Πώς αισθάνεστε;

Ηρώ

New member

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,163 μηνύματα.
Ήρεμη, κεφάτη

kalypso

New member

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.
Έχω έναν τουλάχιστον καλό λόγο για τον οποίο θα έπρεπε να αισθάνομαι θκατα,
και παρόλα αυτά είμαι μες στην καλή χαρά. :x

i give up- αμα και σήμερα είμαι αισιόδοξη, τι να πω δηλαδής :D

vendetta

New member

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Πάρα πολύ κουρασμένος...
Χχχχχχχχχχχ...

Metallou19

New member

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Ότι θέλω να ξενυχτίσω και δεν μπορώ
(γιατί δεν έχω κοιμηθεί)
:/:

kalypso

New member

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.
Καλά είμαι! :)

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,082 μηνύματα.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.
Δεν την παλεύω.

Corpse Bride

New member

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.
Αγχωμενη, απογοητευμενη, πονεμενη, αλλα πεισμωμενη.
(και λιγο μου πεσε βαρυς ο αρακας..)

Ophelia

New member

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 785 μηνύματα.
:D:D:D...

WhiteDrum

New member

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,190 μηνύματα.
Δεν την παλεύω με την εξεταστική! Αισθάνομαι σαν σάπιο κουνούπι!

kalypso

New member

Χάλια. Νιώθω ότι γράφω πράγματα εντελώς στα τυφλά και έχω το απίστευτο άγχος...

C.M.

New member

Η C.M. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
Σήμερα μ'έχει καταπιεί κάπως το παρελθόν, αναμνήσεις, σκέψεις κλπ. Τέτοια μέρα πέρυσι έφυγε ο μικρός μας. Μπροστά πάμε, σίγουρα, απλά μελαγχόλησα. Θα περάσει μάλλον. Ώρες ώρες κολάω.

Metallou19

New member

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Σε γενικές γραμμές καλά!

(πρέπει να κοιμηθώ αλλά δεν νυστάζω ακόμα :hmm:)

Klaus

New member

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 1,311 μηνύματα.
Ότι αν σπάσω το κεφάλι μου στον τοίχο θα πεταχτούν από μέσα σύμβολα κυρίως 0 και 1. Ποια με καταρράστηκε στη ζωή μου με 0 + 1 να τυραννιέμαι ποια!!!

kalypso

New member

Ανακουφισμένη... :)

Phoebe

New member

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,483 μηνύματα.
Άφωνη γαμώτο...

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...