Πώς ήσαστε πέρυσι τέτοιες μέρες;

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ετοιμαζόμουν για το πάρτυ των Πανελληνίων. :yahoo:

Σηκωνόμουν καθημερινά με μπουζουκοτραγούδια και πήγαινα σαν να μην συμβαίνει τίποτα. :vroum:



Βόδι, εντελώς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Διάβαζα τρελά για την εξεταστική, αλλά το βράδυ ξενύχτια σε όλη τη Θεσσαλονίκη:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Πέρυσι τέτοιο καιρό ήμουν σε άδεια απ'το στρατό και προσπαθούσα να συνέλθω απ' τους 3μισι συνεχόμενους μήνες καφρίλας της Σάμου. Κι ήμουν ακόμη στα μισά της θητείας. Δεν σκεφτόμουν τίποτα τότε, το κεφάλι μου είχε αδειάσει τελείως. Αλλά η άδεια ήταν τέλεια! (φαί, ύπνος και ...:devil: :devil: :devil: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
πηγαινοερχόμουν στην σχολή, περίμενα να τελειώσει επιτέλους η παράσταση του πρώην, ζήλευα, έκανα σχέδια για το καλοκαίρι, ήμουν ερωτευμένη, πολύ καλύτερα από ότι τώρα πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Έβλεπα τις επιλογές μου για μεταπτυχιακό, έδινα TOEFL που δεν είχα διαβάσει σχεδόν καθόλου, είχα μόλις πάρει Celi 3 στα ιταλικά, δούλευα και μου άρεσε πολύ, κανόνιζα πού θα πήγαινα διακοπές. Ήμουν σε καλή φάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
έκανα διπλωματική
χα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ανακάλυπτα τον μεσαιώνα στην πληροφορική των τραπεζικών οργανισμών.
Κάθε μέρα και περισσότερο έκπληξη μου έκανα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ταξίδευα υπερευτυχής για Λέσβο και συγκεκριμένα για Μυτιλήνη για να βρω τη κοπέλα μου τότε.
Τρείς μέρες μετά γύρισα Αθήνα εσπευσμένα γιατί προσλήφθηκα στη δουλειά που είμαι τώρα.
Δυστυχώς, η κοπέλα έφυγε, η δουλειά έμεινε, μαζί με τη δουλειά και η ανάμνηση.
Με λίγα λόγια ήμουν καλά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anyparktos

Νεοφερμένος

Ο anyparktos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Vanuatou...κάτι νησιά στον Ειρηνικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
περιπου στην ιδια κατασταση, ιδια δουλεια, ιδιο σπιτι, απλα ποιο ερωτευμενη κ ποιο πολλους στοχους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
δεν μπορω να σκεφτω τωρα(ειναι πρωι ακομη) ισως καποια αλλη φορα σας πω:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν έχει καμία σημασία.. δεν έχω περάσει καλύτερα απ' ότι φέτος και δεν θυμάμαι καν τι έκανα μέχρι πριν δύο εβδομάδες.. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Ήμουν σε άλλη δουλειά και σε άλλη σχέση..Δεν το σχολιάζω πόσο καλύτερα είμαι φέτος σε όλους τους τομείς της ζωής μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εψαχνα για δουλειά και σήμερα είχα ραντεβού με τον τωρινό εργοδώτη για συνέντευξη και να δούμε άν του κάνω:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ήμουν στη Βουδαπέστη με τον ιχλίμπεντιχ, θα κλείναμε σύντομα και 6 μήνες...! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
πολυ αλλιως....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
που να θυμαμαι, παει γρασα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
που να θυμαμαι, παει γρασα :(

Ουτε εγω θυμαμε.... Λες να γερασα και εγω;....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγω είναι από τις λίγες φορές που θυμάμαι. Χωρισμένη ήμουν και όχι πολύ καλά ψυχολογικά. Καλύτερα φέτος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πέρισι τέτοια μέρα έβαφα τις κούνιες της μάνας μου και με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι πήρα την δουλειά και ότι ξεκινάω απο άυριο, τρέχω όπως είμουν πάω σπίτι πετώντας και ανακοινώνω σε όλους ότι πιάνω δουλειά, άυριο κλείνω 1 χρόνο:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top