Πόσο καλά ξέρετε τον τρόπο γραφής των στεκιτών;

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί θα σ' αφήσω να καείς μόνος σου και θα φύγω :pfff:
tenor (3).gif
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Βρηκα ενα
Γενικά στην Ευρώπη θέλω να κάνω πολλά ταξίδια ακόμη, ιδανικά όχι μόνο στα μεγάλα αστικά κέντρα αλλά αυτό θέλει πολύ περισσότερο χρόνο και χρήμα.

1. Παρίσι. Θέλω να πάω χτες
2. Χάγη - Ουτρέχτη
3. Βερολίνο - Αμβούργο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κι αλλο ενα
Αν και το καλός μ' αυτούς πρέπει να το κόψεις και ν' αρχίσεις να τους πατάς στο λαιμό μέχρι να βγάλουν αφρούς. Όταν και άμα σου ξανατύχει, λέμε τώρα επειδή το θυμήθηκα.

Διαφορετικα ατομα τα 2 quotes
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Νομίζω η @Εχέμυθη έχει ήδη πάει στο Παρίσι, αδιάβαστος μηδέν.
Χαχαχαχαχαχαχαχα κλαίω! Όχι παιδιά,αν και θα μπορούσε, δεν ήταν δικό μου το ποστ.Γενικά θέλω να πάω σε πιο νότιες χώρες ή/και εκτός Ευρώπης και ναι έχω πάει Παρίσι αλλά θα ξαναπήγαινα. Εγώ πιστεύω ότι είτε είναι της Αγάπης ή ενός άλλου τύπου που θα πήγαινε Αμβέρσα με flixbus και γενικά Βέλγιο και έχει κάτι πράσινο στο άβαταρ του και το όνομα του ξεκινάει από G
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Να βάλω εγώ

Γιατι οταν ανεφερα οτι τους προτιμω με πτυχιο πανεπιστημιου ο αντρικος πληθυσμος θιχτηκε και επεσαν σαν τα κορακια. Οι γυναικες δεν εχουν δικαιωμα να προτιμουν μορφωμενους, οι αντρες ομως μπορουν να προτιμουν τις μορφωμενες και να αποφευγουν τις χαζες. 2 μετρα και 2 σταθμα
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Να βάλω εγώ

Γιατι οταν ανεφερα οτι τους προτιμω με πτυχιο πανεπιστημιου ο αντρικος πληθυσμος θιχτηκε και επεσαν σαν τα κορακια. Οι γυναικες δεν εχουν δικαιωμα να προτιμουν μορφωμενους, οι αντρες ομως μπορουν να προτιμουν τις μορφωμενες και να αποφευγουν τις χαζες. 2 μετρα και 2 σταθμα
ο @hack3r ?
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Σωστά, δεν είχε και τόνους, μετά το σκέφτηκα ότι θα είναι πιο εύκολο :no:
Βασικά αν ήσουν εδώ τότε θα το θυμόσουν 100% γιατί είχε τσακωθεί όλο το φόρουμ μεταξύ του, οπότε για εμάς ήταν πανεύκολο
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top