Πως φαντάζεστε τους φορουμίστες;

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 888 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,575 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 888 μηνύματα.

Wonderkid

Διακεκριμένο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,651 μηνύματα.
@Poirot πραγματικά δε μπορώ να σε κάνω εικόνα :laugh:
@Kate1914 νομίζω η αβαταρ σου πηγαίνει κουτί
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11,352 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 4,018 μηνύματα.
@Reader Εγω σε φανταζομαι με καστανοξανθο μαλλι μεχρι περιπου τον ωμο , στρογγυλο γυαλι , πολλες ελιες ή και φακιδες , περιπου 1.72 και 70κιλα . Τι υψος εχεις ;
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,575 μηνύματα.
Εγώ την φαντάζομαι petit την @Reader, με γυαλιά και πολύ γλυκό πρόσωπο. Μαλλιά καστανά και μακριά έως λίγο πριν τη μέση, μάτια είτε καστανά είτε κανένα ασυνήθιστο χρώμα (γαλανά, γαλαζοπράσινα). Επίσης, έχω την αίσθηση ότι τα μαλλιά της τα μαζεύει συνεχώς είτε σε κότσο είτε σε ουρά (αν το κάνεις αυτό είσαι ξεκάθαρα δικός μου άνθρωπος), και τυχόν τσουλούφια τα μαζεύει πίσω από το αφτί της, ενώ την εκνευρίζουν άπειρα όταν πέφτουν στα μάτια της, ειδικά όταν διαβάζει κάποιο βιβλίο.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,888 μηνύματα.
Εγώ την φαντάζομαι petit την @Reader, με γυαλιά και πολύ γλυκό πρόσωπο. Μαλλιά καστανά και μακριά έως λίγο πριν τη μέση, μάτια είτε καστανά είτε κανένα ασυνήθιστο χρώμα (γαλανά, γαλαζοπράσινα). Επίσης, έχω την αίσθηση ότι τα μαλλιά της τα μαζεύει συνεχώς είτε σε κότσο είτε σε ουρά (αν το κάνεις αυτό είσαι ξεκάθαρα δικός μου άνθρωπος), και τυχόν τσουλούφια τα μαζεύει πίσω από το αφτί της, ενώ την εκνευρίζουν άπειρα όταν πέφτουν στα μάτια της, ειδικά όταν διαβάζει κάποιο βιβλίο.
Αν έχεις πέσει μέσα σε όλα αυτά με τόση ακρίβεια, ή σου έδωσε τους κωδικούς του Predator ο Μητσοτάκης ή πρέπει να παίξεις κάποιο τυχερό παιχνίδι asap.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,743 μηνύματα.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,575 μηνύματα.
Αν έχεις πέσει μέσα σε όλα αυτά με τόση ακρίβεια, ή σου έδωσε τους κωδικούς του Predator ο Μητσοτάκης ή πρέπει να παίξεις κάποιο τυχερό παιχνίδι asap.
Μπα, δεν το κόβω να έπεσα μέσα, αν και περιμένω να δω τι θα μας πει.
Και ξέρω 'γω μας λέει "ξανθιά με καρέ κούρεμα και μαύρα μάτια είμαι" 💀
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,965 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
@Reader Εγω σε φανταζομαι με καστανοξανθο μαλλι μεχρι περιπου τον ωμο , στρογγυλο γυαλι , πολλες ελιες ή και φακιδες , περιπου 1.72 και 70κιλα . Τι υψος εχεις ;
Μόλις μου θύμησες ότι ξέχασα να απαντήσω. Δυστυχώς έχεις πέσει έξω σχεδόν σε όλα. Τα μαλλιά μου είναι καστανά, αρκετά κάτω από τους ώμους και δεν έχω φακίδες.
Αχ και γω έτσι σε φανταζόμουν, όπως επίσης με μεγάλα καστανά μάτια και μέτριο ύψος (1,65 ξερωγω).
Κι εγώ καστανά μάτια νομίζω ότι έχει, τώρα για το ύψος αμφιταλαντεύομαι, αλλά θα πω 1,60-1,65. Και θα μπορούσε να φοράει γυαλιά, μου βγάζει κάτι σοφιστικέ. :P
Ο Πουαρό έχει βρει τα περισσότερα. Το ύψος είναι όντως 1,60 και ναι, έχω γυαλιά(όχι στρογγυλά) αλλά συνήθως δεν τα φοράω. Στα μάτια πέσατε και οι δύο έξω, είναι γαλάζια με λίγο καφέ στο κέντρο.
Εγώ την φαντάζομαι petit την @Reader, με γυαλιά και πολύ γλυκό πρόσωπο. Μαλλιά καστανά και μακριά έως λίγο πριν τη μέση, μάτια είτε καστανά είτε κανένα ασυνήθιστο χρώμα (γαλανά, γαλαζοπράσινα). Επίσης, έχω την αίσθηση ότι τα μαλλιά της τα μαζεύει συνεχώς είτε σε κότσο είτε σε ουρά (αν το κάνεις αυτό είσαι ξεκάθαρα δικός μου άνθρωπος), και τυχόν τσουλούφια τα μαζεύει πίσω από το αφτί της, ενώ την εκνευρίζουν άπειρα όταν πέφτουν στα μάτια της, ειδικά όταν διαβάζει κάποιο βιβλίο.
Έχεις απόλυτο δίκιο, τα μαζεύω συνέχεια αλογοουρά και φέρνω πίσω τα τσουλούφια, δεν αντέχω να με ενοχλεί τίποτα όταν διαβάζω βιβλία. Είναι και ο λόγος που δεν φοράω βραχιόλια, με ενοχλεί να τα νιώθω να σέρνονται πάνω στο βιβλίο όταν γυρνάω σελίδα.
Πάντως δεν είναι τόσο μακριά, μέχρι το στήθος φτάνουν.
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,575 μηνύματα.

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Τέσπα, πάω να παίξω μία τζόκερ και επανέρχομαι.
Τρέξε, είναι η τυχερή σου μέρα και δεν έχουν μείνει πολλές ώρες πριν τις 12.
Δεν το περίμενα. Τουλάχιστον στα υπόλοιπα έπεσα μέσα;
Σκουλίκι είναι τόσο καιρό; Εγώ νόμιζα ότι είναι αυτό που έχουν οι κότες στο κεφάλι.
Έκλαψα :rofl:
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,743 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,888 μηνύματα.
Ο Πουαρό έχει βρει τα περισσότερα.
Είδες το ένστικτο; :P
Το ύψος είναι όντως 1,60
Η συζήτηση αρχίζει να γίνεται ενδιαφέρουσα :prettyplz:
Στα μάτια πέσατε και οι δύο έξω, είναι γαλάζια με λίγο καφέ στο κέντρο.
Ήταν τα γυαλιά μπροστά και μπερδευτήκαμε!
Μόνο η Κέιτ θα πάει να παίξει τζόκερ απόψε...
Ε νιώθει που νιώθει μοναξιά, ας κερδίσει κανένα ευρώ τουλάχιστον!
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,575 μηνύματα.
Μόνο η Κέιτ θα πάει να παίξει τζόκερ απόψε...
Ρε Ρίντερ, δεν το χρησιμοποίησες σωστά. Βλέπεις, σύμφωνα με τα λεγόμενά σου εγώ ήδη έχω κερδίσει το τζόκερ...
Και ναι, μόλις έκανα μόνη μου στον εαυτό μου diss 🤣🤣🤣
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 4,018 μηνύματα.
Μόλις μου θύμησες ότι ξέχασα να απαντήσω. Δυστυχώς έχεις πέσει έξω σχεδόν σε όλα. Τα μαλλιά μου είναι καστανά, αρκετά κάτω από τους ώμους και δεν έχω φακίδες.


Ο Πουαρό έχει βρει τα περισσότερα. Το ύψος είναι όντως 1,60 και ναι, έχω γυαλιά(όχι στρογγυλά) αλλά συνήθως δεν τα φοράω. Στα μάτια πέσατε και οι δύο έξω, είναι γαλάζια με λίγο καφέ στο κέντρο.

Έχεις απόλυτο δίκιο, τα μαζεύω συνέχεια αλογοουρά και φέρνω πίσω τα τσουλούφια, δεν αντέχω να με ενοχλεί τίποτα όταν διαβάζω βιβλία. Είναι και ο λόγος που δεν φοράω βραχιόλια, με ενοχλεί να τα νιώθω να σέρνονται πάνω στο βιβλίο όταν γυρνάω σελίδα.
Πάντως δεν είναι τόσο μακριά, μέχρι το στήθος φτάνουν.
ολα στο πιατο τα εδωσες ρε ριντερ , ασε και τιποτα να ανακαλυψει δια ζωσης ο φιλτατος @Poirot

να συμφωνει και η @Kate1914 που εχει εμπειρια
 

Reader

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
Ρε Ρίντερ, δεν το χρησιμοποίησες σωστά. Βλέπεις, σύμφωνα με τα λεγόμενά σου εγώ ήδη έχω κερδίσει το τζόκερ...
Και ναι, μόλις έκανα μόνη μου στον εαυτό μου diss 🤣🤣🤣
Αυτό ήταν υπέροχο, αρχίζεις σιγά σιγά να συνειδητοποιείς μόνη σου αυτό που σου λέμε τόσον καιρό.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ολα στο πιατο τα εδωσες ρε ριντερ , ασε και τιποτα να ανακαλυψει δια ζωσης ο φιλτατος @Poirot

να συμφωνει και η @Kate1914 που εχει εμπειρια
Μην ανησυχείς, έχει πολλά ακόμα να ανακαλύψει ;)

Κέιτ βιάστηκες να πεις μπράβο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top