Πώς ήσαστε πέρυσι τέτοιες μέρες;

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Νεότερος κατά ένα χρόνο. :P

Χάλασες κι εσύ Μποράτιε, πας. :D


Χμ, δεν θυμάμαι καν. (τόοοσο χάλια :X)
Τι θρεντ κι αυτό- μας κάνει να προσπαθούμε να θυμηθούμε καλύτερες στιγμές που πέρασαν ή χειρότερες που πάλι πέρασαν! χου νταζ δατ :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αποχαυνωμένη. Δεν περνούσα καλά, δεν περνούσα άσχημα, αυτά που κοροϊδεύω. Και καμία προσπάθεια να αλλάξει κάτι στην ηλίθια καθημερινότητα. Προ 2ετίας πάντως ήμουν τέλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Είχα τρελό άγχος μιας και ήταν περίοδος εξεταστικής και είχα απίστευτο διάβασμα. Είχα βάλει στόχο να τελειώσω στα 4 χρόνια και ούτε που μπορούσα ποτέ να φανταστώ ότι ένα χρόνο μετά θα βρισκόμουν σε αυτή την κατάσταση. Τίποτα δεν είναι ίδιο φέτος, τίποτα απολύτως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
πολυ σκατα ομως ημουν....ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω...τσακωμοι,ιντριγκες...βλακειες...περσινα ξινα σταφυλια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Zuber, χιονιζε, ειχαμε "αποκλειστει" σπιτι μου, δεν πηγαιναμε και δουλεια.. καθε περυσι και καλυτερα :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Απελπισμένη. Κι ήταν η αρχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Mε μεγαλη αναγκη για hands free..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Είχα τρελό άγχος και πάαααρα πολύ διάβασμα για την εξεταστική. Ούτε που μπορούσα να διανοηθώ πώς θα ήμουν ένα χρόνο μετά :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χάλια. Είχε μόλις πεθάνει ο σκύλος μου. Ήμουν άπραγη. Προβλήματα στην οικογένεια. Αδιέξοδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Επέστρεφα από Κοζάνη άυπνη και με μπόλικη αλκόολη στο αίμα μου, έχοντας περάσει ένα πλήρως καρνιβαλίστικο 3ήμερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Χάλια! Φέτος είμαι αρχόντισσα σε σχέση με πέρισυ. Έκλαιγα για κάτι σάπιες αναμνήσεις, είχα πιει πολύ κρασί στο τραπέζι που είχαμε ετοιμάσει με τα κορίτσια και είχα ξεσπάσει σε μύξες και κλάμα στον καλύτερό μου φίλο. Του το ξεπλήρωσα, γνωρίζοντάς του την εδώ και 1 χρόνο κοπέλα του (χεχεε). Δεν ήμουν καλά λοιπόν. αποδιοργάνωση, προσκόλληση στο παρελθόν, άγχος και κλάμα. Φέτος, Alles in Ordnung.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χάλια. Σε άρνηση και μπερδεμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Είχα κάνει την αίτηση, είχε βγεί το πρόγραμμα και περίμενα να δώσω πιστοποίηση
για 1η φορά μετά από καμιά εβδομάδα, μες στο άγχος και την αγωνία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Είχα μόλις ξεκινήσει να δουλεύω σαν δικηγόρος (1/3/2008 ξεκίνησα για την ακρίβεια) και έτρεχα κάθε πρωί σαν τον Βέγγο σε όλη την Αθήνα. Το ευτύχημα είναι πως έκανα ωραία πόδια. Το δυστύχημα ήταν πως ανακάλυψα πως η πολύ δουλειά όντως τρώει τον αφέντη. Ψυχολογικά ήμουν χάλια, αλλά καλύτερα από φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δούλευα ξανά, στα βουνά και τα λειβάδια, θα πήγαινα σύντομα σπιτ', περίμενα, πάλι ο ιχλίμπεντιχ έλειπε... ΚΑΛΕ, πού είναι η μαρμότα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
αυτη η μαρμοτα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Eυτυχισμένος. Δυνατός, σεξουαλικός, περήφανος, αγωνιστικός και πολύ ερεθισμένος :redface::eek: Αρκετά τρελλαμένος μα πάντα διαρκής και τιμημένος (μάχιμος).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Πω πω χάλια ήμουν!Είχα τελειώσει με τις επαναλήψεις.. Προσπαθούσα να ηρεμήσω γιατί σε 10 μέρες έγραφα πανελλήνιες. Άλλοι διάβαζαν και εγώ έκανα οτιδήποτε για να αποβάλω το άγχος μου!(Σε αντίθεση με το τώρα που έχω ξεμείνει εντελώς απο αυτό, δε με αναγνωρίζω!!!). Ευτυχώς όλα πήγαν καλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Απελπισμένη με τη σχολή και με μια γεμάτη εξεταστική προ των πυλών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
10^n πιο χαλαρή από τώρα από πλευράς υποχρεώσεων, αλλά 10^n πιο αγχωμένη ψυχολογικά σχετικά με το μέλλον μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top