Πώς αισθάνεστε;

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
πως να αισθάνομαι η γυναικά...:(
μόλις γύρισα σπίτι και δεν θέλω να κοιμηθώ......:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Maggie:
Πλακώθηκα με τους γονεις μου και πολύ άσχημα μάλιστα.Σοβάρεψαν τα πράγματα :( Ωωωωχ!

Maggie relax. Με τους γονείς πάντα θα υπαρχουν εντάσεις. Απλά δεν αξίζει κάθε φορά που θα υπάρχει ένταση να χαλιέσαι τόσο πολύ. Πιο ήρεμα και θα δεις ότι θα βοηθήσεις πολύ τον εαυτό σου έτσι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Υπερβολικα κουρασμενος νιωθω ... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
βρώμικος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Maggie:
Πλακώθηκα με τους γονεις μου και πολύ άσχημα μάλιστα.Σοβάρεψαν τα πράγματα :( Ωωωωχ!

Σε καταλαβαίνω.... και γω για κάτι τέτοιο ετοιμάζομαι τώρα... :console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
έμορφα. έλα όλα τα δεκαπεντάχρονα να μπαίνουν στη σειράαα :D. σιγά μωρέ, δε χάλασε και ο κόσμος... στα άλλα καλά δεν πήγες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Βαριέμαι απίστευτα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
περιμένω πως και πως να περάσουν οι μέρες να έρθει η Παρασκευή να φύγωωωωωωω

ααα και στις 3 έχω ραντεβού με τον υδραυλικό, αν με στήσει πάλι θα εκνευριστώ όσο δεν πάει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Πιο ωραία από ποτέ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
χαρουμενη!!!!!!! κερδισα διαμονη στη σαμο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
έμορφα. έλα όλα τα δεκαπεντάχρονα να μπαίνουν στη σειράαα :D. σιγά μωρέ, δε χάλασε και ο κόσμος... στα άλλα καλά δεν πήγες;

Λοοοοολ πλάκα κάνεις, είχα βαθμούς του είδους 19, 20, 19, 20, 19.8, 09, 19... ΛΟΛ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
υπέροχα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ε τότε τι χολοσκάς μωρέ :D. σιγά, λες και έδινες τπτ πανελλήνιες ξέρω γω :P. εμένα αν ερχότανε η δεκαπεντάχρονη κόρη μου και μου έλεγε ότι διάβασε μόνο τα εκτός ύλης, θα δάκρυζα από τα γέλια πάντως :redface:.

ψ. πήρες 19.8 σε μάθημα; :confused:
ψ2. φυτό :teasing:
ψ3. πλάκα, πλάκα, ο μέσος όρος από όλους τους χρήστες του στεκιού παίζει να ναι 19.75 και βάλε :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
χαρουμενη!!!!!!! κερδισα διαμονη στη σαμο!!!!
΄

Τώρα αισθάνομαι ζήλεια!!!!:) :redface:

Τέλεια βρε κοριτσάκι!!!!!:clapup:
Πωωωωως;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
΄

Τώρα αισθάνομαι ζήλεια!!!!:) :redface:

Τέλεια βρε κοριτσάκι!!!!!:clapup:
Πωωωωως;;;;;;


βασικα ειναι το δευτερο που κερδιζω για καλοκαιρι.... και τα δυο απο ενα διαγωνισμο! ειμαι πολυ χαρουμενη! :)
γενικα δεν εχω παραπονο απο την τυχη μου... και ψηφιακη sony εχω κερδισει και αλλα πολλα :)
ελα μη ζηλευειιιιις!! εσυ που θα πας διακοπουλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:


:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
χαρουμενη!!!!!!! κερδισα διαμονη στη σαμο!!!!

βρε τερατίδιο????? τα συγχαρίκια μου!!! πάντα τόσο τυχερή να είσαι!!
btw... η σαμος είναι πολύ όμορφη θα σου αρέσει πολύ!! ;) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από evouli:
βρε τερατίδιο????? τα συγχαρίκια μου!!! πάντα τόσο τυχερή να είσαι!!
btw... η σαμος είναι πολύ όμορφη θα σου αρέσει πολύ!! ;) :D


αχ καρδουλα μου, ευχαριστωωω!!!
Μου ειπε η κοπελα ειτε 7 μερες σαμο ειτε 4 σαντορινη η αλλο ενα νησι...
7 μερες ειναι πολλες για να παω, 4 ομως ειναι τελεια! ασυζητητι παω σαντορινη για 4η φορα, ειδικα αν παιζει χοτελι με πισινα πανω στην καλντερααααα! αχ και θα παρω και το λαπτοπ μαζι και θα σας λεω τι κοκτειλ πινω... :P:P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
ε τότε τι χολοσκάς μωρέ :D. σιγά, λες και έδινες τπτ πανελλήνιες ξέρω γω :P. εμένα αν ερχότανε η δεκαπεντάχρονη κόρη μου και μου έλεγε ότι διάβασε μόνο τα εκτός ύλης, θα δάκρυζα από τα γέλια πάντως :redface:.

ψ. πήρες 19.8 σε μάθημα; :confused:
ψ2. φυτό :teasing:
ψ3. πλάκα, πλάκα, ο μέσος όρος από όλους τους χρήστες του στεκιού παίζει να ναι 19.75 και βάλε :hehe:

Δε φαντάζεσαι τι γέλιο έριξα όταν έμαθα οτι επί 3 ολόκληρες μέρες φύτιαζα διαβάζοντας τα εκτός ύλης!! Πόσο πιο μαλ...ς μπορεί να είναι κανείς? :rofl: :rofl: :rofl:

1. Ναι, αρχαία. Και με είπε, με έβαλε 19.8 επειδή ξέχασα μια δασεία. ο_Ο
2. Θέλω συχνό πότισμα αλλά ομορφαίνω το χώρο, θα μ'αγοράσεις? :rofl:
3. Όντως, φαίνεται πως μόνο τα φυτά έχουν εθισμό στο ίνταρνετς. Ένα μυστήριο του σύμπαντος λοιπόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από QsLv:
1. Ναι, αρχαία. Και με είπε, με έβαλε 19.8 επειδή ξέχασα μια δασεία. ο_Ο

ναι ε; το κύμα ανατιμήσεων επηρεάσε και τα πνεύματα λοιπόν... η περισπωμένη πόσο πάει; :P
Αρχική Δημοσίευση από QsLv:
2. Θέλω συχνό πότισμα αλλά ομορφαίνω το χώρο, θα μ'αγοράσεις? :rofl:

ψήνομαι :D. κάθε πότε θες πότισμα για να χουμε καλό ρώτημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top