Πώς ήσαστε πέρυσι τέτοιες μέρες;

Maria Bluemind

Νεοφερμένος

Η Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Είχα χώσει το πόδι μου σε ένα σκαμπό και οι γρατζουνιές υπάρχουν ακόμα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
περσι?ειχα πανελληνιες τωρα τελειωσαν μην μου πειτε οτι τωρα δεν ειναι καλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Στα ιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


Με νερά και ανεμιστήρα όπως πέρσι!:P:P:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
δυστυχώς καμία αλλαγή, τα ίδια συνεχώς...:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christidim

Νεοφερμένος

Η Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Χμ......................
Πέρσι: αναμονή για έναρξη μαθημάτων.
Τώρα : αντίο γ λυκείου - ώρα για ξεκούραση και διακοπές:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Αγχωμένη που σε λίγο καιρό θα ξεκινούσε η γ λυκειου.. :cold: :cry_x: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τελικα πολυ καλυτερα απο τωρα... Παλι πρεπει να κανω πραγματα που δεν θελω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Δεν έχει σημασία πως ήμουν πέρυσι τέτοιες μέρες.Άλλωστε,κάθε στιγμή της ημέρας είναι διαφορετική.
Το σημαντικότερο είναι πως μέρα με τη μέρα αντιλαμβάνομαι βαθύτερα τη φράση "Κάθε πέρσι και καλύτερα".
Ίσως να θεωρηθεί η απάντηση εκτός θέματος.Έλα όμως,που καταβάθος δεν είναι. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πέρσι τέτοια εποχή, είχα τελειώσει τα θερινά, είχα πολύ άγχος για τις πανελλαδικές, σκεφτόμουν ότι με περιμένει μια χρονιά "βουνό", βρισκόμουν διακοπές σε ένα μέρος που δεν ήθελα να πάω και είχα κάψει πολύ το πόδι μου με αποτέλεσμα να μη μπορώ να κάνω μπάνιο στη θάλασσα. Τραγικά με λίγα λόγια...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
στο χωριό, σκαμπανέβασματα αλλά ήταν ωραίες μέρες γενικά-το καλύτερο μου καλοκαίρι ως τοτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Διακοπές και στον κόσμο μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SotosPapas

Νεοφερμένος

Ο SotosPapas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Ομηρος της Al qaeda
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
πολυ καλυτερα ψυχολογικα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Τρελά αγχωμένη και κουρασμένη. Το σπίτι μου είχε γίνει κέντρο διερχομένων, έδινα για δίπλωμα αυτοκινήτου κι έκανα απανωτά μαθήματα για να προλάβω να το πάρω την 1η βδομάδα του Σεπτέμβρη, δούλευα 10-12 την μέρα και ήμουν αναγκασμένη να κρύβω πράγματα που ήθελα να βρωντοφωνάξω.

Φέτος ευτυχώς έχω δίπλωμα, δουλεύω λιγότερο, το σπίτι μου είναι λιγάκι πιο ήσυχο και συνεχίζω να κρύβομαι πίσω απ΄το δάχτυλό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Απολαμβανα τις τελευταιες μερες διακοπων... γιατι αρχιζα ξανα φροντιστηρια...! Δεν θυμαμαι αν ειχα αγχος (ακομα) αλλα ηξερα οτι με περιμενει μεγαααλος δρομος ... μεχρι να φτασω στη φετινη .. χαρουμενη .. πραγματικοτητα! :ΡΡ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ημουν στην 2η μερα των διακοπων μου χαρουμενη και ευτυχισμενη... Σε αντιθεση με τωρα που ακομα ετοιμαζομαι για διακοπες και δεν ειμαι ευτυχισμενη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
χειρότερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
κάθε χρόνο συνειδητοποιώ πόσο ηλίθια ήμουν τον προηγούμενο. το ίδιο και φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Ημουν χωμενη μεσα σ' ενα βιβλιο διαβαζοντας για πανελληνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top