Πώς αισθάνεστε;

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλούτσικα.... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
απο χτες αρρωστος.σημερα ειμαι και ψυχολογικα ψιλοσιτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
νευρα πολλα νευρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κρυωμένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
:yawn::yawn::yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ψυχοπλακωμενη:S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fatsoula

Νεοφερμένος

Η Χαρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Χάλια....!!!:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Καλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairoula03

Νεοφερμένος

Η mairoula03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ο καιρος σημερα μας τα χαλασε και εμεινα μεσα στο σπιτι κανοντας δουλειες. Υπομονη ομως γιατι μετα απο μια καταιγιδα παντα βγαινει ο λαμπερος ηλιος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Είμαι έτσι κι έτσι. Θα μπορούσα όμως να ένιωθα και και καλύτερα. Νιώθω κάπως αγχωμένος γιατί έχω να διαβάσω αρκετά για την Δευτέρα και δεν έχω ανοίξει βιβλίο. Αύριο έχει "δουλειά" όμως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
καλα:)
αν και βρεχει εξω αλλα μου αρεσει που ειμαι στη ζεστασια του σπιτιου οταν ειναι ετσι ο καιρος;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eilat

Νεοφερμένος

Η eilat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
μοναξια,κενο,και νευρα!Νομιζα οτι με το 1/4 τουρτας που εφαγα θα περνουσαν ολα,αλλα οχι μονο δεν περσαν τα νευρα,εχω και βαρυστομαχια τωρα:angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
:D:confused::ropalo::slourp::beating::look::fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Νευριασμένη που μιλάω σαν νταλικέρης, λόγω του πρώτου για φέτος, κρυώματος :mad:
Νευριασμένη επίσης, που στο γραφείο οι μισοί δε μιλάνε με τους άλλους μισούς κι εγώ με μία ακόμα κοπέλα είμαι στη μέση και ακούω μουρμούρες απ΄όλες τις μεριές. :mad:
Χαρούμενη που βρέχει :clapup:
και εννοείται πως νυστάζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
κουρελι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
gtp Η punto gt οπως θελει το(ν) παιρνει καθενας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μια χαρούλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κουρασμένη αλλα πολυ καλά λέμε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κουρασμενη και αρρωστη αλλα ελπιζω οτι αυριο θα ειμαι καλυτερα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Πολύ κουρασμένη. Εδώ κι αρκετό καιρό κάθε μέρα ξυπνάω ένα κουρέλι.Πονάω παντού αλλά κυρίως στα άκρα.Τα χέρια μου είναι μουδιασμένα κι αυτό επαναλαμβάνεται πολλές φορές στην διάρκεια της ημέρας.Υποθέτω ότι είναι καθαρά ψυχολογικοί οι λόγοι.:hmm:Τέλος πάντων δεν μπορώ να πω ότι είμαι και στα χειρότερα μου,ευτυχώς! Αρκετά καλά λοιπόν μόνο που φοβάμαι μην "γυρίσω πίσω" στην καταθλιψάρα μου και στις απαίσιες εκείνες ημέρες και νύχτες που μοναδική μου θέα ήταν το ταβάνι του δωματίου μου ή το κενό! Και μοναδική μου "παρέα" ένας κουβάς γεμάτος με καφέ,ένα τεράστιο τασάκι γεμάτο μ'αποτσίγαρα και μια σακούλα γεμάτη με χάπια!:worry::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top