Πώς αισθάνεστε;

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Ψυχολογια Πατου.

Θελει κιαλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ανακουφισμένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαμόγελο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημοσιογράφος. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Πονάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Πονάει η κοιλιά μου :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ουφ, χαλια ρε γαμώτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Tελειωσε η εξεταστικήηηηηηηηηηηηηηη! Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!

:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Tελειωσε η εξεταστικήηηηηηηηηηηηηηη! Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!

:alljumpy:

ζηλευω :P (αλλες 4 μερες!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Tελειωσε η εξεταστικήηηηηηηηηηηηηηη! Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!

:alljumpy:


Συγχαρητηριαααααααα!!!!!! :clapup::clapup::clapup:

Καλα αποτελεσματα να εχεις!!!

Για μενα 10 και σημερα!!!

Και για να μην βγω εκτος... νυσταζωωωωωωω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
οκ είμαι αν και με τσούζουν λίγο τα ματια μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Νυσταζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ψιλο απογοητευμενος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Γιατί Κρόνε μας; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Καλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Γιατί Κρόνε μας; :(

Ακου ιστορια....
Εχει ενα μαγαζι στην Ροδο (με οργανα) το οπιο ουτος η αλλως μονο για βρισιδη το ειχα... Οταν πηγα λοιπον για πρωτη φορα, οταν εψαχνα για την πρωτη μου κιθαρα, ειδα μια κιθαρα την οπια ειχε μεσα και τρελαθικα με την εμφανιση της. Δεν την τσιμπισα ομως λογο τιμης. Αργοτερα ασχολιθικα με κιθαρες, κιθαριστες κλπ, και ετυχε αυτη η κιθαρα να ειναι απο τις πιο μαματες (για τα δικα μου κριτιρια) και η signature του πιο μεγαλου μου ιδωλου (ενος απο τους δυο στην πικ στην υπογραφη μου). Καιρο τωρα σκευτουμουνα να την τσιμπισω αλλα σκευτομουνα καλητερα να παω κατευθειαν στο πιο ακριβο μοντελο. Εντομεταξυ 3 χρονια τωρα αυτος την ειχε μεσα στο μαγαζι. Τωρα που για διαφορους λογους αποφασισα να την τσιμπισω (οχι απο αυτωον βεβαια, για πολους και διαφορους λογους, και κυριος οτι την ειχε 3 χρονια μεσα στο μαγαζι) και ηθελα να παω να δω αν μου καθετε στο χερι κλπ, μου λεει την πουλισα και δεν ξερω αν θα ξαναφερω γιατι δεν εχει διαθεσιμοτιτα η εταιρια (@@ βεβαια, μια χαρα διαθεσιμοτιτα εχει, ιδικα στο συγκεκριμενο μοντελο, η εταιρια, απλα μαλλον γιατι εκανε αμαν να την πουλισει δεν θα ξαναφερει) και τωρα βρησκομαι στο διλιμα... την τσιμπαω χωρις να την δοκιμασω, η περνω οτι καλητερο μπορω να βρω στα μαγαζια;....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
χώμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Βρε συ; Είναι το μοναδικό μαγαζί στη Ρόδο με μουσικά όργανα; Γιατί δεν κάνεις πρώτα μια έρευνα αγοράς; Γιατί δεν μπαίνεις στα μαγαζιά να δοκιμάσεις να δεις πως σου κάθεται και αν σου ταιριάζει; Γουρούνι στο σακί θα πάρεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Βρε συ; Είναι το μοναδικό μαγαζί στη Ρόδο με μουσικά όργανα; Γιατί δεν κάνεις πρώτα μια έρευνα αγοράς; Γιατί δεν μπαίνεις στα μαγαζιά να δοκιμάσεις να δεις πως σου κάθεται και αν σου ταιριάζει; Γουρούνι στο σακί θα πάρεις;

δεν ειναι το μοναδικο, 4 εχουμε για την ακριβεια, αλλα... Ειναι ολα τρυπες (εκτος απο ενα) και εχουν μετριμενες κιθαρες το καθενα, που η περισσοτερες ειναι ιδιες σε ολα τα μαγια. Η κιθαρες που με ενδιαφερουν εμενα δεν τις βρισκεις κατα διανεια (εκτος απο κανα 2 μοντελα που και αυτα συμβιβασμος ειναι), ασε που ειναι απατεωνες ολοι τους, οποτε στρεφομαι στο internet για την αγορα, αλλα τουλαχιστων υπολογιζα να την δοκιμαζα πρωτα να δω πως μου καθετε.. Τωρα θα δω τι θα κανω... Θα τον πριξω λιγο στα τηλεφωνα μπας και φερει καμια, θα ξαναπερασω μερικες βολτες και απο τα αλλα μαγαζια μπας και φερανε τπτ καινουργιο (που δεν νομιζω.. .αφου ολοι εδω strat και les paul περνουν....) και το πολυ-πολυ θα αναγκαστω να παρω κατι χωρις να το δοκιμασω και καπια στιγμη θα το συνιθισω... αλλωστε και αυτο καλο θα μου κανει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Είναι δίλημμα αυτό που λες... Η περίπτωση να πας σε κάποιο άλλο μέρος, πχ να ανεβεις Αθηνα ή σε κάποιο κέντρο γαι να βρεις αυτό που θέλεις, το αποκλείεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το πιο κοντινο και πιο ευκολο για να βρω κατι ειναι η Αθηνα, που και εκει αμα παω δεν θα μπορω να κανω σωστη ερευνα αγορας... Ασε που με τοσα λευτα που θα ξοδεψω καλητερα να παρω δυο κιθαρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top