Πόσο καλά ξέρετε τον τρόπο γραφής των στεκιτών;

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Γιατί βαλτώσαμε εδώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
γιατί αν δεν το βρίσκει ο μπόρατ , δεν το βρίσκει κανένας

οντόπικ : νταρκ κρόνος ;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δε θυμαμαι με τιποτα ποιος ειναι...ας βαλει καποιος κατι αλλο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
8)
Ειμαι φιλαληθης και εκτιμω την ευθυτητα.. δεν προσποιουμαι οτι σε συμπαθω, οτι περναω καλα σε ενα μερος, οτι μ'αρεσει η παρεα σου, δε σε θαβω απο πισω σου.. οποτε ενω λεω οτι το ελεγχω και δε γινομαι αγενης, πολλοι αν δε με γνωριζουν με παρεξηγουν..

Εχω ιδιοτροπιες τυπου "δεν βγαινω αν ξερω οτι θα ειμαστε στο ορθιο", "αποκλειεται να παω σε μαγαζι του οποιου η μουσικη δε μ'αρεσει", "δε σηκωνομαι να κανω την ταδε δουλεια, να παμε εκδρομη κλπ εαν εχω κοιμηθει μονο λιγες ωρες", "μου τη σπαει η αλλη στην διπλανη παρεα που κακαριζει μες το αυτι μου", "μου τη σπαει ο διπλανος στο σινεμα που σχολιαζει συνεχεια και μασουλαει nachos" κτλπ

Επειδη την εχω πατησει στο παρελθον, ενθουσιαστηκα-αφεθηκα-προδοθηκα χ100, ειμαι πλεον πολυ καχυποπτη και "στην τσιτα", δεν αφηνομαι, δε δινω αν δεν παρω, δεν προσεγγιζω τον αλλο αν δε με προσεγγισει.. ασχημο ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Στο προηγούμενο πρέπει να είναι ο Άγγελος. Σε αυτό αφήστε με να το σκεφτώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Himela?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
mindcircus
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
όχι αλλά είναι θηλυκό

χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Madrugada*;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
αναζήτηση ; :mad:

ναι , αλλά περίμενα ότι θα είναι δύσκολο

επόμενος :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
αναζήτηση ; :mad:

ναι , αλλά περίμενα ότι θα είναι δύσκολο

επόμενος :flowers:

Η αλήθεια είναι το έψαξα πριν το πω, αλλά η Madrugada ήταν το πρώτο όνομα που ήρθε στο μυαλό μου! Δεν φταίω εγώ, έπεσε θέμα που διαβάζω! :P


Ένα πρόσφατο μήνυμα από εμένα! :D
Ποτέ δεν μπόρεσα να γελάσω ούτε να κλάψω προσποιητά. Την τελευταία φορά που γέλασα, γέλασα επειδή έκανα κάποιον άλλον άνθρωπο να κλάψει από τα γέλια. Ξέρετε, εκείνες οι στιγμές που ο άλλος σε ικετεύει "σταμάτα, σε παρακαλώ, σταμάτα πια" γιατί νοιώθει ότι θα εκραγεί από τα γέλια το σώμα του. Από εκείνη τη μέρα και μετά δεν μπόρεσα ούτε να χαμογελάσω ξανά. 'Ετσι συμβαίνει άλλωστε, μία τρίχα χωρίζει την απόλυτη ευτυχία από την απόλυτη δυστυχία. Δεν ξέρω αν μπορεί και το γέλιο να γίνει επιστήμη όπως έγιναν όλα τ'άλλα (ύπνος, έρωτας, θάνατος) αλλά αν είναι να βοηθήσουν κόσμο ας το κάνουν. Αυτή την ιστορία με τη γιόγκα γέλιου θαρρώ πάντως την έχει φέρει κάποιος Λουπασάκης στην Ελλάδα, ομοιοπαθητικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
drstrangelove?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ναι εγώ είμαι. Αυτό που έγραψε μου θύμισε κάτι και με στεναχώρησε πολύ. Καλά έκανε και το έγραψε όμως...δεν θέλω να ξεχάσω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Εγω παντως καταλαβαινω την μεταστροφη των αποψεων και της συμπεριφορας του greek lover απεναντι στις γυναικες..

Και να εξηγησω τι εννοω με αυτο.

Ο greek lover οταν αρχισε να παιζει με τα κοριτσια ειχε μια αγωνια για το ποια σταση επρεπε να κρατησει σαν αγορι ετσι ωστε να ειναι αρεστος στο αλλο φυλο αλλα και διακριτικος. Πες το απο φοβο, απο ευγενια, απο αμφιβολιες.. Παντως ενοιωθε μια αμηχανια προς τις κοπελες. Αυτη η αμηχανια του και ο φοβος του τον εκαναν να χασει παρα πολλες ευκαιρειες να κανει σχεσεις με πολυ ενδιαφερουσες κοπελες. Ενω ηταν εμφανησιμος ειχε παντα ενα κολλημα με το ποια θα επρεπε να ειναι η σταση του απεναντι σε γυναικες τις οποιες του αρεσαν και θα ηθελε πολυ να κανει κατι μαζι τους.Αυτη η σταση δεν τον βοηθουσε και πολυ και ετσι μια-μια αρχιζαν να χανουν το ενδιαφερον προς το προσωπο του.
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λορυ

Μπα δεν ειναι...σημειωσε λαθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
νοπ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
γκαντέμης ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Epote?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top