Πώς ήσαστε πέρυσι τέτοιες μέρες;

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Πολύ καλά υποθέτω, ήμουν στον δρόμο για την Καστοριά, εκδρομή με το σχολείο... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τότε ζούσα το όνειρο... τώρα ζω έναν εφιάλτη... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Απ' τις χειρότερες μέρες τις ζωής μου :P
Ξενυχτησμένος, με hangover, άρρωστος και μπερδεμένος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Διάβαζα για τις Πανελλήνιες...ΟΥΣΤ μακριά από μας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Πολύ χειρότερα ψυχολογικά. Περισσότερη στεναχώρια και εσωστρέφεια, αλλά πολύ λιγότερο άγχος και μπέρδεμα για το που πάω, τι κάνω και τι πρέπει να κάνω. Τώρα μου αρέσει καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τέτοιες μέρες πέρυσι ήμουν πολύ καλά από όλες τις απόψεις.
Φέτος δυστυχώς δεν έχω αυτή την ευτυχία...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Περίμενα, περίμενα, περίμενα να αλλάξει η κατάσταση προς το καλύτερο.Κάτι που δεν έγινε φυσικά ποτέ. Ώσπου άλλαξα εγώ και ηρέμησα...:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ήμουν Πάτρα και περίμενα τις διακοπές του Πάσχα σαν τρελή!
κατά τ' άλλα ήμουν πάρα πολύ καλά, πολύ happy, πολύ μέσα στην τρέλα!
Φέτος είναι η πιο περίεργη φάση της ζωής μου... Και νόμιζα ότι κάποτε τα είχα δει όλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ήμουν στα χωρίσματα για μια ακόμα φορά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Συγκλονιζόμουν όλο και περισσότερο για το πόσο πίσω και μπουρδέλο είναι το ΙΤ τμήμα των τραπεζών στην Ελλάδα τουλάχιστον, καθώς με την νέα δουλειά τότε κάθε μέρα ήταν έκληξη για το πόσο πιο χαμηλά μπορούν να φτάσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Εκανα την πρακτικη μου, εβγαινα καθε βραδυ και ξενυχτουσα και την αλλη μερα παλευα να παω στη δουλεια και να κραταω τα ματια μου ανοιχτα.:P
Μου εμενε ενα μαθημα για το πτυχιο και επαιρνα απαντησεις στις αιτησεις που ειχα κανει για το μεταπτυχιακο στο εξωτερικο.Α επισης σχεδιαζα ενα ταξιδι στην Τουρκια, εδινα πτυχιο στα Ισπανικα και ηταν η περιοδος λιγο πριν τα φτιαξω με τον πρωην μου... Χαρουμενη περιοδος ηταν...Σιγουρα πιο ξενοιαστη απ'οτι τωρα. Η ζωη μου αυτη τη στιγμη ειναι τελειως διαφορετικη, οχι χειροτερη, ισα ισα μου αρεσει πολυ που ζω κατι διαφορετικο...Απλα νιωθω οτι ειμαι σε κρισιμο σημειο οσον αφορα το μελλον μου, πρεπει να παρω καποιες αποφασεις....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πέρυσι τέτοιες μέρες ήμουν στις πολύ καλές μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Ένα ακριβώς ίδιο σκηνικό: πλησιάζουν οι εξετάσεις, έχω χαμένα τα μισά βιβλία, θα πρέπει μέσα σε λιγότερο απο ένα μήνα να βγάλω την ύλη μιας χρονίας σαν καινούρια τουλάχιστον για 10 μαθήματα και πανικοβάλλομαι και αγχώνομαι και βγαίνω βόλτες να ξεχαστώ :P

Ελπίζω να μην είναι και του χρόνου έτσι, τουλάχιστον στα 7 μαθήματα των πανελληνιών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ένα ακριβώς ίδιο σκηνικό: πλησιάζουν οι εξετάσεις, έχω χαμένα τα μισά βιβλία, θα πρέπει μέσα σε λιγότερο απο ένα μήνα να βγάλω την ύλη μιας χρονίας σαν καινούρια τουλάχιστον για 10 μαθήματα και πανικοβάλλομαι και αγχώνομαι και βγαίνω βόλτες να ξεχαστώ :P
Και εγώ είμαι σε τέτοια φάση, αλλά σε παρόμοια κατάσταση είμαι σχεδόν μόνιμα...
:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Απίστευτα χάλια...
Αφού φέτος που δίνω πανελλήνιες είμαι καλύτερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Και εγώ είμαι σε τέτοια φάση, αλλά σε παρόμοια κατάσταση είμαι σχεδόν μόνιμα...
:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

ρε οοοοχι, μη βγάζεις αυτά τα clap clap και αγχώνομαι, είναι σοβαρή η κατάσταση :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
ρε οοοοχι, μη βγάζεις αυτά τα clap clap και αγχώνομαι, είναι σοβαρή η κατάσταση :whistle:
:thumbup: Μην αγχώνεσαι, με το άγχος δε θα βρείς τα χαμένα βιβλία!!!
Κάνε καλύτερα μια πίτα στον Άγιο Φανούριο...:vroum: :bounce: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
:thumbup: Μην αγχώνεσαι, με το άγχος δε θα βρείς τα χαμένα βιβλία!!!
Κάνε καλύτερα μια πίτα στον Άγιο Φανούριο...:vroum: :bounce: :hehe:

ας μην το βγάλουμε off topic (έχεις τη συνταγή;:P :P :P :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ήμουν δυο μήνες πριν το γάμο...
απ τη μια χαρά κι απ την άλλη... ΤΡΕΛΟΣ ΠΑΝΙΚΟΣ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πέρσι είχα αρχίσει να μπαίνω σε μία επιτέλους καλή και ήρεμη φάση!!

Είχε φτιάξει ο καιρός...
Και πέρσι σαν χθες είχα πρωτοπάρει το ποδήλατό μου για βόλτα... κι έφαγα μία μεγάλη σαβούρα!!! αίμα και κακό, παλιοράγες...

Γενικά έβγαινα έξω για την εργασία μου, είχα σχετικά ουσιαστική δουλειά...

Καλά ήταν...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top