Πως φαντάζεστε τους φορουμίστες;

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Έτσι όπως σε περιγράφετε, μου ήρθε στο μυαλό η συγκεκριμένη:
View attachment 118266
Μια από τις πιο όμορφες (για εμένα) γυναίκες όλων των εποχών. Φυσικά έπαιξε και την Παναγία στο «Ιησούς από τη Ναζαρέτ.»

Η Ολίβια Χάσεϊ.

0k68.gif


Πανέμορφη στο Ρωμαίος και Ιουλιέτα του Τζεφιρέλι (ο ίδιος που σκηνοθέτησε, πολύ αργότερα, τον Ιησού από τη Ναζαρέτ και την επέλεξε πάλι για τον ρόλο της Παναγίας).
 

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,965 μηνύματα.

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 788 μηνύματα.
@Cade
Κλασική στερεοτυπική φιγούρα τύπου που ασχολείται με ΗΥ. Μετρημένος, λιγομίλητος, γύρω στο 1.80+ με κοντά γένια, μελαχρινός, καστανα σκούρα μάτια. Ντυσιμο απλό, μονοχρωμο και κυρίως μαύρα-μπλε-λαδι-γκρι

Ας σταματήσω στις 5 μαντεψιες για τώρα.
Παρά τα λίγα στοιχεία που έχω δείξει ως τώρα στο φόρουμ ομολογώ πως σε αρκετά έπεσες μέσα, congrats 🎈
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,252 μηνύματα.
@juste un instant
Γύρω στο 1,75,λίγο "τσουπωτός" με καμπύλες, μαλλί ανάμεσα στο σγουρό και το σπαστό, ολοστρόγγυλο πρόσωπο με ροδαλά μάγουλα. Γένια πολύ κοντά/ξυρισμένα και συνήθως ντύνεται με μια νότα απο τα παλιά. Μάτια ανοιχτά καστανά.

@Volkswagen Fan
Επίσης γύρω στο 1,75 , αδύνατος με πολύ ψηλά πόδια (ΛΟΛ δεν ξέρω γιατί αλλά..). Γυαλιά σίγουρα απο μάρκα ούτε πανάκριβη αλλά ούτε και πλέμπα. Πολύ συμμαζεμένους ώμους, μελαχρινός, με χωρίστρα και πάντα ενα Polo στον σβέρκο. Μια μικρή κονκάρδα ΝΔ στο σακάκι και άιφον που θα εχει πίσω κολλημένο το τεράστιο μηλο-αυτοκόλλητο που σου δίνουν μαζί με την συσκευή.


@Aleksa
σίγουρα τζίντζερ με ελάχιστες φακίδες, γύρω στο 1,60, αδύνατη και πολύ περιποιημένη με matching σκιά ματιών, παπούτσι κτλ. ίσως φοράς και σαλοπέτες :P ίσωσ ελαφρώς πράσινα μάτια με μεγάλες βλεφαρίδες (μ'αρεσει που δίνω τόση πολύ λεπτομέρεια :P)
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.
Έχω βάλει φωτογραφίες στο παρελθόν. Πέτυχες το ύψος (1.76), τα μελαχρινά μαλλιά και το βάρος.
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.
@amarelia τυπάρα, ψηλή, αδύνατη, ίσως με γυαλιά, καστανή σοφιστικέ.

(δείτε να αποτυγχάνω παταγωδώς...:P)
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,252 μηνύματα.
@amarelia τυπάρα, ψηλή, αδύνατη, ίσως με γυαλιά, καστανή σοφιστικέ.

(δείτε να αποτυγχάνω παταγωδώς...:P)
Μέσες άκρες μια χαρά τα λες! :P
Είμαι 1.68, όχι και το πρώτο μπόι αλλά δεν με φέρνουν και μπροστά σε ομαδικές φωτογραφίες.:pfff:
Αδύνατη μεν, αλλά το σώμα μου έχει φυσικές καμπύλες.
Ούτε γυαλιά ούτε φακούς, ευτυχώς (ακόμα) αντέχει το μάτι.
Καστανό είναι το φυσικό αλλά τα βαμμένο είναι καστανό ανοιχτό.
Το σοφιστικέ σε φυσικά χαρακτηριστικά ίσως το υποστηρίζουν οι γωνίες στο πρόσωπο μου, αλλά και το στυλ γενικότερα, αλλά ελαφρώς και ανα περίσταση. :P
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,852 μηνύματα.
Έχω βάλει φωτο πολύ παλιά @amarelia. Φαίνεται δεν είσαι τόσο παλιά ή αυτό θέλεις να φανεί... Λυπάμαι αλλά δεν βρήκες τίποτα. Ίσως αν έψαχνες εδώ, θα έβρισκες τουλάχιστον το ύψος μου. Το βάρος έχει αλλάξει. ;)
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,252 μηνύματα.
Έχω βάλει φωτο πολύ παλιά @amarelia. Φαίνεται δεν είσαι τόσο παλιά ή αυτό θέλεις να φανεί... Λυπάμαι αλλά δεν βρήκες τίποτα. Ίσως αν έψαχνες εδώ, θα έβρισκες τουλάχιστον το ύψος μου. Το βάρος έχει αλλάξει. ;)
Μη με μαστιγώνεις, άσε με να χω τις φαντασιώσεις μου. :inlove:
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,852 μηνύματα.

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,252 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
@Aleksa
σίγουρα τζίντζερ με ελάχιστες φακίδες, γύρω στο 1,60, αδύνατη και πολύ περιποιημένη με matching σκιά ματιών, παπούτσι κτλ. ίσως φοράς και σαλοπέτες :P ίσωσ ελαφρώς πράσινα μάτια με μεγάλες βλεφαρίδες (μ'αρεσει που δίνω τόση πολύ λεπτομέρεια :P)
Στα χρώματα λίγο έπεσες έξω. Καστανόξανθη με ανοιχτόχρωμο δέρμα. :)
Στο ύψος όμως, στο χρώμα ματιών και στο στυλ ντυσίματος... ταμάμ (Εύγε!) :ok:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μέσες άκρες μια χαρά τα λες! :P
Είμαι 1.68, όχι και το πρώτο μπόι αλλά δεν με φέρνουν και μπροστά σε ομαδικές φωτογραφίες.:pfff:
Αδύνατη μεν, αλλά το σώμα μου έχει φυσικές καμπύλες.
Ούτε γυαλιά ούτε φακούς, ευτυχώς (ακόμα) αντέχει το μάτι.
Καστανό είναι το φυσικό αλλά τα βαμμένο είναι καστανό ανοιχτό.
Το σοφιστικέ σε φυσικά χαρακτηριστικά ίσως το υποστηρίζουν οι γωνίες στο πρόσωπο μου, αλλά και το στυλ γενικότερα, αλλά ελαφρώς και ανα περίσταση. :P
Μαλλιά ίσια ή σγουρά; Μακριά ή κοντά; (τα φαντάζομαι μεσαίου μήκους, καρέ).:)
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,252 μηνύματα.
Μαλλιά ίσια ή σγουρά; Μακριά ή κοντά; (τα φαντάζομαι μεσαίου μήκους, καρέ).:)
Tα μαλλιά μου είναι αρκετά μακριά και είναι ίσια, έχω παιδικό τραύμα με το κοντό ή και μεσαίο επειδή μου τα κόβαν συνέχεια. :P
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,951 μηνύματα.
τον @juste un instant αν και η παρουσια του στο στεκι και η εμμονη του με την ΝΔ με στεναχωρει, τον φανταζομαι κατα τα αλλα συμπαθητικη φυσιογνωμια, χοντρουλη και μαυρο (επηρεασμενος απο το αβαταρ του):

 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,592 μηνύματα.
τον @juste un instant αν και η παρουσια του στο στεκι και η εμμονη του με την ΝΔ με στεναχωρει, τον φανταζομαι κατα τα αλλα συμπαθητικη φυσιογνωμια, χοντρουλη και μαυρο (επηρεασμενος απο το αβαταρ του):

Αν σου πω πως και εγώ κάτι τέτοιο είχα στην αρχή στο νου
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,852 μηνύματα.
τον @juste un instant αν και η παρουσια του στο στεκι και η εμμονη του με την ΝΔ με στεναχωρει, τον φανταζομαι κατα τα αλλα συμπαθητικη φυσιογνωμια, χοντρουλη και μαυρο (επηρεασμενος απο το αβαταρ του):

Μόνο ένας κομμουνιστής του φόρουμ θα χρησιμοποιούσε τόσο πολύ το body shaming
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,592 μηνύματα.

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,951 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top