Πώς ήσαστε πέρυσι τέτοιες μέρες;

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Ζούσα το όνειρο.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Οτι πήρε η αξιόλογη κυρία από πάνω, όχι σε τόση ένταση, αλλά οκ, είχα τον άνθρωπο που ήθελα, έστω κι ετσι οπως την είχα.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Το όνειρο είχε ήδη αναποδογυρίσει σε αρχή εφιάλτη (μόνο που δεν το ήξερα ακόμα).

Επιπροσθέτως, με τον περιορισμό εντός σπιτιού (ένεκα αρχής πρώτης καραντίνας) και με την πρόσφατη αναγγελία του αναπόδραστου του μοιραίου για την αγαπημένη μου γατούλα που με συντρόφεψε για 7χρόνια και 8 μήνες.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,491 μηνύματα.
Πέρυσι τέτοιες μέρες ζούσα με την ψευδαίσθηση ότι σε 14 μέρες θα επέστρεφα στη φυσιολογική μου ζωή, που ήταν σε πολύ καλό σημείο και ήμουν αρκετά χαρούμενος πριν ξεκινήσει η καραντίνα. Ίσως αυτές οι μέρες πέρυσι να ήταν και οι πλέον αντιπαραγωγικές και μονότονες στη μέχρι τώρα ζωή μου. Να μου θυμίσετε σε έναν χρόνο από τώρα να επιστρέψω στο θέμα με την ελπίδα να δηλώσω ότι "πέρυσι τέτοιες μέρες ήμουν κλεισμένος σπίτι, αλλά τουλάχιστον ήταν το τέλος. Σήμερα τα πράγματα είναι πολύ διαφορετικά"!
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Σε μια σταθερη καθημερινοτητα. Ετσι πιστευα τουλαχιστον. Που να ηξερα το 2020 τι μας επιφυλασσε?
Hilary Duff Laughing GIF by YoungerTV
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Πέρσι δεν είχα ιδέα για το φέτος. Ήμουν απογοητευμένη, κουρασμένη, μετέωρη.
Δεν είχα ιδέα...
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Εξαιρετικά αστείο θρεντ πλέον
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
τα ίδια, χρειάζεται να πω κάτι άλλο; :) ( για του χρόνου προσδοκώ να βρίσκομαι στη σχολή να κάνω δια ζώσης μάθημα)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top