Πώς ήσαστε πέρυσι τέτοιες μέρες;

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Πνιγμένος ανάμεσα σε διαφορικές εξισώσεις και ηλεκτρομαγνητικά πεδία...:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Πανηγύριζα!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δούλευα, αλλά έπεφτε σιγά σιγά ο ενθουσιασμός... Κι είχα φρέσκο το Oktoberfest.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Το βασικό ήταν πως έψαχνα δουλειά. Ήμουν στην τσίτα συνέχεια και στην ανά 2 μέρες ερώτηση των φίλων ''Βρήκες δουλειά''? μου ερχόταν να τσιρίξω. Είχε γίνει και 1 βλακεία με το μάστερ και ξαναέγραφα 1 εργασία. Βασικά περνούσα σκατά. Τι τα θυμήθηκα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πονούσα φρικτά στο πόδι απ την ισχιαλγία και παρακαλούσα να έρθει η ώρα να γεννήσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ετοιμαζόμουν για τις εξετάσεις της άδειας δικηγορίας (νομίζω έδινα 20/10), είχα ήδη μισήσει την τότε δουλειά μου, έψαχνα παράλληλα για κάτι άλλο και ήμουν σε μάλλον άσχημη ψυχολογική κατάσταση λόγω ανασφάλειας προσωπικής και αβεβαιότητας για το μέλλον. Μακάρι όμως να μπορούσα να γυρίσω τον χρόνο πίσω και να τον παγώσω εκεί.. κι ας έμενα για πάντα στα ίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έκανα πρόγραμμα και χαιρόμουν, γιατί θα με επισκέπτονταν οι γονείς...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τσιτωμένη και στεναχωρημένη για τη φίλη μου... Ξαναερχόμουν Αθήνα άρων-άρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Στον 1ο μήνα της δουλειάς. Ήμουν περίεργα, ανακουφισμένη, αλλά όχι χαρούμενη ή ελεύθερη. Αυτές τις μέρες ήταν κι η ορκομωσία του μάστερ στην οποία έμμεσα από δουλειά μου απαγόρευσαν να πάω. Μέτρια περίοδος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Αποπροσανατολισμένη ως εκεί που δεν πάει, πρόσφατα χωρισμένη από μία σχέση ψυχοφθόρα με ένα ματαιόδοξο άτομο, με αρκετά χρήματα στην τσέπη που πήγαιναν σε σιντί και σε μπύρες με την κολλητή. Πολλές συναυλίες, λίγος ύπνος, πολύ headbanging, περισσότερα κιλά απ ότι είμαι τώρα, λιγότερο ώριμη και πολύ πιο απαισιόδοξη. Άλλαξα αρλετά από πέρισυ. Τα θυμάμαι και απορώ με τον εαυτό μου... Και εις άλλα με υγεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πάαααααααααααααααααρα πολύ ωραία! Happy 'n safe.

Από την επομένη ο κατήφορος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Έτρεχα, έτρεχα, έτρεχα! Αλλά γούσταρα! Και ήμουν και πολύ ερωτευμένη... Αχχχ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Διάβαζα για την πιστοποίηση όταν πήγαινα και όταν γυρνούσα από τις βόλτες μέσα στα μέσα μαζικής μεταφοράς. .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
σε μια νεα δουλεια με ενα τρακαρισμα στην πλατη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Ευτυχισμένη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evagelia

Νεοφερμένος

Η evagelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Πέρσι τέτοια εποχή ήταν απαίσια! Διάβαζα για παννελήνιες...:(:angry::spasiklas:
Πω πω χάλια... Και συγκεκριμένα η περίοδος αυτή (Νοέμβρης-Δεκέμβρης) ήταν από τις χειρότερες. Διάβασμα, κούραση και νεύρα στο φουλ!!!
Τώρα είμαι μια χαρά!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eίχα μολις δώσει για την άδεια δικηγορίας και περίμενα εναγωνίως τα αποτέλεσματα :D Η τότε δουλειά μου με τρέλαινε, ήθελα οπωσδήποτε να φύγω, πράγμα που όμως δεν έκανα μέχρι τον Μάρτιο. Επίσης είχα αρχίσει να ξαναμιλάω με τον πρώην μου μετά από 8 ολόκληρους μήνες και ένιωθα ..περίεργα, αλλά και γλυκά, τρυφερά μαζί του, σαν να ξαναζούσαμε τον έρωτά μας από την αρχή. Επίσης ζούσα σε άλλο σπίτι. Βασικά ήμουν εντελώς διαφορετική..

Πόσο έχουν αλλάξει τα πράγματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
στην τσίτα λόγω οτι αλλάξαμε μαγαζί και ειμασταν σε πολυ περίεργη φαση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ήρεμη, ανυπομονούσα για τις γιορτές και να τελειώνω με τι δουλειά μια και καλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σε άλλο σπίτι, σε άλλη δουλειά, σε άλλα ερωτικά διλήμματα (ενώ τώρα δεν έχω καν διλήμματα πια) και ανίκανη να διανοηθώ έστω και για πλάκα πως το 2008 θα ήταν η τελευταία χρονιά που θα τον έβλεπα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top