Πώς αισθάνεστε;

moonlight

New member

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.
Μαθητής σε διακοπές!

metalhead9121

New member

Η φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 56 μηνύματα.

kalypso

New member

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.
σε αντιδιαστολή με αυτό..

νιώθω σαν ενήλικας που τον πνίγουν οι υποχρεώσεις :(
χωρίς να με πνίγουν οι υποχρεώσεις.. τι άσχημο συναίσθημα
Κρίμα που δεν είμαι κοντά, να σου πω το φλυτζάνι! Θα είχε πλάκα και, νομίζω πως, θα ξανάβρισκες την "διάθεσή" σου! Έλα, ανέβα...κι άλλο ...κι άλλο!

fielda

New member

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Όμορφα :) (μετά από πολύ καιρό...)

Ξέρω ότι δε θα κρατήσει πολύ γιατί έρχονται δύσκολες μέρες αλλά το απολαμβάνω :)

kalypso

New member

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.
έχω απίστευτο πονοκέφαλο

:wacko:

D_G

New member

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.
Όπως αισθάνεται κάποιος που έχει πονόδοντο :(

WhiteDrum

New member

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,190 μηνύματα.
Βαριέμαι, με έπιασε μια κρίση κυνισμού, μια ξυνίλα, μια κακία, μια όρεξη για ξύλο, μια νύστα, μια σΜπαρίλα...

love_angel

New member

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

Ερωφίλη

New member

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 911 μηνύματα.

:P:P

Neraida

New member

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.
?!!!!!!! τςςςς

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.
:party: :D

kalypso

New member

:)

alis

New member

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Αισθάνομαι ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗ :clapup::clapup::clapup: Κοιμήθηκα μέχρι τις 11:30 το πρωι :P

Εγω ξυπνησα στις μια χωρις να εχω κοιμηθει αργα το βραδυ και ενω ολη μερα δεν κανω τιποτα κουραστικο νιωθω καπως κουρασμενη....

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...