Πώς αισθάνεστε;

Vkey

New member

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.
Κουρασμένη...με ελάχιστη ενέργεια αλλά...δεν θα πάω για ύπνο...όσι...πρεπει να ετοιμαστώ :P

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.
Εχω μια περιεργη αιστιση στην κοιλια, σαν να πειναω αλλα ειμαι φουσκομενος απο το φαΐ....

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,082 μηνύματα.
:alljumpy::upside:

kazmir84

New member

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Τι να αισθανθώ πια κι εγώ??? Τι να αισθανθώ?Έχει νόημα??Φευ.Απογοήτευση μάλλον.

Στέφανος

New member

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Τώρα που έχω λεφτά περνάω τέλεια:) ..
σε ένα μήνα; σκούρα τα πράγματα:(

Vkey

New member

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.
Κουρασμένη αλλά πολύ πολύ πολύ καλά! :D

deadhead_pirate

New member

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.
Yπέροχα, ετοιμάζω βαλίτσες και το μεσημεράκι φεύγωω.............
:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

borat

New member

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.
Λίγο θλιμμένος καθώς σε λίγη ώρα θα πάω στη κηδεία ενός παλιού φίλου και συμμαθητή που σκοτώθηκε προχθές.

NINJAKI

New member

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

kazmir84

New member

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Χάλια όχι σίγουρα, αλλά ασταθής.

borat

New member

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...