Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ντάξει δεν είναι ακριβώς το τελευταίο αλλά επειδή είχε συμβεί μια συνεφιασμένη Κυριακή (στο μυαλό μου συνεφιασμένη πάντα) μου έρχεται εύκολα ξανά στο μυαλό . Ήμουνα στην πλατεία Εξαρχείων , έχοντας πιει αρκετά πολύ ώστε να είμαι γελοίος και αρκετά λίγο ώστε να μην το καταλαβαίνει κανένας εκτός από μένα . Έτσι όπως περνάω για να πάω από το Εν Δελφοίς σε ένα άλλο μαγαζί με όνομα wonder.. κάτι τέτοιο (πού να θυμάμαι , γέρασα κιόλας) δηλαδή από το κωλονάκι στον λαουτσίκο , σταματάω σε μια κολόνα για να ανάψω τσιγάρο . Στην κολόνα ήτανε δύο αφίσες άσχετες μεταξύ τους η μία μισοκολλημένη πάνω στην άλλη , με αποτέλεσμα να φαίνεται σαν μία . Έγραφε η πάνω μισή αφίσα :

Κηδεύουμε τον τάδε στις τάδε ώρα στο χ νεκροταφείο , που τόσο αγαπήσαμε .............. η κόρη του / γυναίκα του /συγγενείς

(και κολλητά η άλλη αφίσα με παρόμοια γράμματα)

θα ακολουθήσει ξέφρενο πάρτυ , στο οποίο είστε καλεσμένοι όλοι σας με τρελές μουσικές , άφθονο αλκοόλ και τρελή διάθεση
να είστε όλοι εκεί!!!!!!


γελούσα για 10 λεπτά , η παρέα μου νόμιζε ότι τρελάθηκα αλλά μόλις το είδανε , με μιμήθηκαν μέχρι να μας κοπεί το γέλιο γιατί πέρασε ένα τσούρμο erasmus τουρίστριες από αυτά με αναλογία 2 άνδρες - 15 γυναίκες , που γυρίζουνε πιο πολλά μπαρ από ότι εγώ στα νιάτα μου και φοράνε φούστες και μπλούζες συνολικής επιφάνειας υφάσματος όσο οι κάλτσες μου . Το τι έγινε μετά είναι μια άλλη εξίσου αστεία ιστορία , αλλά θα σας την πω αφού ζητήσω πρώτα την άδεια από τους φίλους μου .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
η φραση ''βικ ομορφοοοοο'' που ακουσα ακουσα απο τα χειλακια του^^

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Βραδάκι στο σπίτι της γιαγιάς, εγώ και λειποί συγγενείς (:mpliaks:)για να της κάνουμε λίγη παρεούλα να μην είναι μοναχούλα της.
Παρουσιάζει κάποια ελαφρά συμπτώματα γεροντικής άνοιας η καημένη, βαριακούει κάπως, ψιλοβλέπει, αλλά για την ηλικία της μια χαρά είναι (έχει καβατζάρει τα 80).
Η γιαγιά μου δε χάνει ποτέ δελτίο ειδήσεων (κάτι που δεν ξέρω πόσο καλό κάνει τελικά στην υγεία της), αλλά ποτέ δεν παρακολουθεί Star (αυτό της το αναγνωρίζω :| )
Κάποια στιγμή αρχίσαμε να βαριόμαστε κι ένας θείος μου άρχισε να κάνει ζάπινγκ, μέχρι που έπεσε στις ειδήσεις με την Πετρούλα και το άφησε εκεί.

Γιαγιά: Ποια είναι αυτή καλέ;;
Θείος (χαμογελώντας): Η Πετρούλα είναι.
Γιαγιά (εστιάζοντας για να δει καλύτερα): Μα τι φοράει καλέ αυτή;;
Εγώ (χαμογελώντας): Είναι ντυμένη ελαφρά γιατί αρχίσαν η ζέστες.
Γιαγιά: Τιιιιι;;
Θείος: Ντύνεται ελαφρά γιατί ΚΑΝΕΙ ΖΕΕΣΤΗΗΗΗΗ!!
Γιαγιά: Και τι λέει;
Θείος (χαμογελώντας): Τον καιρό λέει.
Γιαγιά: Δεν τον λέει καλά :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πριν καθόμασταν αγκαλιά με εκείνον.
Εγώ: Να ξέρεις είμαι εδώ να σε βοηθήσω σε ό,τι χρειαστείς.
Εκείνος: Εννοείς στα προβλήματά μου; Δεν έχω προβλήματα.
Εκείνη την στιγμή κουνάω το πόδι μου, δεν υπολογίζω καλά και του χώνω πολύ δυνατή ..αστραγαλιά πάνω στο γόνατο.
*ΑΟΥ!*
Εγώ (γελώντας): Τώρα όμως έχεις.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Open a new file in your PC
Name it " Boss "
Send it to the RECYCLE BIN
Empty the RECYCLE BIN
Your PC will ask you, "Are you sure you want to delete Boss permanently?
Answer calmly, "Yes," and press the mouse button firmly....
Feel better?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
'' Ποτέ δεν ρωτάμε μια γυναίκα πόσο χρονών είναι και έναν φοιτητή πόσα μαθήματα χρωστάει''

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Το σημερινό μάθημα των ισπανικών καθώς περιγράφαμε τον γάμο στην Ελλάδα!
''... Cuando la cura dice Ησαΐα baila...'' (μετάφραση: Όταν ο παπάς λέει το Ησαΐα χόρευε)

Χαχαχαχαχαχα!!!!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Το "θα 'ρθω, οταν θα 'χει σουμο με αραπηδες"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ένα τράγουδι που έβαλε ένας άκυρος γειτονάς μου πρωί πρωί.

Το οποίο το τραγουδούσε ένας με βαριά λαϊκά φωνή κι έλεγε:

Tη φιλάς μπροστά μου,
τη φιλάς μπροστά μου,
μπροστάαααααα μου

(με beat από πίσω) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Πέμπτη πρωί, περιμέναμε να ανεβούμε στο λεωφορείο του heavy metal συλλόγου. Περνάει ένας κυριούλης μαυριδερός, με μια σακούλα, ένα λιβανιστήρι και μια κούτα marlboro κόκκινο και μας λέει : "Εσείς κριστιανοί ουρτόντοξοι;Του τσιγκάρου του λέει α;" . Μπήκαμε στο λεωφορείο και μύριζε λιβάνι :look:

edit : και αυτό :

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
H εικόνα του κρητίκαρου, μουσάτου και με τα όλα του, πάνω στο κότσινο ποδηλατάτσι στους ποδηλατόδρομους του Ρεθύμνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Το ότι η κολλητή μου από Σκωτία έκλεισε at last εισιτήρια για τον Αύγουστο!:yahoo:Να βρούμε και νησάκι τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ένα δωράκι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ενας τυπος στο μετρο που φορουσε ιδια μπλουζα, ιδια παπουτσια, με μονη διαφορα οτι αυτος φορουσε μαυρη βερμουδα αντι για μαυρο τζην.

"Ωραια παπουτσια, φιλε"
"Thanx, ωραια μπλουζα"

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ενας τυπος στο μετρο που φορουσε ιδια μπλουζα, ιδια παπουτσια, με μονη διαφορα οτι αυτος φορουσε μαυρη βερμουδα αντι για μαυρο τζην.

"Ωραια παπουτσια, φιλε"
"Thanx, ωραια μπλουζα"

:P

:P
Εγώ μόνο εκνευρίζομαι όταν βλέπω άλλες να φοράνε τα ίδια με μένα?

Και για να είμαι εντός θέματος, έριξα πολύ γέλιο με 1 φίλη μου με την οποία είχαμε πιάσει το φτυάρι και βγάλαμε τα απωθημένα μας εναντίον όλων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top