω

Speedy

New member

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.
Κλαίω.. απλά κλαίω..
Ίσως είμαι στα πρόθυρα κατάθληψης.. τι να σου πω.. κλαίω με το παραμικρό. και τπτ στη ζωή μου δεν πάει καλα. Δεν έχω μισή χαρά απο πουθενα. Πάει πολύς καιρός πιά και δεν ξέρω πως να ξεφύγω. Και το κυριότερο. Δεν έχω κανέναν δίπλα μου να με στηρίξει πραγματικά.

Αυτά......

Πετάω απο χαρά..:clapup::clapup: δν έγινε κάτι.. τπτ δεν άλλαξε.. Απλά άρχισα να αντιλαμβάνομαι κάποια πράγματα σε μένα..

Ειμαι κυκλοθυμικός.. ΠΕΙΡΑΖΕΙ??:D:D

gandalf

New member

Ο gandalf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
άγχος και μελαγχολία!!! οι 2 τελευταίες μέρες με έχουν εξαντλήσει, όλο μλκιές ακούω ξαφνικά

gatouni8400

New member

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Είμαι λίγο κουρασμένη..

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.
ευφορία και θέληση για δημιουργία ύστερα από πάρα πολύ καιρό

What better place than here
What better time than now
All hell cant stop us now

fielda

New member

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Απορία, πολύ μεγάλη απορία :confused:

love_angel

New member

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.
ετοιμαζομαι ψυχολογικα να ξεβρωμισω το τσαντιρι μου.

Ερωφίλη

New member

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 911 μηνύματα.
Ανυπομονησία! Άντε να έρθει Τετάρτη... Άντεεεεε :)

moonlight

New member

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.
οτι ειμαι παντα ενα κλικ πισω :redface:

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.
Ανατριχίλα, βλέποντας τον φίλο μου τον Σιντ, πάνω στο όντως πρωτοποριακό του ελικόπτερο!

jrot6

New member

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Π.Γ.Δ.Μ. (Ευρώπη). Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Κουρασμενος,κομματια..Ονειρευομαι το κρεββατακι μου..:P

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...