Ποιό είναι το ωραιότερο και ασχημότερο χαρακτηριστικό σας σε πρόσωπο ή σώμα;

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αρνητικα στο προσωπο: μυτη
θετικα στο προσωπο: ισως το χαμογελο

αρνητικα στο σωμα: κοιλιτσα..
θετικα στο σωμα: στηθος και γαμπες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ice-girl

Νεοφερμένος

Η ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
πρόσωπο: όμορφο=μάτια
άσχημο=μύτη

σώμα: όμορφο=στήθος και κοιλιά
άσχημο=ίσως οι ώμοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sesilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ράνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
ομορφα ματια
με χαλάει λίγο η μύτη αν μου διναν καμια άλλη ίσως την άλλαζα
από το σωμα παραπονα δεν έχω αλλά με 5-10 πόντους ύψος ακόμα θα ήμουν ευχαριστημένη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Πρόσωπο: + μου αρέσουν τα μάτια μου και η μύτη μου
- έχω μπόλικα μαγουλάκια
Σώμα: +γλουτοί
- κυρίως γάμπες και μηροί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πρόσωπο: όμορφο: όλα (:redface:)

Σώμα: όμορφο: στήθος, η περιοχή μεταξύ λαιμού και στήθους, γάμπες
άσχημο: περιοχή κοιλιάς, το πάνω πάνω μέρος των μηρών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
ΜΕ αρέσει...το πρόσωπό μου όπως είναι.δυνατό σημείο τα ζυγωματικά μου και τα μάτια μου.Σώμα..ο πισινούλης μου και το στήθος μου :redface::redface:
δεν ΜΕ αρέσει...η γάμπα μου... :redface::D:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μόνο η μία; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Μόνο η μία; :P

οκ..έπρεπε να κάνω ΕDIT..χαχαχα
δεν μου αρέσουν οι γάμπες μου λοιπόν :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
το ωραιοτερο και συναμα χειροτερο η "γλωσσα" μου..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
αυτό που μ αρέσει πάνω μου είναι τα μάτια μου, και αυτο που δεν μου αρέσει ειναι η κοιλίτσα μου!!γμτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
προσωπο : μαρεσει πολυ το προσωπο μου... :redface: και εχω και πολυ ωραια μαλλια.:D
σωμα: +στηθος, και τα κοκαλα του λαιμου που πετανε, μαρεσουν...
-κοιλια, ποπος(Δεν διαθετει τον καταστημα:()


φοραω στραπλες, και ντεκολτε, τι αλλο θα με κολακευε??:P

δεν φοραω στενα, και μινι. λιγο πιο πανω απο το γονατο ειναι το ιδανικο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
:hmm:
προσωπο : μαρεσουν πολυ τα μαλλια μου:D ,αλλα καθολου τα αυτια μου :/:
σωμα: μαρεσει το στηθος μου :) αλλα καθολου τα πόδια μου :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
πρόσωπο: + το τσακίρικο βλέμμα :D
- τα μαλλιά ίσως

σώμα: + η πλάτη, οι γάμπες και η κοιλιά
- γενικά η "όπισθεν"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ας απαντήσω πρώτη:
Πρόσωπο: Το ωραίοτερο τα χείλη μου και το ασχημότερο η μύτη μου
Σώμα: Το ωραιότερο το στήθος μου :redface: και το ασχημότερο οι γάμπες μου

Ακριβώς τα ίδια με την Λια.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AgGeliCo0zZz

Νεοφερμένος

Η Αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
προσωπο:ματια+ και στομα-
σωμα:μεση+ και ποδια-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
πρόσωπο : + μάτια κ χείλη , - χμ...δεν ξέρω...
σώμα : + μόνο ότι είμαι γυμνασμένη (όχι κ τίποτα το φοβερό. :P ), - τα πάντα όλα :P πόδια, δάχτυλα και ύψος (ανύπαρκτο) :P

Τώρα για ρούχα...τζιν, φόρμες και τέτοια...:P τελείως τομμπόι εδώ...:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
πρόσωπο: + φρύδια και μάτια
- χμ...δεν ξέρω :hmm:
σώμα: + πόδια
- στήθος.... :worry:
Αααα από ρούχα μου αρέσουν τα στενά τζιν (σκούρα) ή μαύρα παντελόνια, και φούστες μίνι αλλά όχι και πολύ συχνά και με κολλάν από κάτω....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
προσωπο->χειλια+ ματια-(φοραω γυαλια...:()
σωμα->ποδια+ στη8ος-:redface:

Δεν φοραω πολυ κολλητες και ανοιχτες μπλουζες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
μμμ ακούγεται περίεργο αν πω πως μου αρέσω και απλά πιστεύω στα ωραία και λιγότερο ωραία χαρακτηριστικά???:hmm:δλδ απλά τα βάζω σε μια σειρά :confused: η λέξη "ασχημότερο" δεν νομίζω να πηγαίνει σε κανέναν σε τέτοιες αναφορές :)
πρόσωπο 1ο μάτια 2ο χαμόγελο 3.. 4.. κλ.π()
σώμα 1ο ποπός 2ο μέση 3.. 4..

ΥΓ δεν υπονοώ τιποτα για την ΛΙΑ και ελπιζω να μην ακούγεται" κάπως"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Πρόσωπο: όμορφο: όλα (:redface:)

Σώμα: όμορφο: στήθος, η περιοχή μεταξύ λαιμού και στήθους, γάμπες
άσχημο: περιοχή κοιλιάς, το πάνω πάνω μέρος των μηρών
Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει πάρει κιλά έκτοτε.

(:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top