Πόσο καλά ξέρετε τον τρόπο γραφής των στεκιτών;

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Επειδη δε βλεπω η Κορπς να κανει τον κοπο να βαλει κατιτις, θα βαλω εγω κειμενακι:P

Λούνα Παρκ, ναιαιαιαιαι, η καλύτερή μου! Μονίμως παρακαλάω (aka πρήζω) την παρέα μου να πάμε και όταν μια στο τόσο μου κάνουν το χατιρι γίνομαι πιο μωρό από τα μωρά! Θέλω να ανέβω σε όλα 150 φορές και όταν θέλουν οι άλλοι να φύγουμε κλαψουρίζω "Οοοοοχιιιιι! Λίγο ακόμα, λίγο ακόμα, λίγο ακόμα, Please please please, pretty please with sugar on top!"

Ολο δικο σας!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Θυμάμαι το θέμα από το οποίο προέρχεται αυτό το ποστ. Kalypso; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τσου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Λούνα Παρκ, ναιαιαιαιαι, η καλύτερή μου! Μονίμως παρακαλάω (aka πρήζω) την παρέα μου να πάμε και όταν μια στο τόσο μου κάνουν το χατιρι γίνομαι πιο μωρό από τα μωρά! Θέλω να ανέβω σε όλα 150 φορές και όταν θέλουν οι άλλοι να φύγουμε κλαψουρίζω "Οοοοοχιιιιι! Λίγο ακόμα, λίγο ακόμα, λίγο ακόμα, Please please please, pretty please with sugar on top!"


Ο μπόρατ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ουτε....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Erm, that would be me...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Erm, that would be me...:redface:

Βρε χαμενο να χανεσαι, απο ποτε γραφουμε οτι αυτο ειναι δικο μας κειμενο?!:P

Ε, αντε βαλε τωρα εσυ για τιμωρια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Όχι, θα περιμένουμε την Corpse που της έφαγες τη σειρά, ανυπομονο πλάσμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Όχι, θα περιμένουμε την Corpse που της έφαγες τη σειρά, ανυπομονο πλάσμα!


Iiiiiiiiiiiii!!!!!
Τι εκανααααααααα?!!!!
Ημουν και μεγαλοψυχη, βεβαιως βεβαιως!!:P
Δε φταιω εγω που εχετε μυωπια και δεν ειδατε το ποστ μου:P


Και βαλε τωρα, γιατι θελω να παιξω!
Αιντε!
:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Πω πω πω. τι είσαι εσύ παιδάκι μου, μονο μαστίγιο δεν έβγαλες!:confused:

Ορίστε.

Αρχική Δημοσίευση από εσύ να μου πεις!:
Μετά το σχολιασμό μου το γυρίζεις στο ότι οι αθεϊστές έχουν και μια εμμονή και έπειτα στο ότι προσπαθούν να επιβάλλουν την αθεΐα τους. Όταν σου δίνω αντιπαραδείγματα, μου κάνεις παρατήρηση ότι τα έχω μπλέξει.

Δεν τα έχω μπλέξει λοιπόν, τα πράγματα είναι πολύ απλά:
οι θεϊστές κατά κύριο λόγο και θρήσκοι αναζητούν περισσότερο την προσοχή και δημιουργούν έναν Θεό συν τοις άλλοις από μοναξιά
οι θεϊστές κατά κύριο λόγο και θρήσκοι, έχουν δείξει ότι σε μεγάλο βαθμό επέβαλλαν και επιβάλλουν ακόμα με διάφορους τρόπους την θρησκεία τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
O Dr. ή ο Fandago ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
ο χελωνος. Βάλε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τι εννοούμε "φυσιολογικά"? Δηλαδή όπως τα παιδιά των οικογενειών που έχουν και τους 2 γονείς, αν ναι εγώ θέλω καταρχήν να ρωτήσω γιατί θεωρούμε εκ των προτέρων ότι αυτά μεγαλώνουν "φυσιολογικά"?
Προσωπικά πιστεύω ότι το διαζύγιο είναι μια οδυνηρή διαδικασία και εμπειρία για τα παιδιά, ακόμα κι αν οι γονείς διατηρήσουν εξαιρετικές σχέσεις μεταξύ τους. Βέβαια απο κει κι έπειτα διάφοροι παράμετροι επηρεάζουν την ψυχολογία των παιδιών. Καταρχήν η ηλικία, για τα παιδάκια πολύ μικρής ηλικίας ή για τα παιδιά που είναι σε ηλικία να αντιληφθούν τη δυσκολία των ανθρωπίνων σχέσεων (περίπου στο Λύκειο και μετά) τα πράγματα είναι κάπως καλύτερα. Επίσης ρόλο παίζει η σχέση των παιδιών με τους γονείς και η σχέση των γονέων μεταξύ τους. Εάν είναι καλές, δηλαδή ο γονέας που δεν έχει την επιμέλεια βλέπει τα παιδιά συχνά και γενικά υπάρχει συνεννόηση μεταξύ των δύο γονέων, τότε κάποια στιγμή τα παιδιά θα πάψουν να αισθάνονται θυμό. Εάν οι σχέσεις δεν είναι καλές, τα πράγματα είναι πιο δύσκολα: τα παιδιά συχνά δεν κατανοούν τους λόγους, νιώθουν θυμό για τους γονείς, νιώθουν θυμό και τύψεις για τον εαυτό τους, κλπ. κλπ. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι δεν θα μεγαλώσουν φυσιολογικά. Μην ξεχνάμε ότι και τα αρνητικά συναισθήματα είναι φυσιολογικά και πρέπει να τα νιώθουμε και να τα διαχειριζόμαστε.

Ορίστε..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
kajira
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
cibillian
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Michelle?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ω ναι....Βαζεις...:D


Θέτωντας υψηλοτερους στόχους από αυτούς που μπορούμε να επιτύχουμε, "ψηλώνουμε" εμείς, χωρίς να υποβιβάζουμε το ιδανικό στα ατελή μέτρα μας. Γιατί όσο περισσότερο ευτελίζουμε τον υπέρτατο στόχο, τόσο περισσότερο πλησιάζουμε στη μετριότητα.

Έπειτα πώς περιμένουμε να υπάρξει κάτι που αρνούμαστε να πιστέψουμε; Μπροστά μας να το δούμε, θα πούμε: "Μπααα, αδύνατον, αφού δεν υπάρχει!"

Το θέμα δεν είναι να δικαιολογούμε τις αδυναμίες και τα πάθη μας. Το θέμα είναι να τα αναγνωρίζουμε, να τα κατανοούμε και να δοκιμάζουμε να τα υπερπηδήσουμε. Όσο μπορούμε. Τουλάχιστον τόσο ώστε να μη γίνουμε θύματα της μετριότητας και πολύ περισσότερο του στυγνού υπολογισμού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Χάος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top