Πού θα θέλατε να είστε αυτήν την στιγμή;

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Τετοια ωρα, στο κρεββατι μου εννοειται. :yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Σε κάποιο νησάκι.Τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα θα ήθελα να πίνω καφέ στο ρέθυμνο,στην φορτέτζα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimikaki2980

Νεοφερμένος

Η mimikaki2980 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
κάπου μακριά, κάπου που σταματά ο χρόνος , κάπου μόνη...
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Στη Ρόδο, στην παραλία δίπλα στο ενυδρείο και να βλέπω το φεγγάρι να βουλιάζει μέσα στη θάλασσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Να ήταν εκείνος μέσα μου θα ήθελα.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Να ήταν εκείνος μέσα μου θα ήθελα.. :redface:


Γιατί ντρέπεσαι... κουκλίτσα μου, η ένωση δύο ανθρώπων που αγαπιούνται...,
είναι ότι πιο υπέροχο υπάρχει... στη ζωή μας !



Μακάρι να μπορούσα..., να κλάψω στην αγκαλιά του !!!

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zarathustra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Lilith δεν πρέπει να εννοεί αγκαλιά η Καjira...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Lilith δεν πρέπει να εννοεί αγκαλιά η Καjira...;)



Το ξέρω, απλά σε μένα θα έφθανε..., μόνο κι΄ αυτό...!!!

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Σε μια απομωνομένη παραλία, μόνος μου, να χαζεύω τον νυχτερινό ουρανό και να βλέπω πλανήτες, αστέρες, αστερισμούς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εκεί που θα είμαι μεθαύριο το βράδι... ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΛΕΩ!!!! ΓΙΟΥΧΟΥ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
πως εισαι Γιδακι???

θα ηθελα να ειμαι με το μωρο μου σε μια παραλια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εκεί που θα είμαι μεθαύριο το βράδι... ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΛΕΩ!!!! ΓΙΟΥΧΟΥ!!!!
Εκεί που θα είμαι αύριο μεσημέρι! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εκεί που θα είμαι αύριο μεσημέρι! :jumpy:

πως εισαι Γιδακι???

θα ηθελα να ειμαι με το μωρο μου σε μια παραλια:(

Danke, πολύ καλύτερα!! :)

Γιώγο, ζηλιάααρηηη! Εγώ θα πακετάρω τώρα, νια νια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Eκει που ήμουν μεχρι σήμερα το πρωιιιιιιι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
μαζί της για καφέ ( θα είμαι σε 2 ωρίτσες αλλα θέλω να πάω από τώρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
...Πουθενά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
κι εγώ το ίδιο...... ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Θα ήθελα να ήμασταν μαζί... αγκαλιά, στην βεράντα του εξωχικού μου, καθισμένοι κάτω από την κλιματαριά, να μας φυσάει το αεράκι... και να χαζεύουμε την θάλασσα, που απλώνεται από μπροστά μας, μέχρι το τέλος του ορίζοντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Θα ήθελα να ήμασταν μαζί... αγκαλιά, στην βεράντα του εξωχικού μου, καθισμένοι κάτω από την κλιματαριά, να μας φυσάει το αεράκι... και να χαζεύουμε την θάλασσα, που απλώνεται από μπροστά μας, μέχρι το τέλος του ορίζοντα...

ακριβώς το ίδιο...:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Σε σκηνή σε μια απόμερη παραλία στην Β.Εύβοια με καλή παρέα....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top