Πώς αισθάνεστε;

zarathustra

New member

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 117 μηνύματα.
'Εχω πολύ διάθεση σήμερα...

Hakuna Matata

New member

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 1,086 μηνύματα.
Εχω παψει να ενδιαφερομαι για οτιδηποτε. Ειναι περιεργο. Αλλα ναι, ετσι ειναι. Αδιαφορω πληρως για τα παντα, τωρα το παρατηρω, δεν ασχολουμαι πια με τιποτα και τιποτα δε με νοιαζει.

hamsteraki

New member

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
Εχω παψει να ενδιαφερομαι για οτιδηποτε. Ειναι περιεργο. Αλλα ναι, ετσι ειναι. Αδιαφορω πληρως για τα παντα, τωρα το παρατηρω, δεν ασχολουμαι πια με τιποτα και τιποτα δε με νοιαζει.
Πολλές φορές.. όταν δεν αντιμετωπίζουμε τις καταστάσεις και τις αντιμετωπίζουμε με "άρνηση" μας έρχεται boomerang:( . Το κεφάλι ψηλά και θα δεις που όλα μα όλα θα πάνε καλά;)

*marouli*

New member

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Bαριέμαιιιιιιιιιιιι!Θελω να πάω σπιτι και να αράξωωωωωωωω!!!

]ifrit[

New member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.
Τι έγινε ρε Τάσο;

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.
Εφυγε για διακοπες με την μανα της, την γιαγια της, τον παπου της, τον νονο της, την θεια της και τον ξαδερφο της....

]ifrit[

New member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.
Μλκια :/:
Αλλά μη σπάζεσαι, θα περάσει :D
Ασχολήσου με άλλα πράγματα ;)

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.
Τι εγινε ρε παιδια;... Μονο εγω και αλλα δυο ατομα ειμαστε θσκατα;

zarathustra

New member

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Ωραία..Γύρισα απο μία μεγάλη βόλτα στην παραλιακή...Κάθησα και για φαί στην Βάρη σε μία ταβέρνα και δίπλα μας καθόταν η τριφυλλη η ηθοποιός.Μερικοί άνθρωποι κάνουν τα πάντα για να τους προσέξουν οι άλλοι...

Hunter

New member

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.
:mad: :mad: :mad:

borat

New member

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.
Όχι πολύ καλά αλλά όχι και άσχημα.

*marouli*

New member

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Καλά αλλα βαριέμαι και δεν εχω αποφασίσει ακόμη αν θέλω να βγω το βράδυ ή όχι!

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...